Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

Cipsiuk jusu tortas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
rikke , tu su putele darytum ir tavo gražus būtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif....jau paprašiau , gal pataisys ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 02, 11:17)
rikke , tu su putele darytum ir tavo gražus būtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif....jau paprašiau , gal pataisys  ax.gif .

reiks ir taip pabandyt mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 02, 10:17)
rikke , tu su putele darytum ir tavo gražus būtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif....jau paprašiau , gal pataisys  ax.gif .

lotuliukas.gif seniai taip skaniai besijuokiau.
Atsakyti
Jau pataisė..... bebe.gif bebe.gif bebe.gif...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
cypsiuk,baikit tuos avatarus keisti biggrin.gif viens uz kita fainesni bigsmile.gif gerai,kad jus galima is rasymo braizo atpazint smile.gif
Atsakyti
dekui atsakusioms,ir dar veinas klausimas,turiu receptu knyga ziurau receptus ir nesuprantu vienur raso tirstos grietineles,kitur raso plaktos grietineles,tai kaip cia suprast kokios grietineles reikia,kokia pirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 07 02, 15:18)
cypsiuk,baikit tuos avatarus keisti biggrin.gif viens uz kita fainesni bigsmile.gif gerai,kad jus galima is rasymo braizo atpazint smile.gif


Nebaiksiu tongue.gif , aš juos pati pasidarau , ir man vis gražesnis atsiranda .....o koks mano braižas unsure.gif g.gif ....gi čia mūsų visų vienodas unsure.gif ......aaaaaaaaaaaaaaaaaa čia tu dėl tos putelės.... lotuliukas.gif ....na būna būna , ką dabar padarysi , visom pasitaiko mirksiukas.gif


padima , tai ta pati plakamoji grietinėlė , tik jei rašo " tirštos " ...vadinasi ji dar neplakta , jei " išplaktos " ....na čia viskas turbūt aišku irnesakyk.gif
Atsakyti
prasom placiau kaip jus juos darot,labai jau grazus wub.gif
Atsakyti
Padarau perlamutrą ( kaip pas mane , jo nebuvo ) , padarau , kad papuošalai bližgėtų , sujudinu , mirksinčias akis padarau , lietų , saulės spindulius .....ai nueik į avatarų paieškos , pamatysi , bendraminčiuose ax.gif .....................OF TOPIK blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
koks grazus tortas su burbulu, super ideja!

siandien darysiu ananasini torta. kuo geriausia ji puosti, sviestiniu kremu ar grietinele? valgysim rytoj.
Atsakyti
QUOTE(jolsa @ 2009 07 03, 09:48)
koks grazus tortas su burbulu, super ideja!

siandien darysiu ananasini torta. kuo geriausia ji puosti, sviestiniu kremu ar grietinele? valgysim rytoj.

aš Tavo vietoj ir pertepčiau, ir puoščiau grietinėle, ale skonio reikalas žinoma 4u.gif
Atsakyti