Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(*MONAMI* @ 2006 01 27, 18:20)
bigsmile.gif labai gražu thumbup.gif ,o čia iš vieno ar dviejų gabalų g.gif

Čia tas variantas, kai du stačiakampiai mezgami ir sujungiami biggrin.gif
Atsakyti
Aš iš pradžių įtariai žiūrėjau į tą dviejų gabalų variantą schmoll.gif schmoll.gif kai pabandžiau, supratau, kad lengvesnio, paprastesnio ir gražesnio dalyko pradedančioms mezgėjoms būti negali 4u.gif biggrin.gif Ir pažengusioms tai patiktų biggrin.gif
Atsakyti
Olaiva,
Mocheros reikia virs 600 metru (3.5 motekelio) , o silkinio siulo 200 metru bigsmile.gif , siulu sis rastas sunaudoja daug g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 27 sausio 2006 - 19:46
QUOTE(vi_ka @ 2006 01 27, 18:01)
Atleisk, bet pasakyti siūlo pavadinimo ar sudėties niekaip negaliu.....nes nežinau. Ardžiau seną megztinį, gavau siūlų, pagaminau skraistę. Visose padoriose Panevėžio siūlų parduotuvėse aš nesugebėjau rasti tokios rūšies siūlų. Įdedu siūlų foto iš arčiau.
user posted image

Man panašu į bukle siūlus g.gif Tik spalvikę reiktų atitinkamą susirast biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Turiu to ružavo šalio schemutę. Jei kam reikia galiu įmesti į pašto dėžutę


Jei galima, atsiusk ir man : bites.m@one.lt
Aciu
Atsakyti
QUOTE(vi_ka @ 2006 01 27, 18:25)
Čia tas variantas, kai du stačiakampiai mezgami ir sujungiami biggrin.gif

mano sekanti irgi bus tokia bigsmile.gif

QUOTE(kastaneda @ 2006 01 27, 19:23)
Olaiva,
Mocheros reikia virs 600 metru (3.5 motekelio) , o silkinio siulo 200 metru  bigsmile.gif , siulu sis rastas sunaudoja daug  g.gif

matosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 01 31, 00:57)
Jei galima, atsiusk ir man : bites.m@one.lt
Aciu



Pargrįžo mano laiškelis atgal, nes Tavo pašto dėžutėje nėr vietos verysad.gif
Atsakyti
O čia maniškė iš stačiakampių: SKRAISTĖ ji tokia šilta, kad net parduoti nepavyko (besimatuojant visos sušildavo lotuliukas.gif ), o per šalčius pamiršau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2006 01 27, 19:23)
Olaiva,
Mocheros reikia virs 600 metru (3.5 motekelio) , o silkinio siulo 200 metru  bigsmile.gif , siulu sis rastas sunaudoja daug  g.gif


O kokį šilkinį siūlą perki? Aš jau du mėnesius visose pardėse čiupinu čiupinu, bet niekaip neišsirenku doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2006 02 02, 10:38)
O kokį šilkinį siūlą perki? Aš jau du mėnesius visose pardėse čiupinu čiupinu, bet niekaip neišsirenku  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Tai, kad visi tinka - tik atspalvį suderinti ir viskas, aš perku "Lanos" parduotuvėje
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2006 02 02, 07:54)
Tai, kad visi tinka - tik atspalvį suderinti ir viskas, aš perku "Lanos" parduotuvėje

o kokia kaina silkinio siuliuko?
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2006 02 02, 09:54)
Tai, kad visi tinka - tik atspalvį suderinti ir viskas, aš perku "Lanos" parduotuvėje

O kokios sudėties?
Atsakyti