Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(Minnie @ 2006 01 03, 01:02)
Labai gražus šalikėlis, tačiau niekaip neiseka įkelt, tad dedu nuorodą:

http://knitty.com/IS...TTclapotis.html

ir prašau paaiškint, kaip mezgamas tokio tipo raštas, kai tarp gerų akių gaunasi toks tarpas..

g.gif sakyčiau kad gal paleidžia akį, na žinot kaip nubėgusi kojinė... g.gif mano kolegė taip yra mezgusi, aš nerizikavau doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 01 05, 11:13)
O kaip taip nuardyti, kad po to viskas neišsiardytu?  g.gif

Reikia paleist akis norimais tarpais, tik nepamiršt, kad mezginys išplatės lotuliukas.gif
Tokiu raštu megzta bliuskutė yra žurnale Mala Diana Nr. 5-7, 1996 m., tik nežinau ar įmanoma tą žurnalą rast internete... blush2.gif
Atsakyti
Bandysiu paaiškint raštą šalikėlio
user posted image
user posted image

http://knitty.com/IS...TTclapotis.html



Pabandžiau rimtai užsiimti ir kažką padariau. Esmė tokia, kad paprastai numezgus ir paleidu norimas akis, jos nuyra iki pat apačios, nebelieka jokios, net pirmos eilutės akių, tik siūlas. Kažkada radau internete megztuko pavyzdį ir jame pamačiau, kad jame nuardytos akys ne per visą ilgį. Tai daryta taip: mezgama tiek eilių kiek norima, kad būtų neardyta, po to sumezgama tiek akių kiek bus norimas tarpas. Aš megzdama normalaus storumo siūlais sumezgiau 3 akis ir gavosi 2 cm tarpas. Mezgant kitą eilę virš tų sumegztų akių gaunasi tarpas. Tada reikia įvertinti maždaug kiek reikia užmesti naujų akių, kad jas išardžius siūlas būtų tokio ilgio kaip tas tarpas ankstesnėje eilutėje. Pagal mano mezginį uždėjau vieną naują akį ir toliau mezgiau kaip normalų iki tos vietos nuo kurios reikia paleisti ąkį (nereikia išsigąst, kad mezginys siusiaurėja, nes vietoj 3 akių liko 1; kuo daugiau bus ardomų eilių, tuo labiau susitrauks mezginys). Ją paleidus gaunasi tarpas iki kitos akies. Tad reikia užmesti tiek pat akių kiek buvo sumegzta apačioje, kad gautųsi proporcingai.
Tikiuos teisingai, jei ką patikslinkit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minnie: 08 sausio 2006 - 23:43
Čia tas pats raštas kaip viršuj:
http://bestyaforever...verena_12_2003/

žiūrėti 26 modelį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minnie: 09 sausio 2006 - 00:51
mano naujai narpliotas šalis (arba dar gali būti ir skraistė ax.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VilmaM: 09 sausio 2006 - 18:45
Labai gražiai mirksiukas.gif , bet skraistei gal per siauras - turbūt akių nedaug?
Atsakyti
QUOTE(VilmaM @ 2006 01 09, 18:45)
mano naujai narpliotas šalis (arba dar gali būti ir skraistė  ax.gif )



Aš gal kvailą klausimą blush2.gif o čia koks raštas, paprastas gerom akim? smile.gif labai gražiai atrodo šalikėlis
Atsakyti
Labai gražus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aš ir tokio užsimaniau..ot užkrečiama. Kokiu raštu megzta?
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2006 01 09, 19:23)
Labai gražiai  mirksiukas.gif , bet skraistei gal per siauras - turbūt akių nedaug?
ne per siauras, man sakyčiau pats tas ax.gif
user posted image

QUOTE(tutti @ 2006 01 09, 20:46)
o čia koks raštas, paprastas gerom akim? smile.gif

QUOTE(Minnie @ 2006 01 09, 21:19)
Kokiu raštu megzta?
užmetimas, 2 sumezgamos akys, užmetims, 2 sum. ak. ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VilmaM: 09 sausio 2006 - 22:17
QUOTE(VilmaM @ 2006 01 09, 19:45)
mano naujai narpliotas šalis (arba dar gali būti ir skraistė  ax.gif )
user posted image


Ui, koks minkštutis, pūkutis, meilutis, dailutis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikriausiai labai labai šiltas wub.gif
Laaaaaaaaabai fainas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif šaunuolė ir šilta iš karto pasidarė pamačius tokią grožybę clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
VilmaM ,šalikėlis-skraistė- thumbup.gif
raštelis pats paprasčiausias, o darbelis kuo puikiausias...ot nemoku megzt"skylių" ...jau kokia pora mėnesių laikau užspaudus mocherą ir niekaip neapsisprendžiu ką ir kiokio storio virbalais regzt g.gif
o čia kokio storio virbalais darbuotasi?
Atsakyti
Na, mamaitės, primezgėt grožybių wub.gif .

O aš va užsigeidžiau tokios skraistės. tik niekaip nesuprantu, kaip tie kvietkeliai daromi, o ir bendrai, nuo ko ją nerti pradėti. Kažkaip skaros tipo nieko nesu nei mezgusi, nei nėrusi blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Ui, kaip Bite suspirgino nuotraukytes. Na, jei atsiras, kas gali man pagelbeti, pabandysiu per kitus didesnes nuotraukytes įmesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivaj: 10 sausio 2006 - 00:41