Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

O man kiekviena dovana iš savo žmogaus yra maloni. Ir romantiškos dovanėlės kaitaliojasi su praktiškomis. Kaip anksčiau rašiau, esu gavusi dovanėlių iš sexshop, bet esu gavusi ir puodų ar prieskonių rinkinius. Ir kaip juokingai nenuskambėtų, bet tam kad nupirktų gerus puodus, ar iš atskirų prieskonių surinktų rinkinį, vyrui taip pat nemažai reikia paprakaituoti ir tai taip pat rodo, kad dovana renkama ne atmestinai. O maniškis sako, kad moteriai kuri mėgsta gaminti daiktai į virtuvę tikrai tinka.
Atsakyti
QUOTE(bumerangas @ 2005 10 13, 16:10)
Na, mano nuomonę apie kvepalus ir apatinius jau galima šitam forume rasti. Bet kas praleido, pakartosiu: jei dovanoji kvepalus moteriai, tai tikra užuomina, kad tau jos kvapas nepatinka.
Čia galima apsirikti kaip kokios Švedijoj iš mandagumo atidarius moteriai duris - ten jos įsižeidžia.


Na, pas mus ne kaip Švedijoj mirksiukas.gif Nemačiau, kad Lietuvoj kuri įsižeistų, jei duris atidarysi... Taip pat ir dėl kvepalų negirdėjau skundų, kad įsižeidė kuri nors. Kita kalba, kad kvepalai - labai rizikinga dovana, nes nežinant skonio sunku įtikti. Aš tik geriausiai draugei galiu išrinkti kvepalus, nes mūsų skoniai sutampa.

Bijant apsirikti, gal geriau moteriai padovanoti kokią "neutralią" dovaną g.gif Juk būna visokių mielų dalykėlių... O galų gale koks nors čekis (juk dabar labai daug parduotuvių tokius siūlo ir nebūtinai didelėm sumom) irgi visai gerai.

Man, pvz., labai puiki dovana yra gera knyga mirksiukas.gif Čia kaip kam... juk nors truputį turi žinoti, ką žmogus mėgsta, kuo apsidžiaugtų...
Atsakyti
vat kazkada kai draugavau su vienu vaikinu tai jis padovanojo man auskarus, nu tokias rozes ir toooooooookio dydzio, kad man ausys linkadvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif na o ka pasakysi kai tokia dovana kaledine gauni, tik sypsaisi ir sakai jog labai grazu biggrin.gif biggrin.gif bet kai dar ir uzsidet reikdavo, kai varydavom kur tai ishvis koshmaras budavo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kolete @ 2005 12 13, 14:14)
jis padovanojo man auskarus, nu tokias rozes ir toooooooookio dydzio, kad man ausys linkadvo biggrin.gif  :
lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pabandysiu prisiminti - kokių esu iš savo brangiausiųjų gavusi dovanų...
Dar iš mokyklos laikų meilės esu gavusi tokius ryškiai burokinius lūpdažius.... blush2.gif flirt.gif po to studijų metais turėjau tokį labai neblogą vaikiną - jis tai visada pataikydavo su dovanom - papuošalai, minkšti žaislai wub.gif
Linksmosios dovanos: iš savo ex per Valentino dieną gavau tokią rožę, iš kurios "žiedas" susuktas iš apatinių kelnaičių blink.gif (nu prisipažinkit, man rodos kas antra šitą "džiaugsmą" apturėjom). Apie pačio gaminio kokybę net nekalbėsiu.... bet vaizdas buvo užmušantis - jis tiesiog šviečia - tipo, kokią fainą ir sexi dovaną išrinko. Aš nebežinau ar juoktis, ar pykti (kažkodėl man tie apatiniai sexi nepasirodė....)
Atsakyti
O as papasakosiu istorijele is kitos puses..
Labai draugavom (ir tebedraugaujam) su savo kaimynais, jauna seima, tuo metu besilaukiancia kudikio. Kasdien vakarais susitikdavom, gerdavom kava, ir blevyzgodavom. Tai va, jie laukesi, pinigu mazai turejo, skaiciavo, ko maziui reiks ir pan. Zmona vis pakalbedavo, kad reiktu dziovykle skamlbiniams dziauti nusipirkt, ale dabar neiseina, gal veliau, ir pan. Atejo gimtadienis vyro, ir nupirkom mes jiem ta dziovykle..

Dabar kai pagalvoju, net geda - VYRUI padovanojom dziovykle skalbiniams dziauti.. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Marile @ 2005 12 22, 16:38)
O as papasakosiu istorijele is kitos puses..
Labai draugavom (ir tebedraugaujam) su savo kaimynais, jauna seima, tuo metu besilaukiancia kudikio. Kasdien vakarais susitikdavom, gerdavom kava, ir blevyzgodavom. Tai va, jie laukesi, pinigu mazai turejo, skaiciavo, ko maziui reiks ir pan. Zmona vis pakalbedavo, kad reiktu dziovykle skamlbiniams dziauti nusipirkt, ale dabar neiseina, gal veliau, ir pan. Atejo gimtadienis vyro, ir nupirkom mes jiem ta dziovykle..

