Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 03 11, 08:49)
Įsužiūrėjus panašu, kad pagal schemą megzta į plotį, o nuotraukoje (prie schemos) į ilgį ir dar nėra tų stulpelių su užmetimais tarpuose


taip ir yra mirksiukas.gif . Ir ten kur keturi lapukai- pilnaviduriai, o to rožinio - iš pynelės kilpų, kiauri.
Atsakyti
manau, kad lapelių gėlytėms galima pridėti ir turbūt viskas bus čiki piki.
Atsakyti
Čia aš bandžiau rožinį, su trečio nr. vąšeliu. Išvada, reikia storesnių siūlų ir storesnio vąšo.
user posted image
Atsakyti
Jaučiuos tokia neapsiprendele, bet noriu, kad darbelis butu tikrai grazus, nes tai dovana mamai 4u.gif Nusimezgiau sali is pacios ploniausios mocheros ir dabar mastau, ar det kutus ir ar kutams uzteks 1 matkelio (250 m, 24 g), kai salio plotis - 58 cm. ir isvis, kaip tie kutai plonyciai macheriniai atrodo? ar ju pastoviai nereikia taisyt, kad neguletu kaip kuris uzsinori? gal kuri turit tokios patirties, tai patarkit man, neismanelei doh.gif ir dar, man atrodo, kad 1,5 m ilgio truputi mazoka. o kaip jums atrodo? ar geriau atrodytu tiesiog krasciukai apnerti nei kutai?
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine @ 2006 03 16, 10:27)
Jaučiuos tokia neapsiprendele, bet noriu, kad darbelis butu tikrai grazus, nes tai dovana mamai 4u.gif  Nusimezgiau sali is pacios ploniausios mocheros ir dabar mastau, ar det kutus ir ar kutams uzteks 1 matkelio (250 m, 24 g), kai salio plotis - 58 cm. ir isvis, kaip tie kutai plonyciai macheriniai atrodo? ar ju pastoviai nereikia taisyt, kad neguletu kaip kuris uzsinori? gal kuri turit tokios patirties, tai patarkit man, neismanelei doh.gif  ir dar, man atrodo, kad 1,5 m ilgio truputi mazoka. o kaip jums atrodo? ar geriau atrodytu tiesiog krasciukai apnerti nei kutai?

Kas dėl kutų ir apnerimo, tai priklauso nuo kiekvineo žmogaus skonio. Jei darysi kutus vieno matkelio turėtų užtekti tokiam šaliui, be to priklauso ir kiekt tų kutų nori, ar kad jie labai stori būtų ar tik vos vos.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine @ 2006 03 16, 09:27)
Jaučiuos tokia neapsiprendele, bet noriu, kad darbelis butu tikrai grazus, nes tai dovana mamai 4u.gif  Nusimezgiau sali is pacios ploniausios mocheros ir dabar mastau, ar det kutus ir ar kutams uzteks 1 matkelio (250 m, 24 g), kai salio plotis - 58 cm. ir isvis, kaip tie kutai plonyciai macheriniai atrodo? ar ju pastoviai nereikia taisyt, kad neguletu kaip kuris uzsinori? gal kuri turit tokios patirties, tai patarkit man, neismanelei doh.gif  ir dar, man atrodo, kad 1,5 m ilgio truputi mazoka. o kaip jums atrodo? ar geriau atrodytu tiesiog krasciukai apnerti nei kutai?


Aš mamai irgi šalį mocherinį mezgiau, tai kutus dariau iš kitokių siūlų - priderinau spalvą, kad gražiai derėtų, pirkau sintetinius "sunkius", kad kristų gerai ir nesinarpliotų. Man buvo gražu ax.gif
Atsakyti
Aš tai apnėriau, man gražiau ax.gif . Įdedu parodyt
user posted image, čia tik numegztas, tai dar viso vaizdo nesimato. Bet siūlų reikia mažiau, ne taip velsis.
O 1,5 metro ilgio gal kiek ir trumpokas g.gif, reiktų bent 2 m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neglaite: 16 kovo 2006 - 10:55
Neglaite thumbup.gif laaabai grazu!
Kokie cia siuliukai ir virbalai? wub.gif
Atsakyti
Ačiū blush2.gif, čia 80 proc. mochera ir 4 nr virbalai
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif Tai dar pasakyk kiek sunaudojai siulu, kad isejo 1,5 m? O kiek reikia, kad iseitu 2m? ir koks plotis? ax.gif ax.gif
Atsakyti
Ot darbo davėt hihihi.gif, ėjau matuot , nes nežinau smile.gif. Taiva, maniškio ilgis 214 cm, plotis 50 cm, suėjo 4 matkeliai po 25 g mocheros (jos didelis metražas- apie 200 metrų vienam matkely). Siūlus sumezgiau visus, dar mažai gėlytei užteko.
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2006 03 16, 11:53)
Aš tai apnėriau, man gražiau ax.gif . Įdedu parodyt
user posted image, čia tik numegztas, tai dar viso vaizdo nesimato. Bet siūlų reikia mažiau, ne taip velsis.
O 1,5 metro ilgio gal kiek ir trumpokas g.gif, reiktų bent 2 m



kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai dabar pasakyk, kaip ten apnerei taip fainai? ir as pagalvojau, kad reiktu kitokiu, sunkesniu siulu paieskot, nes mocheriniai is plonycio siulo kutai nea:mmm ir dar, kaip tvirtini gelyte? turiu galvoj tada, kai uzmeti viena salio gala ant kito ir "prisegi"? gal koki plauku sagiuka reik pritaikyt? g.gif
Atsakyti