Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 10 09, 22:46)
O gal visgi ne...  g.gif

user posted image laukiam toliau, gal kas atsilieps ir papasakos ką mirksiukas.gif
Atsakyti
Vyras klausia žmonos, norėdamas įsiteikti:
-Brangioji, artėja tavo gimtadienis, ko norėtum dovanų?
-Man visiškai tas pats, brangusis, kad tik būtų automatinė dėžė.

Po tokio atsakymo vyrams nebelieka vietos fantazijai. sad.gif
Bet vyrams vis tiek neaišku, kodėl nepadoru moteriai dovanoti virtuvinį kombainą. Man tarkim draugė padovanojo Kalėdoms garažo instrumentų rinkinį, ir aš po šiai dienai juo džiaugiuosi ir kaskart atsidaręs tą įrankių dėžę miniu ją geruoju. g.gif

Gal kas nors suprantamai savais žodžiais paaiškintumėt?
Atsakyti
QUOTE(bumerangas @ 2005 10 10, 11:23)

Po tokio atsakymo vyrams nebelieka vietos fantazijai.  sad.gif
Bet vyrams vis tiek neaišku, kodėl nepadoru moteriai dovanoti virtuvinį kombainą. Man tarkim draugė padovanojo Kalėdoms garažo instrumentų rinkinį, ir aš po šiai dienai juo džiaugiuosi ir kaskart atsidaręs tą įrankių dėžę miniu ją geruoju.  g.gif

Gal kas nors suprantamai savais žodžiais paaiškintumėt?

4u.gif labas
Man tai ir virtuvinis kombainas būtų LABAI super, jeigu maniškis pamatytų, kad man jo reik (man dar to nepaprašius ar kaip kitaip nepaminėjus daug kartų... blush2.gif ir nesusiruošus pačiai jau jį išsirinkus nusipirkti ).
DĖMESYS svarbiausia mirksiukas.gif - kaip ir pas tave, matyt - nes tas tavo įrankių rinkinys greičiausiai buvo reikalingas?
Atsakyti
net ir as susidominau g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 10 10, 23:14)
net ir as susidominau  g.gif  smile.gif

Zinuciu kieki didini hah.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 10 11, 00:36)
Zinuciu kieki didini hah.gif

O kas būna, kai jis padidėja?
Geriau paaiškintum man tas dovanų dovanojimo subtilybes. Pvz. reklamoj apie mulinex moters mintis labai aiski: koks nieksas, - man kombaina padovanojo... Bet (po ilgu pasvarstymu), gal ir verta padekoti.
Atseit, nuperka daikta, kuri naudodama galetu vyrui patarnauti?
O kaip tada tureciau isaiskinti irankiu deze - nupirko, kad jos masinai amortizatorius galeciau pakeisti? Iseitu pagal sita logika, kad tureciau isizeisti?
As kaip tik manyciau, jei moteriai padovanoji kvepalu, tai juk tikru tikriausia uzuomina, kad jai reiktu savo kvapa patobulinti! doh.gif O jei padovanoju apatinio trikotazo - juk tai irgi uzuomina, kad man reikia savo poreikiams kazko daugiau, nei ji sugeba savo kunu garantuoti - cia jau visai kazkoks nalievo nusivaziavimas... unsure.gif
Atsakyti
[quote=bumerangas,2005 10 11, 11:47]
.......cia jau visai kazkoks nalievo nusivaziavimas... unsure.gif


blink.gif nu jo, tu čia biškį nuvažiavai.... user posted image
na, reik išmokt moteriškai mąstyt user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otaip: 11 spalio 2005 - 10:55
O va mano vyras Naujiem metam sugalvojo mano senus vaikystės pagraudenimus įgyvendinti (mėgau gyvūnus, o tėvai jautė didelę antipatiją visiem pūkuotiem, naguotiem). Tai va atitempė didžiulį narvelį su smiltpelėm į šeimos balių. Dovanų. Visos tetulytės žado neteko biggrin.gif Buvo kas pasiuntė geriau žiukių į rūsį pagaudyt - vis pigiau umn.gif Bet man patiko... Dabar turim ir daugiau augintinių ax.gif Apsritai mėgsta daryti staigmenas, bet privaloma džiaugtis ir pagirti mirksiukas.gif Daugeliu atveju nuoširdžiai, o jei ir nepataiko, tai tikrai gerbiu vien už norą pradžiuginti, vat
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 10 10, 23:36)
Zinuciu kieki didini hah.gif


Na ir nusisneki!
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2005 10 11, 23:38)
O va mano vyras Naujiem metam sugalvojo mano senus vaikystės pagraudenimus įgyvendinti (mėgau gyvūnus, o tėvai jautė didelę antipatiją visiem pūkuotiem, naguotiem). Tai va atitempė didžiulį narvelį su smiltpelėm į šeimos balių. Dovanų. Visos tetulytės žado neteko  biggrin.gif  Buvo kas pasiuntė geriau žiukių į rūsį pagaudyt - vis pigiau  umn.gif Bet man patiko... Dabar turim ir daugiau augintinių  ax.gif  Apsritai mėgsta daryti staigmenas, bet privaloma džiaugtis ir pagirti  mirksiukas.gif Daugeliu atveju nuoširdžiai, o jei ir nepataiko, tai tikrai gerbiu vien už norą pradžiuginti, vat


Apskritai faina kai vyrai moki stebinti, bet ne stulbinti. Nes kartais tas stulbinimas gali nuvaryti ir i kapus. O kitaip tariant: Mums muzika gros, bet mes jos negirdesime... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 10 10, 22:36)
Zinuciu kieki didini hah.gif



Tu irgi hah.gif

O, blyn, ir aš unsure.gif
Atsakyti
Aš tai matyt esu visiška neromantikė, man vyras be progos dovanoja gėlių, bet aš tam reikšmės neteikiu. Apskritai man materialios dovanos nepatinka. Geriausia ir netikėčiausia dovana buvo kai vyras nuvežė į žirgyną, arba nupirko valndą turkiškoje pirtyje su turkiškais masažiukais ax.gif
Atsakyti