Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

Jetau kaip noriu .......user posted imageuser posted image


user posted image
Atsakyti
čia labai panašu į stiklo šukes, ar taip cipciuk mirksiukas.gif
man labai patinka tokie labai greiti ir paprasti ir gaivūs ir skanūs tortai bigsmile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif .....na taip , bet koks jis man apetitnas toj foto user posted image
Atsakyti
[quote=RiMami,2009 06 23, 20:38]
Savaitgaliui saviškiams palepinti padariau tortuką

kaip skaniai atrodo bigsmile.gif noriu to gabaliuko, prasidejo mano megstamiausiu uogu sezonas, o cia kiek gardumynu thumbup.gif labai garzdziai atrodo wub.gif
Atsakyti
O aš pabandžiau žele tortuką su pasukomis kaip čia kažkas rašė, labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 06 25, 09:13)
O aš pabandžiau žele tortuką su pasukomis kaip čia kažkas rašė, labai patiko  thumbup.gif

gal galima smulkiau butu? Niekur nerandu kur buvo apie tai rasyta blush2.gif
Atsakyti
Keletas puslapiukų atgal JOLKA999 iš jų darė , bet aš nesiryžtu unsure.gif ....nu man jos , kaip išplauto kėfyro butelio turinys blush2.gif ....atsiprašau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 25, 16:01)
Keletas puslapiukų atgal JOLKA999 iš jų darė , bet aš nesiryžtu  unsure.gif ....nu man jos , kaip išplauto kėfyro butelio turinys  blush2.gif ....atsiprašau  blush2.gif

ar jus jas ragavot g.gif jos kaip liesas jogurtas,spanguoliu skonio ir su selenom,labai gaivus produktas.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 06 25, 20:21)
ar jus jas ragavot g.gif jos kaip liesas jogurtas,spanguoliu skonio ir su selenom,labai gaivus produktas.

aš ragavau, aš kaip papūga, ką Jolka pabando, tą ir man reikia blush2.gif ale pasukos tai gėris, man pakliuvo pakelis susėmenismis, taip gaiviai suvalgiau, einu savo želiuko gabaliuką surysiu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Ne , neragavau blush2.gif .....tiesiog bijau vieno organo reakcijos rolleyes.gif .....bet bandysiu - užsimerkus , gal patiks ....tada siaubsiu pardes tongue.gif

Atsakyti
jei jau kalbat apie pasukas tai želiukų su jomis nebandžiau, bet su rūgpieniu ir uogom tai skanu tongue.gif litrui rūgpienio viena stiklinė cukraus mirksiukas.gif
Atsakyti
prisiziurejau jusu grozybiu ir as nutariau pabandyt smile.gif
mano pirmieji bandymai padaryt zelinukus

http://public.fotki....olanta565/zele/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabijoli: 26 birželio 2009 - 10:18