Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

paskaitinejau sia temele... ir supratau, kad pas mus situacija, ko gero, geriau nei gera....

vyras ir geliu dovanoja (na, dabar reciau, nes kartu is darbo grizinejam), ir koki skanesta man nuperka, kai i parduotuve eina, ir randu zvakem apseta buta/miegamaji is vonios islindus, ir progom dovanoja dovaneles, apie kurias as tarsi draugei uzsimenu: na, zinot, kaip buna, bimbinejam po PC, sakau - o, va sitas daikciukas fainas, arba - o, kokie batai.. Atrodo, kad tuo metu vyras net nesiklauso, bet dovanu ir gaunu tuos fainus daikciukus, apie kuriuos 1 sakiniu uzsiminiau..

Hm. myliu savo vyra.

hm.reiks jam siandien siurpriza suorganizuoti - aciu forumui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GPM @ 2005 10 13, 10:37)
paskaitinejau sia temele... ir supratau, kad pas mus situacija, ko gero, geriau  nei gera....

vyras ir geliu dovanoja (na, dabar reciau, nes kartu is darbo grizinejam), ir koki skanesta man nuperka, kai i parduotuve eina, ir randu zvakem apseta buta/miegamaji is vonios islindus, ir progom dovanoja dovaneles, apie kurias as tarsi draugei uzsimenu: na, zinot, kaip buna, bimbinejam po PC, sakau - o, va sitas daikciukas fainas, arba - o, kokie batai.. Atrodo, kad tuo metu vyras net nesiklauso, bet dovanu ir gaunu tuos fainus daikciukus, apie kuriuos 1 sakiniu uzsiminiau..

Hm. myliu savo vyra.

hm.reiks jam siandien siurpriza suorganizuoti - aciu forumui  mirksiukas.gif

user posted image tavo vyras, panašu, - tiesiog SUPER thumbup.gif user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(GPM @ 2005 10 13, 09:37)
paskaitinejau sia temele... ir supratau, kad pas mus situacija, ko gero, geriau  nei gera....

vyras ir geliu dovanoja (na, dabar reciau, nes kartu is darbo grizinejam), ir koki skanesta man nuperka, kai i parduotuve eina, ir randu zvakem apseta buta/miegamaji is vonios islindus, ir progom dovanoja dovaneles, apie kurias as tarsi draugei uzsimenu: na, zinot, kaip buna, bimbinejam po PC, sakau - o, va sitas daikciukas fainas, arba - o, kokie batai.. Atrodo, kad tuo metu vyras net nesiklauso, bet dovanu ir gaunu tuos fainus daikciukus, apie kuriuos 1 sakiniu uzsiminiau..

Hm. myliu savo vyra.

hm.reiks jam siandien siurpriza suorganizuoti - aciu forumui  mirksiukas.gif


oi kaip pasiilgstu as tu laiku rolleyes.gif ...o kiek jus laiko vede?..maniskis pirmus du metus irgi siurprizus darydavo, davanu nupirkdavo..ir siaip romantikos buvo iki kaklo ir dar daugiau..bet metai bega, romantikos mazeja.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bumerangas @ 2005 10 10, 11:23)
Bet vyrams vis tiek neaišku, kodėl nepadoru moteriai dovanoti virtuvinį kombainą. Man tarkim draugė padovanojo Kalėdoms garažo instrumentų rinkinį, ir aš po šiai dienai juo džiaugiuosi ir kaskart atsidaręs tą įrankių dėžę miniu ją geruoju.  g.gif

Gal kas nors suprantamai savais žodžiais paaiškintumėt?


Man atrodo, turima omeny, kad padovanojęs virtuvinį kombainą, ją esą laikai amų šeimininke, patarnautoja - t.y. labiau savo gerove rūpiniesi. Aišku, tada tą patį galėtum galvoti, kai Tau įrankių dėžę dovanoja g.gif Bet moterys gal tokie padarai, kad mėgsta tą romantišką dėmesį, dovanodamas kvepalus, apatinius, papuošalus parodai jai dėmesį kaip geidžiamai būtybei mirksiukas.gif

Nors aš tai buvau labai laiminga, gavusi dovanų dulkių siurblį ir maišiklį - labai palengvino man gyvenimą thumbup.gif
Kai susipažinom, pirmus metus kiekvieną mėn., pažinties dieną gaudavau gėlių wub.gif , dabar kažkaip tik kasmet ir per Valentino dieną, gimtadienį unsure.gif
Dovanodavo šokoladą, mielus niekučius ir pan., dabar kažkaip be progos nebegaunu cry.gif Ir tai, vedasi mane ir sako, išsirink ko nori... O jo brolis dar pasišaipo, na kur jūsų romantika dingo doh.gif
Na, tik tiek, kad niekada neesu gavus kokios nevykusios dovanos smile.gif
Vieną kartą, tiesa, padovanojo vėduoklę, bet tai buvo lauktuvė iš Ispanijos ir kadangi lyg tyčia labai karšta vasara buvo, tai tikrai pravertė biggrin.gif
Atsakyti
O aš pati, tai labai mėgstu dovanas dovanoti, ilgai renku, galvoju kas žmogui labiausiai patiktų, gražiai įpakuoju (visada pati, nebent laiko labai nėra).
Paprastai stengiuosi iš anksto dovanas nupirkti, štai dabar jau pradedu po truputį Kalėdoms dovanų ieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fire @ 2005 10 13, 16:40)
mėgsta tą romantišką dėmesį, dovanodamas kvepalus, apatinius, papuošalus parodai jai dėmesį kaip geidžiamai būtybei  mirksiukas.gif

