Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

Paklausk gydytojo del liezuvio pasaitelio. Pasitaiko, kad jis buna labai trumpas, del to gali kilti panasiu problemeliu
Atsakyti
Mano pirmagime soskes ne is tolo....tai patikekit kaip vargom....nerami,kniurza,pyksta...na dabar su antruoju,beja berniukas,tai soske tinka...manau kad vaikai atsirenka ko kam reikia 4u.gif visi tie vyrai zindukai... biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Mano vaikiukai nei vienas nemėgsta čiulptuko... Vyras, kad neverktų kiša , bet jie spjauna... Sūnus pradeda po truputį priprasti. Man labai šis dalykas nepatinka. Bet geriau, kai nusiramina ir užmiega...
Atsakyti
Mano pirmas vaikas taip ir nezinojo kas tai 4u.gif , o vat antras mielai ciulpia ir jam labai patinka, ypac labai padeda einant miegoti ir nematau nieko blogo tame 4u.gif ateis laikas ir atprasim mirksiukas.gif
Atsakyti
soske geras dalykas 4u.gif 4u.gif
tik nuo triju men. kai kudikis ramesnis pasidaro.. nereik daznai duoti..
mes duodam tik uzmiegant... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuha: 28 spalio 2009 - 16:36
Sunelis uzaugo be "tutes" ir dukrytei ji nelabai reikalinga. Vietoj kramtuko ja naudoja. Ne karto nemaciau, kad ciulptu, vien tik kandzioja, mala po burnyte, istraukia pamaskatuoja kaip kokiu barskuciu ir vel kisa i burnyte tolesniam kandziojimui lotuliukas.gif
Atsakyti
kai menuo suneliui suejo vyras nupirko, nes negaledavo mazius uzmigt be papulio, soske padejo. is pradziu galvojau kad bus tik miegui, bet dabar vis dazniau reikia, gal ir gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daliuse @ 2009 10 27, 11:14)
Mano pirmagime soskes ne is tolo....tai patikekit kaip vargom....nerami,kniurza,pyksta...na dabar su antruoju,beja berniukas,tai soske tinka...manau kad vaikai atsirenka ko kam reikia 4u.gif visi tie vyrai zindukai... biggrin.gif  tongue.gif

lotuliukas.gif
o manoji soskes ne is tolo nenorejo tris menesius, jai papas buvo ir kaip soske ir maisto saltinis, bet stai 3 menesiu teko atgulti i ligonine 10 dienu, tai mb pripratino ir prie soskes ir prie buteliuko.ir zinokit nesigailiu, ramiau miega, tiesa mes ja naudojam tik miegeliui arba pasiimu jei kur einam is namu. o siaip man labai baisu kai kiti matau kisa ir kisa tam vaikui soske kad tik nezirstu ( aisku buna kiti vaikai savaime neramus o buna ir tevu kurie tik vaika uzkis kad ntrukdyti gyvent doh.gif )
Atsakyti
Labas rytas mamytes smile.gif Skauciau viena labai idomu straipsni, kuriame rase, jog Britanijos mokslininkai nustate, kad ciulptukas ryskiai mazina staigios kudikiu mirties galimybe. Ir, kad patartina "soske" duoti kudikiui pries uzmiegant, kad staigiai nesustotu organizmo veikla (o su ciulptuku atliekamas veiksmas) ax.gif mirksiukas.gif Nezinau ar supratot,kaip as cia nupasakojau, bet tikiuosi minty pagavot blush2.gif
Atsakyti
Mums jau 11 men. tuoj bus, ciulptuko nemego niekada, tai ir nedaviau, bet koks vargas, kai vietoj jo mazyle naudoja mane doh.gif Be manes vakare nei uz ka neuzmiega, ir nakti vargas, vis praso, o paryciais is vis pasiunta - nuo 6 iki 8 kas 20 min. pasitikrina ar "ciulptukas" salia...
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif as auginu antra vaikiuka, pirmoji mergaite uzaugo be soskytes,mane naudojo vietoje jos 4u.gif antraji berniuka pratinau nuo gimimo soske jam nera butinybe bet eidami i lauka butinai ja pasiemame nakti ciulpe, ir kartais kai miegutis ateina ir jis verkia paimi ant ranku duodi soskyte tai greiciau uzsupti gaunasi thumbup.gif tas kuris sugalvojo soskyte nusipelne medalio 4u.gif
Atsakyti
maniske su ciulptuku tik zaidzia, bet rimtai ir pagal paskirti tai schmoll.gif tik karta buvo su soske uzmigus vezimuke smile.gif O as jai per prievarta ir neduodu. O del tu mokslininku atlikto tyrimo, kad soskes neciulpimas - tai viena is staigios kudikiu mirties priezasciu. Gal ir tiesa g.gif Bet neigrusi vaikui, jei jos nenori rolleyes.gif
Atsakyti