Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

QUOTE(agnuciukas @ 2009 05 25, 10:42)
sveikutes  4u.gif
klausimelis visom... ax.gif
patarkit kokius ir kokiu firmu ciulptukus perkat savo leliams?
ar istikruju tie isgirtieji AVENT firmos yra patys geriausi???
aciu uz info  4u.gif

maniske labai ilgai neeme tiutes. visokias badziau kist. spjove, raukesi, ziaukciojo... ir tik pries pora dienu isigijom Chicco lateksini ciulptuka. jis visas minkstas, net ir rankenele. tai maze labai patenkinta juo biggrin.gif o ir teveliams ramiau, nes vaikutis pasidare ramesnis, pati uzmiega, kai anksciau be mamos papuko niekaip neuzmikdavo biggrin.gif jeigu rekomenduociau, tai tik sita tiute thumbup.gif

va kaip jis atrodo
http://www.chicco.lt...tly--vidutinis/
buvo pirkt nuo 0 men., 4 men. ir 12 men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krista J.: 25 gegužės 2009 - 10:51
Pirmus 3 men. soskiuko neeme o po to, iprato ir ramu thumbup.gif
Kas liecia firmas tai maniskiui geriausia yra Avento o Chico labai issokdavo is burnytes del savo lateksines strukturos ax.gif ir ji dedama tik viena puse, priesingai nei Avento galimos abejos puses ax.gif
Atsakyti
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2009 05 25, 09:35)
Vieną tokią dieną neišsikentusi daviau čiulptuką. Oi kaip sąžinė graužė! Iš pradžių neėmė, net žiaugčioti pradėjo, po keik laiko vėl pabandžiau - paėmė ir užmigo. Daugiau nebandžiau duoti ir dėl to vieno karto sąžinė graužia, kad kažkokį silikoninį gabalą vaikui kišau, bet nesu tikra, kaip pasielgsiu kitą kartą, pasikartojus tokiai pačiai situacijai unsure.gif  unsure.gif


Mano nuomone tai nereikia taip sureikšminti soskės - vieniems vaikams soskės patinka, kitiems ne.

Mums soskė buvo išsigelbėjimas, nes kai pučia pilvuką o mergina soti, ji krūties neima ir tik klykia. O su soske ramu, pačiulpia ir užmiega.
Atsakyti
Na soske mums kaip antra aukle thumbup.gif neisranki mano mazyle: bet kuris ciulptukas jai tinka :}
Kiek skaiciau,tai vaikuciams,maitinamiems mp patartina soskyte tik po menesio duoti (kad labiau isisavintu kruties zindyma) , as tai perskaiciau,tai mum jau buvo menuo.. ax.gif bet niekis..Siaip pas mazylius buna labai stiprus refleksas ciulpimo ypatingai pirmus 6 menesius ir tas ciulptukas juos labai ramina, nematau reikalo neduoti, jei tik nori rolleyes.gif
Ir dar beje, nustatyta,kad vaikuciai,kurie ciulpia soske yra mazesneje rizikos grupeje "Staigios kudikiu mirties sindromo" .. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Okei @ 2009 05 25, 18:34)
Pirmus 3 men. soskiuko neeme o po to, iprato ir ramu  thumbup.gif
Kas liecia firmas tai maniskiui geriausia yra Avento o Chico labai issokdavo is burnytes del savo lateksines strukturos  ax.gif ir ji dedama tik viena puse, priesingai nei Avento galimos abejos puses  ax.gif

