Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

QUOTE(jav @ 2009 07 21, 16:16)
CIPCIUK ,tortui MARKIZAI reikia kondec. pieno mazesniu indeliu.O gal galit parasyt koks mazdaug kiekis buna tuose mazesniuose.Ir dar,kiek suprantu pienelis turi buti nevirtas? blush2.gif


Tas indelis +-400g (gal 395g). Kodensuotas pienas nevirtas.

Jei as kur suklydau, sorry, lai mane pataiso Cipciukas blush2.gif
Atsakyti
Cipciuk o tortukui Snikers gal galima naudot Rududu kond.piena,kad nereiktu virt?
Atsakyti
QUOTE(SAULYTE5 @ 2009 07 21, 21:06)
Cipciuk o tortukui Snikers gal galima naudot Rududu kond.piena,kad nereiktu virt?

tik su juo ir darau, kaip ir dauguma jį bandžiusiųjų kepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULYTE5 @ 2009 07 21, 21:06)
Cipciuk o tortukui Snikers gal galima naudot Rududu kond.piena,kad nereiktu virt?

As tai pat tik su Rududu dariau rolleyes.gif
Atsakyti
Viskas aisku,nes pirma kart irgi nepasiseke su tuo tortuku
Atsakyti
Noriu savtgaliui daryt tortuka Valentinas, kazin ar galeciau det desertine ta dideliuos pakeliuosmvarske su skoniu?
Atsakyti
Sveiki Cypciuk, kepiau tortą Nevėžis- na skonis nerealus thumbup.gif ,ačiū už tokį puikų receptą,ber norėčiau paklausti dėl kremo. Šią savaitę tėvo gimtadienis ir vėl jį kepsiu, tik norėčiau į kremą įdėti dar alkoholio, gal patartumėt kas geriau tiktų degtinė ar kas nors kita?

Ir dar dėl beze kremo pagal jūsų receptą darau, bet vis nesigauna... Atrodo išverdu sirupą kaip priklauso, būna tirštas ir nerudas, pilu į išplaktus baltymus, pašaldau vandenyje plakant, bet papuošus torta viskas praskysta ir nuplaukia verysad.gif Juo puošiau medutį. Kame problema čia? g.gif ax.gif
Kai dariau be dažų dar gavosi šiek tiek geriau, bet su dažais, tai siaubas kažkoks...
Na finale vistiek praskysta pastovėjęs. blush2.gif
Atsakyti
labadiena,cipciuk,gal jau dazai atkeliaut kada greitu laiku zada?
Atsakyti
Laba dienuke,as turiu klausimuka del juodojo misko papuosimo,noriu daryti,toki,kaip pas jus,uzlietas sokoladu ir tas rastas padarytas,bet jau karta dariau ir man nesigavo,sokoladinis glajus gerai iseina,bet va kuo daryti tuos baltus ratelius g.gif ,bandziau saldziu pieneliu,tai jis po kiek laiko isiliejo i sokolada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 07 23, 15:08)
Laba dienuke,as turiu klausimuka del juodojo misko papuosimo,noriu daryti,toki,kaip pas jus,uzlietas sokoladu ir tas rastas padarytas,bet jau karta dariau ir man nesigavo,sokoladinis glajus gerai iseina,bet va kuo daryti tuos baltus ratelius  g.gif ,bandziau saldziu pieneliu,tai jis po kiek laiko isiliejo i sokolada  doh.gif



ten juodas sokoladas pagrindas ir ratasi piltas baltas sokoladas. po to imamas dantu krapstukas ir isvedziojamas i sonus rastas.
Atsakyti
Sveikos tortų profesonalės 4u.gif Aš tokia pradininkė šia tema, bet neužilgo mano mažės pirmasis gimtadienis tai kažkaip ryžto į valias atsirado iškepti jai tortą smile.gif Perskaičiau visas temas kur radau. Nes nuspredžiau kepti Cipciuko medaus tortą, ir papuošti su beze. Tai pirmieji mano klausimai blush2.gif :

QUOTE(Cipciukas @ 2008 07 11, 00:06)
O as medaus torta pertepu tik su gerai isplakta ,butinai 36% grietinele ,aisku +cukrus,citrinos rukstele ir dar ilasinu kokiu nors kvapu


o jei be kvapų? ir gal galima kokių uogų įmesti? Ar čia ne į tema su tuo tortu?

QUOTE(Cipciukas @ 2008 08 22, 11:52)
Dintarija , lengviau pagaminamo torto tikrai nezinau schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif , mano receptas kuri kepu jau 25 metus : 3kiausiniai , 3 dideli saukstai medaus , 100 g . margarino EVE ( ne sviesto ) , 1 stikline cukraus ,3 mazi sauksteliai sodos (ne kepimo milteliai ) nugesintos !!! ir apie 5 stiklines miltu (gali ir pritrukti saujeles kitos ), gaminama ant puodo su garais ,blynai kociojami ,bet be galo lengvai tik stala reikia gausiai pabarstyti miltais . Rietinele turi buti 36% riebumo ( jokio zelatino !!!) ,grietine DVARO ,ne 30% sitos tu niekada neisplaksi!!! , grietine plakasi tik jeigu yra 35% riebumas ji turi buti labai gerai atsaldyta kitaip ismusi sviesta .


