Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(Neglaite @ 2006 03 19, 11:41)
Pirma nuneriu punelę iš kokių 22 akių ir ir prikabinu prie šalio ir taip per visą kas ketvirtą akį kažkur (nu ten maždaug, kad lygūs tarpai gautūs). Tada į kilpos viršūnę iš salotinių siūliukų jau nėriau gėlikes, kiekvienas lapiukas iš pynelės po 11 akių gal g.gif, tiksliai nepamenu. Ir taip į kiekvienos didelės kilpos viršūnę, po tris mažesnes. Tikiuosi, kad suprantamai paaiškinau blush2.gif, nes sugalvot sugalvoju, o paaiškint nemoku doh.gif.
Susegimui nunėriau gėlytę ir pritvirtinsiu žiogelį, turbūt geriausia tokiam plonam mezginiui. Jei sagutis bus koks sunkesnis, tai mezginys išsitampyt gali, gali siūlus ištraukyt, suvelt, geriau lengvas užsegimas.

Aciu Neglaite uz paaiskinima. Savaji sali neiskentusi apneriau kaip man isejo, dar paskutinej eilej prikabinau karoliuku ir visai neblogai gavos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Kažkur buvau užmačiusi, kaip megzt rožytes vąšeliu, bet neberandu verysad.gif Gal galėtumėt dar kartelį schemutę įmest, kas turit? blush2.gif
Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Dulitl @ 2006 03 22, 08:27)
Sveikos, merginos,
Kažkur buvau užmačiusi, kaip megzt rožytes vąšeliu, bet neberandu  verysad.gif Gal galėtumėt dar kartelį schemutę įmest, kas turit?  blush2.gif
Dėkoju  4u.gif

kaip megzt tai neturiu,bet netr tai yra mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2005 10 30, 13:52)
Gal merginos turit tokio šalio raštą? Ko tai man aprašymo antra diena neatidaro  cry.gif

user posted image


merginos, gal kas turit aprašymą šito šalikėlio? notworthy.gif
Atsakyti
Prasau:

http://public.fotki....ermama/ivairus/
Atsakyti
jau susiveikiau clap.gif bet vis tiek aciuks.gif
Atsakyti
Jo, įdomių darbelių yr!
Atsakyti
user posted image
[/quote]

Gal galit kas imest man shemute sito rasto???? ax.gif
Nesu as gera mezgeja, ir is pateikto aprasymo man nieko nesigauna unsure.gif

Atsakyti
tai negi nieks neturit sito rasto schemutes??? unsure.gif
bent patarkit kur ieskot ax.gif
Atsakyti
Negaliu pasakyti, kad šimtą procentų tas pats raštas, bet tokį kažkokį turiu, šiandien man X-iuke atsiuntė.
Jei nori galiu įdėti.
Ne, bendrai ten kitoks. Šio rašto prašyk Agos, ji juos mezga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldainia: 12 balandžio 2006 - 19:45
QUOTE(saldainia @ 2006 04 12, 20:43)
Negaliu pasakyti, kad šimtą procentų tas pats raštas, bet tokį kažkokį turiu, šiandien man X-iuke atsiuntė.
Jei nori galiu įdėti.
Ne, bendrai ten kitoks. Šio rašto prašyk Agos, ji juos mezga.


dekui uz info, butinai paklausiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2006 04 12, 22:55)
dekui uz info, butinai paklausiu  rolleyes.gif



Jau raštelį tą atradau.
Atsakyti