tai cia kaip kam patinka. pvz. maniske neeme nei Avento, nei Campol babys, o va Chicco su pasigardziavimu ciulpia biggrin.gif beveik iki 4 men. vargau, istisai su papu uzmikdyt ar nuramint reikedavo, nes nepripazino jokiu ciulptuku. o dabar kuo puikiausiai pati uzmiega biggrin.gif
be to Chicco tiutes turi daug privalumu kaip pvz. teisingos liezuviuko padeties skatinimas, tinkamas gumurio vystymosi skatinimas, isgaubimai dantenoms masazuoti, kai pradeda kaltis pirmieji dantukai, tinkamas burnytes uzdarymas ir pan. su tokiu ciulptuku nelieka nuospaudeliu ant veiduko, kaip nuo kitu tiuciu, ramiai palieku nakciai miegot, nes zinau, kad nesusizeis. Avento tokiu geru ciulptuku nesu macius. jeigu mazylis isrankus, tikrai verta pabandyti.
ir visai ji neissoka is burnytes. kol pati neisspjauna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krista J.: 26 gegužės 2009 - 11:13
Mano dukra tai nuo pirmos dienos negalejo be ciulptuko isbuti bet vat 8men kazkaip pati atsisake ciulptuka imti tai net dziaugiausi kad nereikes slepti ir galvoti kaip atpratinti o vat sunus tai jokio ciulptuko neima net 6 skirtingus turim ir nei vieno nereikia jam smile.gif
Atsakyti
Mano panyte neima soskes... O taip noretusi, kad imtu ax.gif Dar tik 4 men ai bus, tai neprarandu vilties, vis bandau ikist karts nuo karto smile.gif
Atsakyti
as pirma savaite nedaviau nes tiesiog nepagalvojau apie tai, buvom ligoninejm doh.gif grizom namo, padavem soske is karto taip fainai pradejo ciunkt ir nuo tada soske jos geriausia drauge thumbup.gif aisku neciulpia istisai, ispjauna ir miega be soskes, bet nematau cia nieko blogo tame - jum leliukams naturalus refleksas ciulpti yra.. pripirkau graziu soskiu su drugeliais gelytem ir sviecianciu nakti visokiu wub.gif manau jau geriau soskyte lai siunkia negu pirstus savo ar rankove g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 05 27, 12:45)
as pirma savaite nedaviau nes tiesiog nepagalvojau apie tai, buvom ligoninejm doh.gif  grizom namo, padavem soske is karto taip fainai pradejo ciunkt ir nuo tada soske jos geriausia drauge  thumbup.gif  aisku neciulpia istisai, ispjauna ir miega be soskes, bet nematau cia nieko blogo tame -  jum leliukams naturalus refleksas ciulpti yra.. pripirkau graziu soskiu su drugeliais gelytem ir sviecianciu nakti visokiu  wub.gif  manau jau geriau soskyte lai siunkia negu pirstus savo ar rankove g.gif

biggrin.gif geras thumbup.gif
Atsakyti
as tai pries ciulptukus, maniske auga net nezinodama kas tai yra, kazkas raso paremti su marle, kad neiskristu, kazkokia nesamone, nieko jis ten nepadeda, o atpratinti sunku, cia ,aisku tik mano nuomone
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 05 27, 15:38)
as tai pries ciulptukus, maniske auga net nezinodama kas tai yra, kazkas raso paremti su marle, kad neiskristu, kazkokia nesamone, nieko jis ten nepadeda, o atpratinti sunku, cia ,aisku tik mano nuomone


na jei vaikelis ramus tai zinoma, kam tas soskis mirksiukas.gif bet jei niurzgaliukas tai vis siokia tokia pagalba mazyliui ir mamai. na manoji mergina su charakteriu, buna dienu kad soskes nei per kur neikisi, vimcioja tiesiog. o buna kad nusiramina tik tada kai soske gauna biggrin.gif o su atpratinimu tai jo ..... cia tai jau kita kalba... as dar dabar pamenu kaip mano soske tevai ateme....nes reikejo i pirma klase jau eiti ....... cool.gif
Atsakyti
Mano mergytei jau šeši mėnesiukai smile.gif augam be čiulptuko. Pradžioje dar galvojau, kad reikia jai to čiulptuko, bet ji atkakliai neėmė. O ir kam, jei visi poreikiai patenkinti? ax.gif
O bernužėliams teko čiulptuko ragauti ir sunkiai sekėsi nuo jo atprast. O ir kišau tą čiulptuką, per savo nežinojimą
Atsakyti