Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

QUOTE(*AMRI* @ 2009 07 14, 10:13)
Sveikos kepejeles.Gal galetumet man pasakyti,kodel kai iskepu biskvita jo virsus gaunasi toks trapus,ciut ne kaip morenginis ir toks lyg butu atsokes nuo viso pagrindo.Ka daryti,kad jis butu toks minkstas ir netrupetu.

jeigu tai yra vienas tų biskvitų, kur baltymai plakami pirmiau su cukrumi, o tryniai paliekami ant galo, tai gali būti, kad kai susijoji miltus, nepakankamai gerai išmaišai tešlą 4u.gif o jeigu tai nutinka su kito tipo biskvitu, negaliu atsakyti, kodėl taip nutinka, mestelk receptą mirksiukas.gif
Atsakyti
Cipciuk, cia vis mergaites kreipias i jus dazu, kai turesit atliekamu su malonumu paimciau 4u.gif Man reikia visokiu spalvu.

Ir dar norejau pasitikslin kas su kuo nedraugauja.
Kiek pamenu jei torte pertepimas yra su zele tai jo dengt mase negalima?ar tiesa?
O kaip yra su beze kai nori puost.Su kuo ji nedraugauja?

As jau jus vadinu savo mokytoja, zaviuosi jumis.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 07 14, 11:18)
jeigu tai yra vienas tų biskvitų, kur baltymai plakami pirmiau su cukrumi, o tryniai paliekami ant galo, tai gali būti, kad kai susijoji miltus, nepakankamai gerai išmaišai tešlą 4u.gif  o jeigu tai nutinka su kito tipo biskvitu, negaliu atsakyti, kodėl taip nutinka, mestelk receptą mirksiukas.gif

Esu biskvitus bandzius kepti pagal ivairius receptus ir gaunasi visi taip pat,bet pagrinde tai kepu pagal si recepta.Gal iskepusi reikia uzdengti kuo kol atsals?
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 07 14, 23:22)
Esu biskvitus bandzius kepti pagal ivairius receptus ir gaunasi visi taip pat,bet pagrinde tai kepu pagal si recepta.Gal iskepusi reikia uzdengti kuo kol atsals?

esu kepusi jį, bet tokių čiūdų nenutiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 07 14, 10:13)
Sveikos kepejeles.Gal galetumet man pasakyti,kodel kai iskepu biskvita jo virsus gaunasi toks trapus,ciut ne kaip morenginis ir toks lyg butu atsokes nuo viso pagrindo.Ka daryti,kad jis butu toks minkstas ir netrupetu.



ARMI ....tu jį perkepiai ..... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(SAULYTE5 @ 2009 07 14, 11:29)
Cipciuk, cia vis mergaites kreipias i jus dazu, kai turesit atliekamu su malonumu paimciau 4u.gif Man reikia visokiu spalvu.

Ir dar norejau pasitikslin kas su kuo nedraugauja.
Kiek pamenu jei torte pertepimas yra su zele tai jo dengt mase negalima?ar tiesa?
O kaip yra su beze kai nori puost.Su kuo ji nedraugauja?

As jau jus vadinu savo mokytoja, zaviuosi jumis.


SAULYTE5 , JEI KAS , AŠ TAU NUO SAVŲ IDĖSIU VISŲ PO VIENĄ .

Kas dėl draugysčių ......gali dengti mase , tik jį aptepk sviestiniu kremu .
Beze nemėgsta drėgmės , bet irgi gali ją puošti pavyzdžiui medutį su žele gabaliukais , tik žiūrėk , kad tų gabaliukų nebųtų arti torto krašto , kad nesiliestų su beze .....ji netinka puošti JUODOJO MIŠKO jei jis neapteptas sviestiniu kremu , NES ŠIS TORTAS BE GAAAAAAAAAAAAAAALO DRĖGNAS ( netgi ir aptepto patarsiu nerizikuoti puošti beze ) , tinka NEVĖŽIUI , Medučiui , Morenginiui ...dar kai kuriems .....žodžiu ne drėgniems tortams puošti yra skirta beze 4u.gif .
Atsakyti
[quote=Cipciukas,2009 07 15, 09:01]
ARMI ....tu jį perkepiai ..... rolleyes.gif



Bet nustatau viska ir temperatura ir laika kaip nurodyta receptuose verysad.gif .O kokioj temperaturoj jus kepat biskvitus.As tai,jei nenurodyta,elektrineje orkaitele mazdaug 180-200 laipsniu temperaturoje,vidurineje lentyneleje,kaitinimas is virsaus ir apacios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 15 liepos 2009 - 09:20
Kiekviena orkaitė kepa kitaip , kad ir elektrinės jos būtu , duotas laikas beveik niekada neatitinka schmoll.gif.....tai reikia mažiau , tai - daugiau .....aš visada supylus tešlą i formą , ją pridengiu folija ir kišu kepti , niekada neapdega , o ir neapdžiūva taip viršus , galima folija uždėti ir tada , kai tik pakyla biskvitas ....o temperatūra gera tarp 180 - 200 C.....pas mane irgi per vidurį , ir kaitinimas taip pat iš viršaus ir apačios smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 15, 15:06)
Kiekviena orkaitė kepa kitaip , kad ir elektrinės jos  būtu , duotas laikas beveik niekada neatitinka  schmoll.gif.....tai reikia mažiau , tai - daugiau .....aš visada supylus tešlą i formą , ją pridengiu folija ir kišu kepti , niekada neapdega , o ir neapdžiūva taip viršus , galima folija uždėti ir tada , kai tik pakyla biskvitas ....o temperatūra gera tarp 180 - 200 C.....pas mane irgi per vidurį , ir kaitinimas taip pat iš viršaus ir apačios  smile.gif .

Aciu uz patarima.Bandysiu kepant pridengti folija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 15, 09:01)
ARMI ....tu jį perkepiai ..... rolleyes.gif
Papildyta:
SAULYTE5 , JEI KAS , AŠ TAU NUO SAVŲ IDĖSIU VISŲ PO VIENĄ .

Kas dėl draugysčių ......gali dengti mase , tik jį aptepk sviestiniu kremu .
Beze nemėgsta drėgmės , bet irgi gali ją puošti pavyzdžiui medutį su žele gabaliukais , tik žiūrėk , kad tų gabaliukų nebųtų arti torto krašto , kad nesiliestų su beze .....ji netinka puošti JUODOJO MIŠKO jei jis neapteptas sviestiniu kremu , NES ŠIS TORTAS BE GAAAAAAAAAAAAAAALO DRĖGNAS ( netgi ir aptepto patarsiu nerizikuoti puošti beze ) , tinka NEVĖŽIUI , Medučiui , Morenginiui ...dar kai kuriems .....žodžiu ne drėgniems tortams puošti yra skirta beze 4u.gif .

Begalo dekinga notworthy.gif
Atsakyti
noreciau paklausti CIPCIUKO, del torto MARKIZA.receptuke kur daromas kremas parasyta kad sviesto reikia 4,50g.tai kiek cia butu nelabai suprantu doh.gif .ar cia kokia klaida. g.gif
Atsakyti
Labai atsiprašau ..... 450 g. sviesto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 20, 10:22)
Labai atsiprašau ..... 450 g. sviesto   4u.gif

nieko baisaus,pasitaiko smile.gif
Papildyta:
CIPCIUK ,tortui MARKIZAI reikia kondec. pieno mazesniu indeliu.O gal galit parasyt koks mazdaug kiekis buna tuose mazesniuose.Ir dar,kiek suprantu pienelis turi buti nevirtas? blush2.gif
Atsakyti