Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(eimi @ 2006 01 09, 23:40)
o čia kokio storio virbalais darbuotasi?
mezgiau nr.7, bet turbūt reiktų mažesnio nr imti, nes man tos skylės truputi per didelės gavosi
Atsakyti
Kelios šalikėlių idėjos
Šalikai
Atsakyti
QUOTE(VilmaM @ 2006 01 10, 10:45)
mezgiau nr.7, bet turbūt reiktų mažesnio nr imti, nes man tos skylės truputi per didelės gavosi

bet nuostabiai gražu... thumbup.gif na kaip man nufotografuoti savo grožį prieš padovanojant? gavosi laaaabai gražus šalis.. ir neturiu kaip įdėti gabalo... gal kas žinot, fotorafuojant telefonu - nuotraukos pakankamo ryškumo?
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2006 01 10, 01:41)
Na, mamaitės, primezgėt grožybių wub.gif .

O aš va užsigeidžiau tokios skraistės. tik niekaip nesuprantu, kaip tie kvietkeliai daromi, o ir bendrai, nuo ko ją nerti pradėti. Kažkaip skaros tipo nieko nesu nei mezgusi, nei nėrusi blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Ui, kaip Bite suspirgino nuotraukytes. Na, jei atsiras, kas gali man pagelbeti, pabandysiu per kitus didesnes nuotraukytes įmesti.


Gėlytės yra nemegztos, o išvarstytos. Viena forumietė mokė kaip reikia padaryti,paieškokite skyrelyje moteriški modeliai-2
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif Na, tas rozinis salikelis tai nerealiai grazus. Gal pasakytumete kokio storio virbalais tokia grozybe galima numegzti.

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2005 09 19, 18:33)

kaip grazu thumbup.gif , bandysiu kazka panasaus nusinarplioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2005 09 19, 18:33)

aip toks grožis narpliojamas bigsmile.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE(-Justina- @ 2006 01 11, 23:19)
kaip grazu  thumbup.gif , bandysiu kazka panasaus nusinarplioti  ax.gif

ax.gif ir as norečiau kazko panašaus ,nesu mezgėja bet noriu pradėt gal galėtum užvest ant kelio ir kokį raštelį įmest kaip tai darosi ar aprašymą kokį nes nelabai suprantu nuo ko pradėt blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Turiu to ružavo šalio schemutę. Jei kam reikia galiu įmesti į pašto dėžutę smile.gif
Atsakyti
Turiu to ružavo šalio schemutę. Jei kam reikia galiu įmesti į pašto dėžutę

Bučiau labai dėkinga smile.gif kliuda@yahoo.com
Atsakyti
SoJa man prašyčiau schemutę ax.gif evid@omni.lt
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 01 16, 17:44)
Turiu to ružavo šalio schemutę. Jei kam reikia galiu įmesti į pašto dėžutę smile.gif

buciau ir as begalo dekinga poollaa@one.lt
is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti