Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

Nuostabiai grazus sis tortas wub.gif o jau skonis manau.... essen.gif

norejau jusu Cipciuk pasiteirauti ar greitai sustingsta ta mase su zelatina kaip jus darete? ar visgi reiketu palaikyti per nakti?
Atsakyti
iskepiau biskvita 20 cm formoj, graziai iskilo, net isbego, bet po 25 min vidus susmego, orkaites nebuvau atidariusi. Nuo apacios atpjoviau 2 sluoksnius, bet plonyciai, gleznuciai gavosi, nezinau ar nauja kepti, ar sita pavyks sulipdyt. skonis patinka, bet kad isvaizda schmoll.gif doh.gif ir gal labai mazas tortukas gausis, neuzteks 6 zmonem
Atsakyti
QUOTE(jolsa @ 2009 07 03, 11:38)
iskepiau biskvita 20 cm formoj, graziai iskilo, net isbego, bet po 25 min vidus susmego, orkaites nebuvau atidariusi. Nuo apacios atpjoviau 2 sluoksnius, bet plonyciai, gleznuciai gavosi, nezinau ar nauja kepti, ar sita pavyks sulipdyt. skonis patinka, bet kad isvaizda  schmoll.gif  doh.gif ir gal labai mazas tortukas gausis, neuzteks 6 zmonem

išsikepk dar vieną tokį patį, man užvakar su mascarponinio tas pats atsitiko, tai tie nevykę likučiai šonų trupinukams gerai pasitarnavo ax.gif
Atsakyti
[quote=Cipciukas,2009 07 01, 22:36]
TORTAS SU BRAŠKĖMIS

Ir vistik lai jis būna Cipciuko " Paukščių pienas " blush2.gif


[Aš tortą dariau iš pusės normos į 18 cm . formelę ....
Cipciuk, aš irgi noriu daryti iš pusės normos. Turiu 20,5 cm ir 16 cm tortines. kurioje geriau jį daryti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letune: 03 liepos 2009 - 21:11
QUOTE(Frederika @ 2009 07 03, 10:38)
Nuostabiai grazus sis tortas  wub.gif  o jau skonis manau....  essen.gif

norejau jusu Cipciuk pasiteirauti ar greitai sustingsta ta mase su zelatina kaip jus darete? ar visgi reiketu palaikyti per nakti?


Kuri masė ?......paukščio pieno ?....greitai , per pora valandų tvirta būna smile.gif .

Papildyta:
QUOTE(Letune @ 2009 07 03, 22:10)


[Aš tortą dariau iš pusės normos į 18 cm . formelę ....
Cipciuk, aš irgi noriu daryti iš pusės normos. Turiu 20,5 cm ir 16 cm tortines. kurioje geriau jį daryti?  4u.gif


16 , nes kitoj bus plonokas , man tortukai aukštesni , labiau patinka smile.gif .
Atsakyti
Laba diena,cipciuk retai uzsuku su klausimu bet dabar iskilo vienas blush2.gif
Zadu kepti torta ,,markiza,, ir norejau paklausti del kondencuoto pieni kaip suprasti mazus indelius,tai gautusi vienas didelis nu kaip iprastose marduotuves,o gal gali mzdaug ml parasyti blush2.gif ir dar del margarino,ten jei gera suprantu kebliukas neten padetas? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 07 liepos 2009 - 14:45
Mažas indelis tai 385 ml. ....na būna skiriasi keliais ml. ......tu klausi apie tai ...." margarino kepimui " ? g.gif ......tai margarinas kuris tinka kepiniams - " EVE" arba " VILNIUS " tie kur indeliuose - netinka schmoll.gif .....reikia , kad riebumas būtų ne mažiau 80 % smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 08, 00:54)
Mažas indelis tai 385 ml. ....na būna skiriasi keliais ml. ......tu klausi apie tai ...." margarino kepimui " ? g.gif  ......tai margarinas kuris tinka kepiniams - " EVE" arba " VILNIUS " tie kur indeliuose - netinka  schmoll.gif .....reikia , kad riebumas būtų ne mažiau 80 %  smile.gif


DEKUI LABAI 4u.gif o jei ten gerai suprantu kremui reikia 450 g margarino ane? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2009 07 08, 17:38)
DEKUI LABAI 4u.gif o jei ten gerai suprantu kremui reikia 450 g margarino ane? blush2.gif

450 gr sviesto, o Cipsiukas naudojo perpus su margarinu EVE mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 07 08, 17:42)
450 gr sviesto, o Cipsiukas naudojo perpus su margarinu EVE mirksiukas.gif


dekui 4u.gif ryt bandysiu meistrauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 07 08, 17:42)
450 gr sviesto, o Cipsiukas naudojo perpus su margarinu EVE mirksiukas.gif


Ačiū lusasita biggrin.gif .... kokia tu graži ax.gif



Atsakyti
pagaliau prisiruošiau ir aš padaryt medutį, bet beveik fiasko (žiūrėsim, koks bus skonis, kai padarysiu pertepimus) verysad.gif
turiu klausimėlį:
ką ne taip padariau, jog apipjauti paplotėliai susitraukė dar prieš juos įmetant kepti į orkaitę? visi išėjo kreivi-šleivi, mažiukai.. doh.gif ir ar jie turi būti tokie storoki? ar įsigers jogurtas (žadu su juo daryti).
kažkaip mes anksčiau darydavo panašiai, tik į tešlą įmaišydavom kelis šaukštus miltų ir tik tada statydavom ant garų kaitint, kol iš tešlos pradėdavo burbuliukai kilt.
žodžiu, kažką ne taip padariau. sudėjus sodą tešla man nesuputojo, tikriausiai per anksti ar per vėlai ją dėjau. be to, buvo sunkoka kočiot (gal miltų padauginau, ir tešla kažkaip per greit ataušo doh.gif )
user posted image

user posted image
Atsakyti