Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

Čia prie to paties - turbūt apsižiūrėjom, kad dar labai daug ko neišbandėm
blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(petarda @ 2005 09 26, 15:59)
AAaaa, o mes po beveik 10 metų bendro gyvenimo apsukę ratą kažkaip vėl prie to grįžinėjam.

thumbup.gif visai šaunu
tongue.gif įdomu - gal ir mes po kelių metų???......bet .....kaip tai prie patogumų taaaaaip traukia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(petarda @ 2005 09 26, 16:00)
Čia prie to paties - turbūt apsižiūrėjom, kad dar labai daug ko neišbandėm
blush2.gif  blush2.gif

ax.gif biggrin.gif va čia tai gali būt.........nes pas mus irgi dar yra kas nebandyta blush2.gif blush2.gif - na bet visvien....kaip tai kopose ar pievoj be dekio smileysex.gif ar pan.......hm...kaip tai - NEA, o vietų - aišku daug dar "gerų" likę wub.gif
Atsakyti
Gal jau ir nebelaikais, bet galite pabandyti ant svieziai nupjautos zoles smileysex.gif Tikrai labai malonu, o dar tas svieziai nupjautos zoles kvapas... blush2.gif
Atsakyti
Na buvau gavus šiokių tokių keistokų dovanų...Pvz buvęs man buvo šeip be progos padovanojęs puodelį arbatai gerti, bet KOOOKĮ blink.gif Didelį, hyper-sunkų, ir su nupieštom krovininėm mašinom blink.gif g.gif Ir dar lyg niekur nieko pasakojo kaip jisai ilgai rinko man šitą puodelį ir koks jisai fainas blink.gif Na gal vaikinui ir fainas, bet gi reikia galvoti ir apie žmogų KURIAM dovanoji biggrin.gif

Na o dabar iš mylimojo gaunu įvairių originalių dovanų, bet jos greičiau ne keistokos, o originalios ir stebinančios gerąja prasme smile.gif
Atsakyti
Tie vyrai moka mus nustebinti blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Galetu tie vyrai mus kiekviena diena stebinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 29, 07:37)
Galetu tie vyrai mus kiekviena diena stebinti  wub.gif

4u.gif labukas
-tai jau taip - atsakyčiau į tavo rytinį pasiūlymą, bet kad panašu.......kad panos daugiau prirašo kaip jos stebina saviškius (atrodo, mačiau tokią temą kur tai SM) -negu kad jie mus g.gif
Bet tai, matyt, reik džiaugtis bet kokiom smulkmenom - va aš vakar irgi buvau labai nustebinta ( thumbup.gif ) kai maniškis paklausė ar nesudalyvausiu jų firmos gimtadienyje - pasirodo, kad vyriškas kolektyvas nusprendė su antrom pusėm atšvęst biggrin.gif - tai ką, ir džaiugiuosi, nors čia ne tokia jau bais didelė dovana, bet visvien..... Va tau ir vyrų dovanėlės, aišku būna ir labai romantiškų, kaip jau ir ankščiau skaitėm, bet kaip tai labai jau mažai merginų čia tuos romantiškus paspasakoja g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 29, 06:37)
Galetu tie vyrai mus kiekviena diena stebinti  wub.gif

Na aš tai supratau, kad ši tema yra apie keistas dovanas, bet ne iš geros pusės keistas g.gif Na ne apie kažkokius malonius stebinimus,o keistenybes:) Kaip ir rašiau apie tą gigantiška sunkųjį puoduką su sunkvežimiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2005 09 29, 14:31)
Na aš tai supratau, kad ši tema yra apie keistas dovanas, bet ne iš geros pusės keistas g.gif Na ne apie kažkokius malonius stebinimus,o keistenybes:) Kaip ir rašiau apie tą gigantiška sunkųjį puoduką su sunkvežimiais smile.gif

drinks_cheers.gif na taip, apie keistas.... Bet kai kurioms tik vienos rūšies ir tebūna sad.gif - arba keistos/"nelabai tikę" blink.gif
arba super thumbup.gif
arba visai nebūna cry.gif
na, gal dar Lietuvoje yra laimingųjų, kurios gauna daug ir visokių dovanų ax.gif
...................... g.gif gal čia aš ir nusišnekėjau.... blush2.gif
Atsakyti
na, gal dar Lietuvoje yra laimingųjų, kurios gauna daug ir visokių dovanų ax.gif

Gal ir yra, bet labai tokiu reta 4u.gif
Atsakyti
O gal visgi ne... g.gif
Atsakyti