1) jei turiu naturalaus medaus tiks? ar geriau su dirbtiniu?
2) tos stiklines tai cia 200ml?
3) ka reiskia "gaminama ant puodo su garais"?
4) o kaip jus kepat blynus? taip po viena kaskart? ar pvz ant skirtingu skardu iskart kelias i orkaite? isklojate kepimo popierium?
5) kiek jau radau tai grietinele geriausiai Zemaitijos pieno?

QUOTE(Cipciukas @ 2008 08 31, 23:29)
B E Z E :

Vienam normalaus dydzio kiausinio baltymui imama 120g. cukraus( nei daudiau nei naziau ) .
Pirniausia mikseris ir tas indas kureme plaksite baltyma ,turi buti be galo sausi ir neriebaluoti!!!!! Paimame nedideli bliudeli ( emaliuta ar metalini ) ipilamei ji cukru ir uspilame 3 dideliais saukstais vandens ,statome ant plyteles ir verdame ( jokiu budu nemaisyti) isivaizduokite ,kad tas vanduo kuri uspylete visas turi isgaruoti beverdant. Kol sirupas verda aukstokame inde imusame kiausinio baltyma (jei papuls trynio ,galite mesti lauk ir vel imti kita kiausini ), su el. mikseriu isplakame iki super standziu putu. Grystame prie sirupo : jus negalite atsitraukti nuo virykles ,ir turite stebeti ,kad jis neparuduotu( galite mesti i siukslynajei parudo),sirupas bus tinkamas kada jis lyg suletintai ,sunkiai prades kunkuliuoti. Nukeliame nuo virykles ir tuoj pat labai plona srovele pilame i isplaktus baltymus ,pilant taikome i ta vieta kur sukasi plakimo sluoteles, plakant ipilame citrinos ruksties( puse arbatinio saukstelio ) ir jei patinka kokiu nors kvapu. Vis plakant istatome i inda su saltu vandeniu (pasiruosti is anksto ), na plakti reikia koki desimt min. kol beze praaus. Jeigu su konditeriniu maiseliu pro karpyta  antgaly isspaudus gelyte po1 min. jibus tokia pat -karpytais krasteliais ,o nepasileidusi ,reiskesi beze gavosi. Patariu nedaryti daugiau nei is 3 kiausinio baltimu( labai ikaista mikseris). Su siuo kremu torta reikia puosti is karto. Taip pat ji galima daryti ivairiu spalvu idedant valgomu dazu , i kita indely atsidedi norima kieki bezo isidedi dazu ir paplaki kol vienodai nusispalvins


1) o tai baltymu taip nesutraukia (ar dar ko nepadaro) jei karsta pilti reikia?
2) o kaip jus plakant idedat i salta vandens dubeni? o jei mikseris tas toks virtuvinis kombainas, tai netiks?
3) o galima tas gelytes daryti su konditeriniu svirkstu? nes maciau kad visos darot su tokias maiseliais g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites!

PIRMIAUSIA DEL DAZU: mergaites, Cipciukas jau apie juos rase 10000000 kartu! Cia, ne nuo jos priklauso, kada jie bus, o nuo tos moteriskes, kuri turi atvezt. O ji atvez juos TIK tada, kai is darbo sius i komandiruote!!! Ir , kai Cipciukas zinos, kada daugmaz atkeliaus dazai, ji parasys temoje "Kaip papuosti iv. tortus...itt" Sorry, nepykit, kad isiterpiau, bet jau mane net pradejo veikt sis klausimas, isivaizduoju, kaip veikia Cipciuka! Mergaites, nepatingekit, paskaitykite nors kelis puslapius atidziai ir rasite atsakymus. Dar karta, sorry! mirksiukas.gif

Pabandysiu jums pagelbeti, nes kazkada turejau ir as tokius klausimus blush2.gif

Vaidosee tie balti rasteliai - tai yra baltas sokoladas. Ir as taip kelis kartus puosiau. Is pradziu virs garu istirpinu sokoladus ir juoda, ir balta (tik aisku skirtinguose indeliuose mirksiukas.gif ) Ipilu pries tai pora saukstu pieno. Apipilu torta juodu sokoladu, ir nelaukiu pokol jis man sustings! ir ratais lieju balta sokolada, o veliau arba dantu krapstuku, arba ilgu plonu peiliu pereinu per visa torta. Vat ir gaunasi tinklelis mirksiukas.gif Tikiuosi, kad aiskiai parasiau doh.gif

Elzė niuus, pabandysiu ir tau atsakyt. Sis tortas tikrai laaabai skanus ir lengvai padaromas. Ir as kazkada, nuo jo pradejau mirksiukas.gif
Pimiausia isidemek, kad beze nelabai draugauja su grietinele (jei beze puosi torta) Tam, kad beze nepasileistu, kai pertepinesi lakstelius su grietinele, tiesiog ja netepk iki krastu (va cia Cipcukas parode kaip tai daro).