Na, mano nuomonę apie kvepalus ir apatinius jau galima šitam forume rasti. Bet kas praleido, pakartosiu: jei dovanoji kvepalus moteriai, tai tikra užuomina, kad tau jos kvapas nepatinka.
Čia galima apsirikti kaip kokios Švedijoj iš mandagumo atidarius moteriai duris - ten jos įsižeidžia.
Atsakyti
Aš blogai pasijausčiau, jei kokia mergina padovanotų dezodorantą kojoms sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bumerangas @ 2005 10 13, 16:10)
jei dovanoji kvepalus moteriai, tai tikra užuomina, kad tau jos kvapas nepatinka.

user posted image - čia tik tavo nuomonė ax.gif - man visad patinka, kai man dovanoja kvepalus (ir esu labai laiminga, kad mano ir mano draugo skonis čia sutampa thumbup.gif ).
Atsakyti
oi, merginos, nuraminsiu as jus - pazystami ir kartu ilgai, o vede - tik 5 menesius blush2.gif ko gero, visoms taip buvo.

vaje, kaip as nenoriu, kad tai isnyktu... kazkaip vis kalu sau i galva, kad reikia ta vertinti.. nes vis tai tas negerai, tai anas.... reikia vertinti ta laika, kai esam isimyleje iki ausu...

kai paskaitau cia jusu komentarus apie savo vyrus, tai ir nesitiki, o tuo pat metu baime ateities uzklumpa... nejaugi taip bus ir man? nejau mano vyras virs stuobriu, o as - isterike, rekiancia, kad man reikia jo demesio !! NENORIU !

hm.juk galima to isvengt. tikrai galima. reikia pamastyti... zinau tik viena, kad reikia stengtis.
hm. turi gi kazkur but amzinos laimes formule, a?
Atsakyti
QUOTE(bumerangas @ 2005 10 13, 16:11)
Aš blogai pasijausčiau, jei kokia mergina padovanotų dezodorantą kojoms sad.gif

blink.gif o kas čia blogo?? Tikrai geriau jau toks dezodorantas dovanų, negu ji tau dėl To duris parodytų... Nes tai jau specifinė prekė - ne kvepalai. Kad ir kokios "keistos" kai kurios vyrų dovanos bebūtų, bet jie nedovanoja mot. intym. higienos dalykų...tai jeigu moteris dovanoja vyrui tokį deziką "dėl reikalo" - džiaukis, nes jai rūpi, na, o jeigu ji tokį daiktą dovanoja visai neaišku kodėl - user posted image , kaip kad ir su keistom (čia į blogąją pusę) vyrų dovanom.. user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(bumerangas @ 2005 10 13, 15:11)
Aš blogai pasijausčiau, jei kokia mergina padovanotų dezodorantą kojoms sad.gif



ponas... alio?... kas cia per nesamones?
manau, kad mums reikia suderinti savokas, kas yra dovana ir kokiu tikslu ji, kaipo tokia, sukurta.

Dovanojama ne todel, kad norima trukumus pabrezti ar juos istaisyti, o todel, kad suteikti zmogui malonuma.

Jei dovanoji draugei - SARMOS ceki, tai nereiskia, kad ji nereali baisuokle, ir tegu apsiprekina grozio ir higienos priemoniu;
Jei dovanoji knyga - nereiskia, kad zmogus yra durnas ir tegu apsiskaito;
Jei vyras moteriai dovanoja laika turkiskoj pirty - nereiskia, kad jai jau laikas nusiprausti
ETC.

Normalus vidutinis vyras zino, kad dovanoti artimai moteriai kvepalus - taktiskas zingsnis. Ir kad kvepalai - iprasta eiline ir tinkama dovana.

Atsakyti
QUOTE(GPM @ 2005 10 13, 17:04)


kai paskaitau cia jusu komentarus apie savo vyrus, tai ir nesitiki, o tuo pat metu baime ateities uzklumpa... nejaugi taip bus ir man? nejau mano vyras virs stuobriu, o as - isterike, rekiancia, kad man reikia jo demesio !! NENORIU !

hm.juk galima to isvengt. tikrai galima. reikia pamastyti... zinau tik viena, kad reikia stengtis.
hm. turi gi kazkur but amzinos laimes formule, a?

blink.gif apie ką tu čia????
Neatsimenu, kad kuri būtų parašiusi, kad jos vyras stuobrys .... tiesiog juokiamės iš keistų dovanų, kurios gali būt kartais ir visai niekam netinkamos .. Bet tai nėr kažkas TOKIO BAISAUS user posted image
Yra nuostabių žmonių, kurie tiesiog nesugeba/neturi laiko būtent tam apmąstyt nupirkt tikrai tinkamą ir dar jeigu kartu ir romantišką daiktą - bet dėl to mes visvien nenustosim gi jų mylėti user posted image
Atsakyti