Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

QUOTE(Renata123 @ 2009 07 23, 18:32)
Pimiausia isidemek, kad beze nelabai draugauja su grietinele (jei beze puosi torta) Tam, kad beze nepasileistu, kai pertepinesi lakstelius su grietinele, tiesiog ja netepk iki krastu (va cia Cipcukas parode kaip tai daro).


Galiu tik patvirtint Elzei, kad Renata123 laaaabai viską puikiai atsakė thumbup.gif - tik vienas dalykiukas - beze kaip tik labai puikiai su plakta grietinėle draugauja, o nedraugauja su želatinos turinčiais kremais, taip, kad jeigu sumastysi dėt želės gabaliukų nepridėk jų arti torto krašto ir ypač kruopščiai izoliuok juos plakta grietinėle tik tuomet puošk su beze ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 07 23, 20:09)
Galiu tik patvirtint Elzei, kad Renata123 laaaabai viską puikiai atsakė  thumbup.gif - tik vienas dalykiukas - beze kaip tik labai puikiai su plakta grietinėle draugauja, o nedraugauja su želatinos turinčiais kremais, taip, kad jeigu sumastysi dėt želės gabaliukų nepridėk jų arti torto krašto ir ypač kruopščiai izoliuok juos plakta grietinėle tik tuomet puošk su beze ax.gif


Tai kad Cipciukas kaip tik sake, kad beze bijo grietineles g.gif blink.gif
Atsakyti
Cypciukas turbūt atostogauja, kad neatrašo... Na aš šiandien kepiau "Nevėžį" ir pabandžiau į kremą įpilti kelis šaukštus degtinės, skonis galvosi thumbup.gif
O papuošiau šokoladinės masės rožytėm. Kaip pirmam kartui, manau gavosi neblogai. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 23, 20:37)
Tai kad Cipciukas kaip tik sake, kad beze bijo grietineles  g.gif  blink.gif


Nu taigi pati Cipciukas grietinėle pertepa medutį ir puošia su beze g.gif Velnias, kad tik ko nesuklaidinčiau unsure.gif doh.gif bet tai kaip tada paaiškint kodėl beze nenučiuožia kai aš netgi pilnai iki kraštų aptepu tortą plakta grietinėle (nes mano pertepimas būna grietinė+grietinėlė+želatina ir dėl to aš kruopščiai visą vidinį pertepimą užkamšau grietinėle, o po to (kai tortas sustingsta per naktį) visą aptepu beze g.gif Viskas tupi vietoj, nieks neplaukia schmoll.gif lotuliukas.gif įrodymas, įrodymas (mažiausiai 4 tokie tortai), barbe ir kt... visi puikiai laikėsi unsure.gif

Jursla, tortas atrodo thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 23 liepos 2009 - 20:27
QUOTE(RiMami @ 2009 07 23, 21:13)
Nu taigi pati Cipciukas grietinėle pertepa medutį ir puošia su beze  g.gif Velnias, kad tik ko nesuklaidinčiau  unsure.gif  doh.gif bet tai kaip tada paaiškint kodėl beze nenučiuožia kai aš netgi pilnai iki kraštų aptepu tortą plakta grietinėle (nes mano pertepimas būna grietinė+grietinėlė+želatina ir dėl to aš kruopščiai visą vidinį pertepimą užkamšau grietinėle, o po to (kai tortas sustingsta per naktį) visą aptepu beze  g.gif Viskas tupi vietoj, nieks neplaukia  schmoll.gif  lotuliukas.gif įrodymas, įrodymas (mažiausiai 4 tokie tortai), barbe ir kt... visi puikiai laikėsi unsure.gif

Jursla, tortas atrodo  thumb_yello.gif


Na as pamenu, kai as uztepiau ant medaus torto virsaus grietinele, ir dar beze uztepiau, tai sake, kad gali but amen... bet man irgi nieko nenutiko. O ji manau nedatepa iki krastu medaus torte grietineles, o tarpus uzpildo beze. Nu blin, yra kazkur jos komentaras biggrin.gif

Atsakykit prasau man i skubu klausima kas nors papuosimu temoj.. verysad.gif
Papildyta:
Vistik gal ir klydau g.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 23 liepos 2009 - 20:35


Ačiū mirksiukas.gif RiMami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 23 liepos 2009 - 21:19
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 23, 21:39)
O ji manau nedatepa iki krastu medaus torte grietineles, o tarpus uzpildo beze. Nu blin, yra kazkur jos komentaras biggrin.gif