QUOTE
o jei be kvapų? ir gal galima kokių uogų įmesti? Ar čia ne į tema su tuo tortu?

Aisku, kad galima ir be kvapiu, cia jau skonio reikalas. Del uogu tiksliai atsakyt negaliu, man atrodo, kad gali, tik ziurek, uogas pries tai nusausink. Pvz. gali kokias vysnias idet del rugsteles. Nes zinau, cia merginos, viena kita sluoksni pertepineja netgi rugstesne uogiene, ar netgi zele gabaliukus deda, tai manau, kad kai kuriuos pakeitimus ir tu gali padaryti mirksiukas.gif

QUOTE
1) jei turiu naturalaus medaus tiks? ar geriau su dirbtiniu?
2) tos stiklines tai cia 200ml?
3) ka reiskia "gaminama ant puodo su garais"?
4) o kaip jus kepat blynus? taip po viena kaskart? ar pvz ant skirtingu skardu iskart kelias i orkaite? isklojate kepimo popierium?
5) kiek jau radau tai grietinele geriausiai Zemaitijos pieno?

1) naturalus tinka. (Pas mane namuose tik toks ir yra)
2) va cia tiksliai atsakyt negaliu, bet beveik esu garantuota, kad daugiau nei 200 g , gal apie 230g. (As, asmeniskai naudojausi butent tokia, kokia turiu namie, manau dideles reiksmes +- 20g nesudarys)
3) tai reiskia, kad ant kaitviets pastatai didesni puoda ar bliuda su karstu vandeniu, kuris garuoja (ir tegul tas vanduo ir toliau sildosi), o i ta puoda istatai kita, mazesni puode, i kuri sudedi teslos ingridientus. Tik negalima, kad mazesnis puodas dugnu liestusi su vandeniu. T.y. tarp vandens ir mazesnio puodo dugno turi buti tarpas.
4) manau blynus kepa kiekviena taip, kai jai patogiau. Aisku, kepimo popierium isklot skarda reikia. As, asmeniskai, kepiau po viena blyna, je jie didesni. O kai kepiau maziuka torciuka, ta man i viena skarda is karto tilpo 2 blyneliai.
5) taip, geriausia yra "Zemaitijos pieno" grietinele", 36%. Ja reikia isplakt gerai atsaldyta ir jokiu zelatinu ar standikliu schmoll.gif

QUOTE
1) o tai baltymu taip nesutraukia (ar dar ko nepadaro) jei karsta pilti reikia?
2) o kaip jus plakant idedat i salta vandens dubeni? o jei mikseris tas toks virtuvinis kombainas, tai netiks?
3) o galima tas gelytes daryti su konditeriniu svirkstu? nes maciau kad visos darot su tokias maiseliais

1) ne, nesutraukia, juk jie jau buna isplakti iki super standziu putu, ir kai pili sirupa, tai tuo metu mikseris sukasi ir taip is karto paskirsto ta sirupa po isplaktus baltymus.
2)vat del kombaininio, tai ne kas. As irgi turiu kombaina, bet beze plaku su mikseriu. Su tuo saltu vandeniu: beze plaki vienam inde, o salia jau turi pasistacius didesni dubeni su saaaaltu vandeniu. Tai ta mazesni dubeni su baltymais ir sirupu ir istatai i ta, kur vanduo. TIK atsargiai, kad vandens a nei laso nepatektu ten, kur plaki beze.
3) nzn, nebandziau. Turbut imanoma, bet labai sunku. As kazkada toki klausima cia uzdavinejau pries tai kai rinkausi, ka pirkt. Tai zinok su maiseliu patogiau, spaudi kiek nori ir kiek reikia, o svirkstas dozuoja normom (rodos taip g.gif ) Bet tu nebijok ir bandyk. Gal tau laaabai puikiai pasiseks mirksiukas.gif

Tai va, rodos tiek. Labai tikiuosi, kad nors kazkaip tai pagelbejau ir kad suprantamai parasiau mirksiukas.gif Jei kas neaisku, klausk!!! mirksiukas.gif
Sekmes kepant torciukus! 4u.gif


Oiii blush2.gif niu ir prirasiau cia karsta.gif
Papildyta:
Jei kur iveliau kokia klaida, labai atsiprasau, pataisykite mane mergaites, jeigu ka mirksiukas.gif
Atsakyti