Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

Dekui, SoJa blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 11 13, 10:08)
Na manau,kad megzt reiktų kaip minimum 7numerio virbalais,jei norim,kad toks retas būtų.Aš mezgiau 5,5,tai manau  šiek tiek per ploni,bet mezginys gavos tankus ir šiltas....Mezgant 4 reiktų labai ištempt akis,o kad jos vienodos būtų reikia labai įgudusios rankos,o Kastaneda panašu kad jau profė tame reikale  g.gif


Sutinku visu 100%, nes pati šeštadienį užbaigiau šiuo rašteliu šaliką (šalį, kaip bepavadinsi biggrin.gif ). Mezgiau 10 numerio virbalais ir iš plonų siūliukų ir tai man dar nesigavo toks retas mezginys. Aš dar neskalbiau ir nelyginau (nors kiek žinau mocheros lygint kaip ir negalima g.gif ), bet nemanau, kad labai į retumą prasitemps. O kai bandžiau megsti su plonesniais virbalais, tai gavosi apskritai pakankamai tankus.
Atsakyti
QUOTE(Bitė Plius @ 2006 11 13, 13:53)
Sutinku visu 100%, nes pati šeštadienį užbaigiau šiuo rašteliu šaliką (šalį, kaip bepavadinsi  biggrin.gif ). Mezgiau 10 numerio virbalais ir iš plonų siūliukų ir tai man dar nesigavo toks retas mezginys. Aš dar neskalbiau ir nelyginau (nors kiek žinau mocheros lygint kaip ir negalima  g.gif ), bet nemanau, kad labai į retumą prasitemps. O kai bandžiau megsti su plonesniais virbalais, tai gavosi apskritai pakankamai tankus.



drinks_cheers.gif
o kokio dydžio mezgei ir kiek siūlikų sunaudojai? g.gif
šiaip šis raštas labai traukia,reikia nepamiršti to ir megzti platesnį nei noris ax.gif


Ginija nufotografuotą raštą aš įkėlus į savo darbų albumą,nes labai susidomėję juo merginos,pasižiūrėk mirksiukas.gif


Alina195 šaunuolė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 13 lapkričio 2006 - 14:16
QUOTE(Bitė Plius @ 2006 11 13, 14:53)
Sutinku visu 100%, nes pati šeštadienį užbaigiau šiuo rašteliu šaliką (šalį, kaip bepavadinsi  biggrin.gif ). Mezgiau 10 numerio virbalais ir iš plonų siūliukų ir tai man dar nesigavo toks retas mezginys. Aš dar neskalbiau ir nelyginau (nors kiek žinau mocheros lygint kaip ir negalima  g.gif ), bet nemanau, kad labai į retumą prasitemps. O kai bandžiau megsti su plonesniais virbalais, tai gavosi apskritai pakankamai tankus.

Tikrai taip, cia aiskiai matosi, kad labai plonas siulas ir labai stori virbalai.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 11 13, 11:08)
Na manau,kad megzt reiktų kaip minimum 7numerio virbalais,jei norim,kad toks retas būtų.Aš mezgiau 5,5,tai manau  šiek tiek per ploni,bet mezginys gavos tankus ir šiltas....<...>

jau antrą mezgu 7 numerio virbalais ir toks retas nesigauna.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 11 13, 18:59)
jau antrą mezgu 7 numerio virbalais ir toks retas nesigauna.


Aš irgi laukiu, kas įdės patį raštą ax.gif , nes, nors kažkur anksčiau mačiau, dabar niekur nerandu, net ir skraisčių - šalių temoj. Vos ne visas temas perlėkiau.... g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrutia @ 2006 11 13, 19:08)
Aš irgi laukiu, kas įdės patį raštą  ax.gif , nes, nors kažkur anksčiau mačiau, dabar niekur nerandu, net ir skraisčių - šalių temoj. Vos ne visas temas perlėkiau....  g.gif  schmoll.gif


doh.gif taigi paskaityk temą atydžiau,ryte vienai mezgėjai sakiau,kad raštą įkėlus savo darbų albume,jis mano paraše,spausk,kur parašyta mano darbai mirksiukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 13 lapkričio 2006 - 20:24
QUOTE(Giedrutia @ 2006 11 13, 20:08)
Aš irgi laukiu, kas įdės patį raštą  ax.gif , nes, nors kažkur anksčiau mačiau, dabar niekur nerandu, net ir skraisčių - šalių temoj. Vos ne visas temas perlėkiau....  g.gif  schmoll.gif

sewbaz biggrin.gif nebespėju per visas temas tą patį raštą dėti doh.gif
čia yra šalio raštas
Atsakyti
Salikas
Kepure
Kepures vaikasms
Salikas su kepure vaikui
Vaikiska kepure
Kepure su bumbulu
Ir dar jekure su saliku
Atsakyti
Dar kepuriu radau ax.gif
Daug kepuriu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 14 lapkričio 2006 - 02:35
Gražių kepuryčių ten yra. Reikės kibti į darbą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 09 22, 10:06)
user posted image
user posted image
Papildyta:
Va, dar įdomi idėja:
user posted image
user posted image
user posted image
http://www.lionbrand...c...&faqKey=263






labai idomu ar kas bande sita balta salikiuka kur apacioj su garbanelem megzti? labai idomiai atrodo, bet kazkaip is to aprasymo nelabai suprantu kaip cia reikia daryti. Atrodo kad is plonu siulu numegzta ilga juosta, o po to jau sumegzta su storesniais. Kaip manot? Busiu dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti