Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(saldainia @ 2006 09 01, 10:11)
SUSIENA - TU ŠAUNUOLĖ

Vat ir aš taip galvoju, kad jei ne Susiena, kažin ar būtų ką žiūrėti smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Gal kas isbandet ta supinta salikiuka megzti? kokio ilgio juosteliu reikia?
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 09 01, 13:41)
Gal kas isbandet ta supinta salikiuka megzti? kokio ilgio juosteliu reikia?

Manau, kad reikėtų tuo pačiu metu megzti ir po truputį pinti - tik tada matytume, ar šalikėlis tinkamo ilgio. Jei per trumpas dar, tai vėl pamezgei juostas kažkiek, supynei - ir vėl žiūri, ar to ilgio jau užtenka, ar ne. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 09 01, 14:49)
Manau, kad reikėtų tuo pačiu metu megzti ir po truputį pinti - tik tada matytume, ar šalikėlis tinkamo ilgio. Jei per trumpas dar, tai vėl pamezgei juostas kažkiek, supynei - ir vėl žiūri, ar to ilgio jau užtenka, ar ne. g.gif

bet tai kad ten tik dvi juostos g.gif ,o kaip iš abiejų galų pamegsi jeigi trūks g.gif
arba tada daryti iš keturių g.gif
ar aš ką netaip suprantu g.gif
Atsakyti
Na, tai aš įsivaizduočiau taip: pamezgi kažkiek 4 juostas ir iš vieno jų galo pradedi pinti, o paskui jau pagal supinto šaliko reikiamą ilgį tas juosteles likusiame gale vis dar pamezgi arba ne. mirksiukas.gif Jei piname iš perlenktų perpus juostelių, tai galiukai gaunasi irgi 4, iš kurių vienas kaip ir užbaigtas išeina... Na, tai gal reiktų sujungti juosteles ties viduriu, kad būtų galima primezginėti abudu galiukus... g.gif Nežinau, ar aš čia ką nors paaiškinau... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 01 rugsėjo 2006 - 14:48
tai aš irgi taip mastau,tikriausiai iš keturiuir geriausia daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar va vienas toks originalus. Galima panaudoti siūlų likučius.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 09 05, 17:29)
Dar va vienas toks originalus. Galima panaudoti siūlų likučius.
user posted image

sakes kaip idomiai ir originaliai bigsmile.gif thumbup.gif tik kaip cia suvert g.gif jauciu jau beneriant reikia suvert ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 09 05, 17:29)
Dar va vienas toks originalus. Galima panaudoti siūlų likučius.
user posted image

g.gif o man kažkodėl nerodo g.gif
doh.gif geras tik kai pacitavau pasimatė thumbup.gif thumbup.gif
tikrai labai įdomu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 05 rugsėjo 2006 - 17:32
QUOTE(naaringiux @ 2006 09 05, 17:42)
sakes kaip idomiai ir originaliai  bigsmile.gif  thumbup.gif tik kaip cia suvert  g.gif jauciu jau beneriant reikia suvert  ax.gif


Man regis čia prigaminta daug atskirų žiedelių, jie sukabinti, o sujungimo vieta gražiai susiūta.
Lenkiu galvą prieš tokias įdomias idėjas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauri:) @ 2006 09 05, 19:58)
Man regis čia prigaminta daug atskirų žiedelių, jie sukabinti, o sujungimo vieta gražiai susiūta.
Lenkiu galvą prieš tokias įdomias idėjas  smile.gif

o aš tai galvoju,kad pirmas ratelis nunertas ir kiti nerti jau į sekanti sukant aplinkui,jeigu ką nors supratot,manau kad čia niekur nėra siūta schmoll.gif
Atsakyti