Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikėliai, šalikai, šaliai

QUOTE(edinka @ 2005 12 30, 00:23)
Gerai gaunasi jei dažnai keičiama spalva, o jei daugiau eilių vienos spalvos, tai ką darai ... kerpi siūlą ar ne... g.gif  Tada slėpt reikia.


Kai toks margas ir įmegzti galima. lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirkau kepurę, prie kurios ir šalikas buvo, bet kaip šalikas pairodė man per brangus - 60 Lt kainavo. tai pamaniau, nusimegsiu....
Išėjo labai gražus šalikas, bet man neleidžia įkelti nuotraukos...gal kuri padėsit?
Atsakyti

Iš naujausio žurnalo
[/quote]

Va kaip tik tokio ir norėjau tongue.gif
O iš kokio čia žurnalo ir kaip tokį nusinarplioti? Gal ir nusinerti būtų galima pasistengus.
Atsakyti
QUOTE(Dzine @ 2005 12 31, 17:14)
Pirkau kepurę, prie kurios ir šalikas buvo, bet kaip šalikas pairodė man per brangus - 60 Lt kainavo. tai pamaniau, nusimegsiu....
Išėjo labai gražus šalikas, bet man neleidžia įkelti nuotraukos...gal kuri padėsit?

Atsiųsk man taika@kalnieciai.lt aš bandysiu įkelti.
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 12 30, 20:27)
Kai toks margas ir įmegzti galima. lotuliukas.gif

Nu ir gudruolė tu, Irunia... mirksiukas.gif Kai retai bemezgu, o ir nuo naminių rūpesčių...matyt protas iš paskos vaikšto blush2.gif
Atsakyti
Labai gražus šalikėlis, tačiau niekaip neiseka įkelt, tad dedu nuorodą:

http://knitty.com/IS...TTclapotis.html

ir prašau paaiškint, kaip mezgamas tokio tipo raštas, kai tarp gerų akių gaunasi toks tarpas..
Atsakyti
SU PRAĖJUSIOMIS ŠVENTĖMIS, MEZGEJĖLĖS!

Šiomis dienomis numezgiau šalikėlį, atrodo, pagal VilmosM čia jau rodytą darbelį, jei leis, tai bandysiu įkelt. 000059.gif

Rodos,kad nieko neišeis su įkėlimu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutast: 03 sausio 2006 - 22:16
Taip, labai nepatogu dabar su nuotraukų įkėlimu g.gif Turiu porą darbelių, bet...
Atsakyti
QUOTE(Minnie @ 2006 01 02, 23:02)
Labai gražus šalikėlis, tačiau niekaip neiseka įkelt, tad dedu nuorodą:

http://knitty.com/IS...TTclapotis.html

ir prašau paaiškint, kaip mezgamas tokio tipo raštas, kai tarp gerų akių gaunasi toks tarpas..


Koks gražus šalis wub.gif , gal kas galėtų nuosekliai aprašyti kaip jį megzti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 01 04, 14:27)
Koks gražus šalis  wub.gif , gal kas galėtų nuosekliai aprašyti kaip jį megzti.  ax.gif

Tiksliai nežinau ax.gif ,gal ir yra kokia spec.mezgimo technika, bet aš galvoju, kad tie siūlų tarpai padaryti išardžius (t.y. paleidus) numegztas akis.
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2006 01 04, 17:41)
Tiksliai nežinau  ax.gif  ,gal ir yra kokia spec.mezgimo technika, bet aš galvoju, kad tie siūlų tarpai padaryti išardžius (t.y. paleidus) numegztas akis.


O kaip taip nuardyti, kad po to viskas neišsiardytu? g.gif
Atsakyti
Gal numegzti viską lygiai, o po to pabaigoj tam tikrais tarpais paleisti po 2-3 akis (jas "nuardyti" iki pat apačios). Nors pagal aprašymą lygtai kažkaip kitaip turėtų būti - kažko labai sudėtingai aprašyta doh.gif
Atsakyti