Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

QUOTE(Povila$ @ 2009 06 26, 21:40)
O morengus darote turbūt su cukrumi, na ta prasme nepilate karšto cukraus sirupo, kaip beze darant? ax.gif


darau tikrą beze pagal cipsiuką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 06 26, 21:59)
darau tikrą beze pagal cipsiuką  unsure.gif

Bezę morengams Cipciukas daro su cukrumi, o bezę tortų puošimui - su cukraus SIRUPU. Susproginėja morengai manau dėl to, jog per aukšta temperatūra (nors vistiek neįsivaizduoju kaip jie ten sproginėja blink.gif ), o vidus gaunasi kaip guma dėl to, kad per mažai džiovinate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 26, 22:24)
Bezę morengams Cipciukas daro su cukrumi, o bezę tortų puošimui - su cukraus SIRUPU. Susproginėja morengai manau dėl to, jog per aukšta temperatūra (nors vistiek neįsivaizduoju kaip jie ten sproginėja blink.gif ), o vidus gaunasi kaip guma dėl to, kad per mažai džiovinate smile.gif


darau beze su sirupu (tipo mokinuos kai reiks kokiam atsakingam tortui) ir su konditer. maišeliu prisispaudžiu morengų. O sproginėja tai net girdžiu kaip pokši blink.gif nu statau tokią tempą kaip cipsiukas rašo - 100 C g.gif Tai gal reik mažesnę tepperatūrą (kokius 75 C) ir laikyt 2 val g.gif aš laikau apie valandą g.gif gal ir per mažai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 06 26, 22:29)
darau beze su sirupu (tipo mokinuos kai reiks kokiam atsakingam tortui) ir su konditer. maišeliu prisispaudžiu morengų. O sproginėja tai net girdžiu kaip pokši  blink.gif  nu statau tokią tempą kaip cipsiukas rašo - 100 C g.gif  Tai gal reik mažesnę tepperatūrą (kokius 75 C) ir laikyt 2 val  g.gif  aš laikau apie valandą  g.gif gal ir per mažai  drinks_cheers.gif


Oi, aš apei 5 val laikau tongue.gif lotuliukas.gif O gal orkaitę įjungiat su ventiliatorium?
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 26, 22:59)
O gal orkaitę įjungiat su ventiliatorium?


ahaaaa ax.gif blush2.gif doh.gif tipo kad geriau džiūtų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzniukas: 26 birželio 2009 - 22:21
QUOTE(uzniukas @ 2009 06 26, 23:21)
ahaaaa ax.gif  blush2.gif  doh.gif tipo kad geriau džiūtų  doh.gif

Tada tikroji temperatūra būna apie 120C, o ne 100C, aš irgi jungiu ventiliatorių, bet tada karštį nustatau 75C smile.gif
Atsakyti
PovilaS , labai tau ačiū , viską super tiksliai ir teisingai atsakiai thumbup.gif ......temteratūra per aukšta , trūko džiovinimo laiko smile.gif .


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 27 birželio 2009 - 12:07
dziaugiuosi radusi tiek daug Cipciuko tortu receptu.
kaip tik ieskau gaivaus torto, kuri noriu iskept dukrytes pirmajam gimtadieniui. Ir nusiziurejau Ananasini torta. Noreciau ji daryt su svieziais ananasais. Cipciuk, gal jus atsakysite, ar tinka sviezi ar visgi geriau koncervuoti? o gal koki kita torta pasiulysite? Dekoju is anksto.
Atsakyti
QUOTE(jolsa @ 2009 06 30, 22:49)
dziaugiuosi radusi tiek daug Cipciuko tortu receptu.
kaip tik ieskau gaivaus torto, kuri noriu iskept dukrytes pirmajam gimtadieniui. Ir nusiziurejau Ananasini torta. Noreciau ji daryt su svieziais ananasais. Cipciuk, gal jus atsakysite, ar tinka sviezi ar visgi geriau koncervuoti? o gal koki kita torta pasiulysite? Dekoju is anksto.

jolsa,nors as ne Cypciukas,bet kepiau ,,Margarita,, is Cipciuko receptuku ,super tortukas,ogi ir braskiu sezonas paciame ikarstyje,o biskvitai kaip ir ,,ananasinio,,-rekomend thumbup.gif
Atsakyti
jolsa , su šviežiais nėra nė ką lyginti - pasaka thumbup.gif , bet......." Ananasinis " tortas nėra labai gaivus schmoll.gif , jo kreme yra sviesto , bet jis labai drėgnas , va tas kažkiek priduoda gaivumo .

Gaivesnis yra " Margarita " , tik asmeniškai man jau jos nusibodo ax.gif ( braškės ) , taip , kad daryk " Ananasinį " su šviežiais ananasais , o jeigu imsi konservuotus , tiesiog juos palik truputyje sulčių , ir ipilk citrinos rūgštelės ( parūgštink juos ) smile.gif .
Atsakyti
margarita tortas thumbup.gif man dabar nr 1 biggrin.gif
Atsakyti
aciu visoms uz patarimus. Su braskemis dariau pries 2 savaites, o ir siaip dabar braskes valgom vos ne kasdien, tai noretusi jau ko nors kito.
Bijojau, kad su svieziais ananasais gali but per rugstu, bet jei sakote, kad skanu, tai reiks isbandyt. Kokiai formai yra tas receptas? As noreciau daryt 20 cm, kita turiu jau 28, gal bus per didele. Gal kuri turit sio torto vidaus nuotrauka, kiek skaiciau ir prisirinkau apie ji informacijos, tai vidaus nuotraukos ir neradau.
Atsakyti