Dabar kai pagalvoju, net geda - VYRUI padovanojom dziovykle skalbiniams dziauti..  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Bet praktiska lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marile @ 2005 12 22, 17:38)
O as papasakosiu istorijele is kitos puses..
Labai draugavom (ir tebedraugaujam) su savo kaimynais, jauna seima, tuo metu besilaukiancia kudikio. Kasdien vakarais susitikdavom, gerdavom kava, ir blevyzgodavom. Tai va, jie laukesi, pinigu mazai turejo, skaiciavo, ko maziui reiks ir pan. Zmona vis pakalbedavo, kad reiktu dziovykle skamlbiniams dziauti nusipirkt, ale dabar neiseina, gal veliau, ir pan. Atejo gimtadienis vyro, ir nupirkom mes jiem ta dziovykle..

Dabar kai pagalvoju, net geda - VYRUI padovanojom dziovykle skalbiniams dziauti..  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif



O kaip gimtadienio proga moterims servizus ir puodus dovanoja? Jei jau žmonai būtumėt dovanoję, tai būtų kitaip? Man atrodo, kad jei žmonės norėjo tos džiovyklėlės, bet niekaip jos neįpirkdavo, o paskum gavo ją nors ir gimtadienio proga, turėjo apsidžiaugt. Aš bent jau būčiau apsidžiaugus, kad gavau tikrai naudingą daiktą, kurio norėjau ir negalėjau sau leisti. Net jei tai atsuktuvų rinkinys! Tai jūs labai dėl to nesigėdykit. Kad vis dar su jais draugaujat, turbūt iš to ir pasijuokėt smagiai biggrin.gif

Iš vyrų nieko labai keisto nesu gavus... Na gal iš šono atrodytų keista, kad neseniai man grįžęs į Lietuvą lauktuvių parvežė pienelį makiažui nuvalyt... Bet iš tiesų labai apsidžiaugiau, nes kaip tik tuo metu buvau nusipirkus 4 skirtingus makiažo valiklius ir nė vienas nevalė kaip pridera. Susinervijus buvau siaubingai! Ir staiga gaunu savo kančių išrišimą - puikiausią valiklį thumbup.gif Tiesa, čia truputėlį draugė prikišo nagus, bet vis tiek klaikiai miela wub.gif


Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 09, 16:59)
Tikiuosi dar gyvensiu ta diena, kai tai atsitiks  thumbup.gif  Nes nemanau, kad maniskiui sautu i galva stringus man padovanoti  blush2.gif  O jei as padovanociau, tai gali ir nesuprasti  blink.gif  ax.gif  biggrin.gif
\
Mielos, moterytes ir panelytes, skaitau ir stebiuosi jusu kuklumu. Bukit drasios, verzlios, juk pagaliau, ne paskenduoles laikais gyvename. Nebijokim aiskiai sakyti viens kitam ko norime, nes taip ir mirsime nepatyrusios visu gyvenimo malonumu. Be to dabar, turint kompa namuose, visai nebutina eiti i sexschopo parduotuve. Norimas prekes galima uzsisakyti internetu ir taip pat apmoketi. visa si procedura vyksta 2-3 dieneles. Paste niekas net nesuos, kad jusu pakete koks nors super dalykelis. Patikekit manim. tongue.gif [COLOR=red]
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 06, 22:20)
Isbuciuociau vyra nuo galvos iki...  ax.gif  Jeigu ka nors padovanotu is tos parduotuves  wub.gif  thumbup.gif

Na, jus vyruti, truputi primityvokas. Galvojate tik apie save. Siulyciau isigyti toki daikciuka, kuris tiktu abiem arba po toki daikciuka, kuriuo butumet patenkinti abu. Ir tada dziaugsites ir tuo treciu lovoje ir gal dar ketvirtu.As ruosiuos isigyti toki dalykeli, kuris tiks mums abiems. Zinoma nesakysiu, tai mano paslaptis. tongue.gif
Atsakyti
4u.gif aš esu gavusi iš vyro nail bar o čekį manikiūrui 12-kai menesiu, tai jau laimes buvo pilnos kelnes, viena karta, jam esant kitame mieste komandiruotej, tik su juo pakalbejusi ir padejusi rageli, skambutis i duris - o ten man geles nuo jo!!!!!!!!!!!!!!!!! ne per agentura, o tiesiog draugu paprase perduoti... Buvau stipriai nustebinta. Taip pat man patinka, kai retai, bet einant pro apatiniu parduotuve, papraso uzeiti ir issirinkti ka noriu.... arba man labaipatinka vienas zurnalas ir staiga savo pasto dezuteje viena diena ji randu, jis man uzake ji visiems metams tongue.gif ech...
Atsakyti
originaliausia (teigiama prasme) kol kas dovana, mano piesinys ant marskineliu thumbup.gif
Atsakyti