Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(Nonna @ 2006 10 14, 21:42)
Gal kas galit man paaiskit toki rasteli  4u.gif


OOOOOj kaip aš jo ilgai ieškojau biggrin.gif Turiu kompe užsisaugojus, parašyk meilą į až, atsiųsiu 4u.gif

p.s. tiesa, aprašymas angliškas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ladute: 14 spalio 2006 - 22:51
QUOTE(Ladute @ 2006 10 14, 23:48)
OOOOOj kaip aš jo ilgai ieškojau  biggrin.gif Turiu kompe užsisaugojus, parašyk meilą į až, atsiųsiu  4u.gif

p.s. tiesa, aprašymas angliškas  rolleyes.gif



Aš tokį šalikėlį draugei mezgiau, padovanojau kaip Kalėdinę dovaną, labai gražiai gavosi, ruošiuosi kada sau nusimegsti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2006 10 15, 00:48)
OOOOOj kaip aš jo ilgai ieškojau  biggrin.gif Turiu kompe užsisaugojus, parašyk meilą į až, atsiųsiu  4u.gif

p.s. tiesa, aprašymas angliškas  rolleyes.gif



Prasyciau i nonna@puslapiai.lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonna: 15 spalio 2006 - 10:14
QUOTE(Nonna @ 2006 10 14, 20:42)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Turiu tamsiai zaliu maheriniu siulai ir mastau apir salika  rolleyes.gif

O kokie maheriniai siūlai? Turiu omeny kokia sudėtis, nes taip pat norėčiau panašaus šalikėlio, bet iš maheros su šilku bijau megzti, nes tie siūlai tikrai labai mieli, bet turiu iš jų megztinį, tai iš išorės viskas kaip ir nieko, bet iš vidaus ties šonais burbuliukais visas susivėlęs. verysad.gif
Galvoju gal iš kokių kitokių maherinių siūlų pabandyti. g.gif
Atsakyti
gal kuri patartumėte kaip megzti dvigubas kumštines pirštines. Paprastų kumštinių numezgiau ne vieną porą, bet jos plonos, praleidžia šaltį, o mažiukams tikrai reiktų dvigubų. Labai lauksiu patarimų. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2006 10 14, 21:42)
Sveikos, mergaites  4u.gif
Turiu tamsiai zaliu maheriniu siulai ir mastau apir salika  rolleyes.gif
Tik nezinau, koki rasta pasirinkt, nes nelabai gerai mezgu virbalais, paprasta rasta galiu  ax.gif
Einu ziuret Jusu siulomu salikeliu  biggrin.gif
Papildyta:
Gal kas galit man paaiskit toki rasteli  4u.gif
user posted image


Sveikutė. Aš turiu šio šaliko schema. Tik aprašymas angliškas. Bet šiaip labai lengvas raštelis.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(raganiukshte @ 2006 10 17, 08:54)
Sveikutė. Aš turiu šio šaliko schema. Tik aprašymas angliškas. Bet šiaip labai lengvas raštelis.

user posted image


Sveikutės, mergaitės, aš angliškai mezgimo tikrai nesuprasiu, gal galėtumėt kas mezgusios parašyt man lietuviškai-tikrai nuoširdžiai dėkinga būčiau. mano el.paštas "vadukasbeatukas@gmail.com"
Atsakyti
Na ir daugiau negalinciu pasidziaugti anglu kalba yra ax.gif , tai jeigu kas vertima turetu, tai gal i foruma idekite 4u.gif
Atsakyti
Bandau aiškintis sutartinius kiauraraščio ženklus:
tuščias langelis - geroji akis, išvirkščiojoje mezginio pusėje mezgama išvirkščiąja,
minusiukas - išvirkščioji, kitoje pusėje mezgama išvirkščiąja,
pasviręs į dešinę kamputis (K2tog) - 2 akys sumegztos kartu gerąja į dešinę,
pasviręs į kairę (Ssk) - 2 akys sumegztos kartu gerąja,
kamputis su trim ,,kojytėm" (K3tog) - 3 akys sumegztos kartu gerąja,
o - užmetimas.
Nežinau, ką šiuo atveju reiškia v ženkliukas...kai kur - tai persukta geroji akis.
Raštelį kartoti nuo 6 iki 12 akies.
Bandykit 4u.gif
Atsakyti
Šiandien Kaune, Laisvės al. einant nuo Mango link Soboro, kažkokioj paprastoj parduotuvėj drabužių mačiau neeilinį "šaliką": iš siūlų padaryti dideli bumbulai ir jie sujungti ant virvelės maždaug kas 20 cm iš tų pačių siūlų. Ne šalikas, o puošmena...gal kils kam noras pasižiūrėt ir pasidaryt.
Atsakyti
QUOTE(Mažytė mergytė @ 2006 10 17, 15:12)
Sveikutės, mergaitės, aš angliškai mezgimo tikrai nesuprasiu, gal galėtumėt kas mezgusios parašyt man lietuviškai-tikrai nuoširdžiai dėkinga būčiau. mano el.paštas "vadukasbeatukas@gmail.com"


gerai verčiu raštelį. Nors aš pagal schmą viską darau o ne pagal aprašymą.
Pats raštelis (pažymėtas kvadratėliu) užima šešias akis. Tai galima apsiskaičiuoti kiek norėsit tų rombiukų.
1eilė - 1a. kraštinė. , 5 geros, 2 a. suimamos gerąja akim iš dešinės, 1 užmetimas, 1 akis gera 1 užmetimas, 2 a. sumezgamos geraja akim iš kairės 1 gera (galima kartot kiek nori kartų), 5 geros a. ir kraštinė.
2,4,6,8,10,12,14,16,(visos lyginės eilės mezgamos vien blogosiomis akimis.
3 eilė - 1 kraštinė, 4 geros, 2 a. suimamos gerąja akim iš dešinės, 1 užmetimas, 3 geros, 3 a. sumezgamos geraja akim (nusikeli vieną akį, tada sumezgi dvi akis ir perkiši per nukeltą akį) (taip reikia jei raštelį kartojam, jei ne paprasčiausiai 2 a. sumezgamos geraja akim iš kairės ) 4 geros ir 1 kraštinė.
5,7,9,11,13 eilės - 1 kraštinė, 5 geros a., 1 užmetimas, 2 a. suimamos gerąja akim iš dešinės, 1 gera, 2 a. sumezgamos geraja akim iš kairės, 5 geros ir kraštinė.
15 eilė - 1 kraštinė, 6 geros, 1 užmetimas, 3 a. sumezgamos geraja akim (nusikeli vieną akį, tada sumezgi dvi akis ir perkiši per nukeltą akį), 1 užmetimas, 2 geros(jei raštelis kartojasi tada 3 geros) 4 geros ir kraštinė akis.
Ir vėl kartojasi iš pradžių.
Tikiuosi aiškiai parašiau. Jei kyla klausimų kreipkitės. Bandysiu padėt.
Atsakyti
nu va, mano per vakara, paprastutis, numegztas salikelis
user posted image
o cia salikelio puosmena biggrin.gif , mat jis pas mane su uzegimu is karto
user posted image
nu gal biski nesimato bet cia tipo gelyte biggrin.gif
Atsakyti