Taip taip taip gryna tiesa drinks_cheers.gif kad taip ir reikia elgtis - nedatept grietinėlės iki kraštų, o viršuj ant pliko medaus lakšto tept beze - taip saugiausia drinks_cheers.gif ale aš nebūčiau aš, kad ne su savais šakar makar - dėkui dievui sėkmingai kol kas lotuliukas.gif ir vis tik mano galva grietinėlė labiau bezo draugas, negu priešas cool.gif

Atsakyti
Mergaites radau, radau, radau ka Cipciukas rase, cituoju:
"Su beze galima puosti tokius tortus kuriu kreme nera zelatinos,ji didziause jo priese ( tinka kremai is plaktos grietineles be zelatino ,sviestiniai ) ,paprasciausia beze negali liestis su zele nes tuoj pat pavandenyja."
"NA JEI DARYSI MEDAUS TORTA , VIRSUTINIO BLYNO NETEPK NIEKUO, JIS TAU SUMIRKS IR IS VIENOS PUSES , O SONU TAIP PAT NEREIKIA TEPTI ( del ko as taip sakau , nes jis slysta nuo grietineles ir be galo sunku lygiai uztepti ), bet is principo - tai ant grietineles galima ji tepti , bet as nerizikuoju)."
karsta.gif Fui...na vat ir issprendem problema mirksiukas.gif

Bet as vis tiek, kazkodel tai maniau, kad beze su grietinele nelabai draugauja, gal nera arsios prieses bet...beze nepakencia dregmes, o grietinele dregna? g.gif Svarbiausia radau Cipciuko zodzius tongue.gif

Jursla tavo torciukas laaaabai grazus ir labai puosnus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 07 23, 22:26)
Mergaites radau, radau, radau ka Cipciukas rase, cituoju:
"Su beze galima puosti tokius tortus kuriu kreme nera zelatinos,ji didziause jo priese ( tinka kremai is plaktos grietineles be zelatino ,sviestiniai ) ,paprasciausia beze negali liestis su zele nes tuoj pat pavandenyja."
"NA JEI DARYSI MEDAUS TORTA , VIRSUTINIO BLYNO NETEPK NIEKUO, JIS TAU SUMIRKS IR IS VIENOS PUSES , O SONU TAIP PAT NEREIKIA TEPTI ( del ko as taip sakau , nes jis slysta nuo grietineles ir be galo sunku lygiai uztepti ), bet is principo - tai ant grietineles galima ji tepti , bet as nerizikuoju)."
karsta.gif  Fui...na vat ir issprendem problema  mirksiukas.gif

Bet as vis tiek, kazkodel tai maniau, kad beze su grietinele nelabai draugauja, gal nera arsios prieses bet...beze nepakencia dregmes, o grietinele dregna?  g.gif  Svarbiausia radau Cipciuko zodzius  tongue.gif

Jursla tavo torciukas laaaabai grazus ir labai puosnus  thumbup.gif


Dėkoju visoms ... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2008 12 10, 23:34)
[color=red][size=7]
[b]CIPCIUKAS DAR KARTA ATSAKO KUR IR KAIP RASTI DAŽŲ KAUNE !!!!

Kaune , Urmo Bazeje , ieinate pro stiklines duris i zuvies turgu , pasukate i desine (kaireje darzoves) , pirmas staliukas - visokie kepiniai , kampe prekes gyvunams , sekantis - buitine tehnika , o va dar sekanciame ir prasykite dazu , tik tyliai , kad niekas negirdetu , tame skyriuje prekiauna ivairiais konditeriniais maisto papildais ( prekemis ) , nenustebkite , jei pasakys , kad nieko nezino ( vienai jau taip buvo ), jei jus nesukelsite itarimo - tai parduos , jei sukelsite - grysite namo be dazu , fsio ....



kadangi čia labai sena žinutė, tai kažin dar galioja ta info? Kad paskui neieškočiau ko nereikia biggrin.gif

o iš kur dar perkat? nes aš šiandien praėjau kelias parduotuves, bet niekur neradau maistinių dažų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 26 liepos 2009 - 17:53
norejau paklaust ax.gif buvau skaicius kad galima torta uzsaldyt thumbup.gif o sakykit kaip su grietinele? ar galima uzsalgyt dar neisplakta?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 07 26, 18:53)
kadangi čia labai sena žinutė, tai kažin dar galioja ta info? Kad paskui neieškočiau ko nereikia  biggrin.gif

o iš kur dar perkat? nes aš šiandien praėjau kelias parduotuves, bet niekur neradau maistinių dažų  g.gif

Visa info galioja, tik ten nedidelį pasirinkimą rasi g.gif o daugiau galima internetu pirkti, siųstis, arba iš kelių mergaičių Lietuvoje mirksiukas.gif
Atsakyti