Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai



Šalikėlis-šalis ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 01 18, 14:30)
Šalikėlis-šalis ax.gif

user posted image

Tai dabar pasakok, kokiu rašteliu mezgei?Kiek akių tokiam plačiam šaliui užmeti? blush2.gif
Man tai vis siauresni išeina

Atsakyti
Dekui visoms paaiškinusioms kaip megzti gelytes ir dekui SoJai uz ruzava salikeli.
Atsakyti
blink.gif kad jis visai nepaltus,gal tik atrodo taip,buvo visai nedaug siūliukų,ant 4nr virbalų uždėjau gal 50akių,tiksliai nepamenu,senokai megzta,tik nuotraukas tokiu būdu katik išmokau įkelt,tad ir giriuos,o mezgiau visom labai "paslaptingu"raštu biggrin.gif užmetimas,dvi sumezgam,jį radau kažkurioj mezgimo knygoj,irgi nepamenu kurioj,nes jų laaabai daug turiu unsure.gif
Atsakyti
žiūriu labai paplito tas raštelis bigsmile.gif
Atsakyti
Nu kad šiaip jis nėra naujas g.gif ,aš prieš kelis metus buvau tokiu raštu vasarai megztuka nusimezgus,labai liuks atrodė,buvo pats mieliausias wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif noriu labai jau to ruzavo saliko schemutes. jei galit atsiuskit i urasyte@gmail.com
labai aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 01 16, 15:44)
Turiu to ružavo šalio schemutę. Jei kam reikia galiu įmesti į pašto dėžutę smile.gif


Sveikutes smile.gif o gal ir as galeciau gauti ta schemute ax.gif , labai jau patiko salis thumbup.gif Mano adresiukas: ivetar2000@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Liudmilka @ 2006 01 16, 15:58)
Turiu to ružavo šalio schemutę. Jei kam reikia galiu įmesti į pašto dėžutę

Bučiau labai dėkinga smile.gif kliuda@yahoo.com

labia prasyciau to ruzavo salio schemute i editamielk@gmail.com
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 01 18, 20:29)
blink.gif kad jis visai nepaltus,gal tik atrodo taip,buvo visai nedaug siūliukų,ant 4nr virbalų uždėjau gal 50akių,tiksliai nepamenu,senokai megzta,tik nuotraukas tokiu būdu katik išmokau įkelt,tad ir giriuos,o mezgiau visom labai "paslaptingu"raštu  biggrin.gif užmetimas,dvi sumezgam,jį radau kažkurioj mezgimo knygoj,irgi nepamenu kurioj,nes jų laaabai daug turiu unsure.gif


o cia abiejose pusese taip pat mezgama? ar blogojoj pusej isvirksciom akim? koka akiu skaicius turi buti: lyginis ar nelyginis?
Noreciau ir as ruzavo salikucio schemos agnilina@one.lt. Aciu 4u.gif
Atsakyti
o cia abiejose pusese taip pat mezgama? ar blogojoj pusej isvirksciom akim? koka akiu skaicius turi buti: lyginis ar nelyginis?






Akių skaičius lyginis,nes susimezga po dvi,mezgama abejose pusėse vienodai,t.y. mezgant raštą ir geroj ir išvirkščioj pusėj.
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 01 20, 12:57)
o cia abiejose pusese taip pat mezgama? ar blogojoj pusej isvirksciom akim? koka akiu skaicius turi buti: lyginis ar nelyginis?
Akių skaičius lyginis,nes susimezga po dvi,mezgama abejose pusėse vienodai,t.y. mezgant raštą ir geroj ir išvirkščioj pusėj.

aciu, bandysiu megzt ax.gif
Atsakyti