Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(Liorka @ 2006 09 14, 19:29)
pasakykti kas cia, ir ash tai nusinersiu biggrin.gif

user posted image

Kiek suprantu , čia nunerta juosta , ji sulenkta ir susukta į rožytę g.gif nerta laisvai iš mocheros sliūlų , tik aišku , reikia raštelio pavyzdžio ax.gif nors netingint galima pasinagrinėti ir pačiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 09 18, 09:32)
Kiek suprantu , čia nunerta juosta , ji sulenkta ir susukta į rožytę  g.gif nerta laisvai iš mocheros sliūlų , tik aišku , reikia raštelio pavyzdžio  ax.gif nors netingint galima pasinagrinėti ir pačiai  biggrin.gif



ne, gėlytė tai tikrai nerta atskirai blush2.gif
o čia - tai SUPERINIS šalikėlis! Beje, turetų būti greit pagaminamas ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Saunuoles merginos labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
kaip nerta tai mazhdaug suprantu, tik nesupratau kam skirtas shitas grozhis biggrin.gif kaip shalikeliuj ar ne per plonas? biggrin.gif
Atsakyti
Dar apie tą patį šalikėlį:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pupulia @ 2006 09 18, 10:22)
QUOTE(bazuka @ 2006 09 18, 09:32)

Kiek suprantu , čia nunerta juosta , ji sulenkta ir susukta į rožytę, nerta laisvai iš mocheros siūlų , tik aišku , reikia raštelio pavyzdžio, nors netingint galima pasinagrinėti ir pačiai

ne, gėlytė tai tikrai nerta atskirai blush2.gif

aš tai palaikau bazuka nuomonę - man irgi atrodo, kad rožytė susukta iš tos nertos juostos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaVarna: 22 rugsėjo 2006 - 00:35
[quote=JuodaVarna,2006 09 22, 01:33]
ne, gėlytė tai tikrai nerta atskirai blush2.gif
[/quote]
aš tai palaikau bazuka nuomonę - man irgi atrodo, kad rožytė susukta iš tos nertos juostos...
[/quote]
Aš ne viena friends.gif man pritaria yahoo.gif
O rimčiau , tai kažin kam čia ta gėlytė ar tipo šalikėlis g.gif apsivyniojai dėl grožio ir ''vsio'' mirksiukas.gif , o gal čia parodytas dar vienas būdas , kaip galima rožytę padaryt ax.gif
Atsakyti
man irgi ta rozyte patinka ir butu idomu kokioj vietoj reiketu ja pritaikyti biggrin.gif manau net kaip dekoratyvinis salikelis ji nelabai tiktu,nes ziedas nusvertu visa "salika" lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Papildyta:
Va, dar įdomi idėja:
user posted image
user posted image
user posted image
http://www.lionbrand...yarn&faqKey=263
Atsakyti
machiau tokiu keistu siulu casa lanoj, labai idomiai gaunasi smile.gif
Atsakyti
Casa lanoj tikrai yra, pusvilnoniai, tik jie dvispalviai, gal butu sunkoka derint, o cia parodyti balti - thumbup.gif
Megzt jais labai lengva biggrin.gif
Atsakyti
Kaune, Casa lanoj, yra megztinis, kurio apykaklė megzta iš tokių siūlų - SUPER rolleyes.gif
Atsakyti