Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(nenuorama82 @ 2005 11 04, 11:17)
As noreciau gauti sita schemute. neringa_uzdilaite@one.lt


Nusiunčiau, pasitikrink
Atsakyti
man patinka šis ,bet deja mūsų nemokė šios kalbos ,gal kas bendrais bruožais pavertėjaus biggrin.gif
Atsakyti
Čia toks biskį laisvas vertimas:

reikia vilnonių siūlų sidabro ir pilkos spalvos (100 g - 274 m) po du kamuoliukus, virbalai "laidiniai" 5 mm storio 80 cm ilgio.
Apmesti 390 akių sidabriniais siūlais. Iš abiejų pusių po 6 kraštines akis megzti gerosiomis, vidurys - pagal schemą:
1 e. gerosios akys
2 e. gerosios akys
3 e. 2 a. sumegztos kartu (tris kartus), užmetimas ir 1 geroji (6 kartus), 3 a. sumegztos kartu (tris kartus)
4 e. išvirkščiosios akys.
Kas 16 eilių keisti siūlų spalvą.

Šiaip tai turiu užsisaugojus labai panašų šalį tik ruskai, galėtau atsiųsti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ladute: 04 lapkričio 2005 - 13:20
Nius va, pagaliau - tik gaila aprašymas angelskas

(IMG:http://forknit.carfax.ru/uploads/post-37-1126439164.gif)

ir pabaiga:

(IMG:http://forknit.carfax.ru/uploads/post-37-1126439233.gif)
Atsakyti
user posted image

user posted image

o cia aprašymas vokiškai:

Man nimmt für einen Erwachsenen 100 Maschen auf - für ein Kind eher 80 Maschen.
Wer einen breiten Schal haben möchte, der verdoppelt nun alle 4 Reihen - wer einen schmalen Schal haben möchte, der verdoppelt jede 2. oder 3. Reihe.
Die Reihen werden entweder alle kraus rechts gestrickt oder eben glatt rechts - je nach Geschmack. Ich bin eigentlich schnell zu glatt rechts übergegangen und zu jeder 4. Reihe.
Also: Maschen anschlagen, in der 4. Reihe aus jeder Masche 2 Maschen herausstricken.
In der 4. Reihe hat man also 200 Maschen
in der 8. Reihe 400 Maschen
in der 12. Reihe 800 Maschen.
Je nach Geschmack, strickt man noch 4 Reihen, wechselt man jetzt die Wolle und strickt ab - oder: mein Favorit, man strickt beim Abketten aus jeder Masche noch einmal 2 Maschen heraus - dann wird der Abschluss besonders kraus.

Gal kas galetumet isversti?
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2005 11 04, 10:47)
Nius va, pagaliau - tik gaila aprašymas angelskas

user posted image

ir pabaiga:

user posted image


thumbup.gif thumbup.gif Baisiai didžiulis dėkui drinks_cheers.gif daba vaysiu mocheros pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Gal kas galetumet isversti? 
   


Gal tikrai kas nors gali isversti, man tas antras salikelis patiko.
Atsakyti
QUOTE(Gabri @ 2005 11 07, 11:45)
Gal kas galetumet isversti?


Nu aš vėl pabandysiu "laisvai" papasakoti kiek supratau:
Apmesti 100 akių (vaikiškam šalikui 80 akių). Jei norite lygesnio šaliko, dvigubinkite akis kas 4 eiles, jei labiau garbanoto - kas 3 ar 4 eiles. Galima megzti vien gerosiom akim arba lygiuoju mezgimu (pagal skonį). Čia parodytas šalikas lygiuoju mezgimu, dvigubinant akis kas 4 eilės.
Taigi, mezgate lygiuoju mezgimu ir 4 eilėj iš kiekvienos akies išmezgate po 2 akis, taip gaunate 200 akių; 8 eilėj - 400 akių; 12 eilėj - 800 akių. Galima numegzti dar 4 eiles su skirtingais siūlais arba ... (blush2.gif nesupratau, bet manyčiau, kad "paskutinėse eilėse") galima išmegzti iš kiekvienos akies dar po 2 akis, tada pabaiga bus ypač garbanota.
Atsakyti
Ačiū clap.gif
Atsakyti
Ladute, tu tikra saunuole, gelbeji mus!!! Aciu 4u.gif
Atsakyti
Prašom, nėr už ką, į sveikatą.
Aš kaip tik turėjau truputį siūlų nuo megztinio likusių, tai vakar irgi pradėjau šitą šalikėlį megzti. Tik aplėkiau visas "prabangiąsias" siūlų pardes - norėjau kokių nors "marmaliuotų" siūlų šalikėlio pabaigai nusipirkti. Įsivaizduojat, siūlų daugybė, net akys raibsta, o raudonos spalvos (ar margų, kad atspalvis tiktų) - niekur neradau cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
O bazej nebandei ieskoti? As geltonojoj galerijoj, tik nepamenu kokiam sandely, gal 4 pries men. laiko pirkau siulus, tai buvo visokiausiu, ir net marmaliuotu. Na aisku, nezinau kokiu tau reikia tiksliai 4u.gif
Atsakyti