Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

Auginu trecia vaika, su zindukais draugaujam, problemos nematau, svarbu laiku atsisakyti. O vat broliene turi problema iki dabar, antrajai mazylei nedave zinduko, tai nepastebimai po truputi priprato ciulpti pirsta verysad.gif va cia tai problema, ir sakandis blogas ir pirstukas kreivas ir nepakavosi... Ko tik nedare: tepe tepalais, riso pirstinytes, o panelei jau greit 4 metai. Vis gi manau, kad zindukas daug geriau nei pirstukas, kudikiu refleksas ciulpti labai stiprus ir mamos (.) jo maximaliai kompensuoti negali.
Atsakyti
man žindukas buvo geras pagalbininkas, raminamieji, tačiau persūdžiau su laiku, vaikas jį čiulpė virš 2 metų. ką tik supratau ką aš padariau savo vaikui verysad.gif esu nevilty, nes kol kas nežinau ar tai kažkaip atstatoma, bet daugiau gyvenime su žinduku nežaisčiau, gaila, kad šaukštai po pietų verysad.gif
mano vaiko dantys atrodo kaip šio straipsnio nuotraukose, o straipsnio žinios man irgi labai liūdnos verysad.gif
http://tabemono.info...ws/news197.html
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2013 02 10, 01:10)
man žindukas buvo geras pagalbininkas, raminamieji, tačiau persūdžiau su laiku, vaikas jį čiulpė virš 2 metų. ką tik supratau ką aš padariau savo vaikui  verysad.gif esu nevilty, nes kol kas nežinau ar tai kažkaip atstatoma, bet daugiau gyvenime su žinduku nežaisčiau, gaila, kad šaukštai po pietų  verysad.gif
mano vaiko dantys atrodo kaip šio straipsnio nuotraukose, o straipsnio žinios man irgi labai liūdnos  verysad.gif
http://tabemono.info...ws/news197.html

Straipsnis gal kiek perlenktas. Manau taip gali atsitikti tik tada jei soskė dantyse nuo ryto iki vakaro. O pieniniai dantys iškris, su nuolatiniais jei ką stebėsit ir bus galima taisyt jei kas ne taip bet pažįstu ne vieną žmogų kuris turi tokį sąkandį jau va dabar suaugęs ir tikrai soskės neturėjęs... ar jūs tikra kad čia soskė kalta?
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2013 02 10, 12:33)
Straipsnis gal kiek perlenktas. Manau taip gali atsitikti tik tada jei soskė dantyse nuo ryto iki vakaro. O pieniniai dantys iškris, su nuolatiniais jei ką stebėsit ir bus galima taisyt jei kas ne taip bet pažįstu ne vieną žmogų kuris turi tokį sąkandį jau va dabar suaugęs ir tikrai soskės neturėjęs... ar jūs tikra kad čia soskė kalta?

soske tikrai daznai ciulpdavo, net ir diena randa ir ciulpia. plius vaikas labai aktyvus, kartais dziaugdavausi, kad suveikia kaip raminamieji sad.gif nu zodziu sad.gif tikrai soskes pasekmes, nes sukandimas kaip lyg mano vaiko fotografuotas. ir daugiau internete radau apie tai informacijos. kaip suprantu niekas savaime jau nebeatsistatys, nei dabar, nei kai nuolatiniai dantys isaugs, cia reikia korekcijos, tik reikia dometis kas tokiu atveju daroma. o dabar man siaubingai skauda sirdi, nes esu labai kalta, kad mano vaikas nezinia dar kiek laiko nesugebes normaliai maisto sukramtyt, juk kruminiu dantuku ten dar tik pora, tik jie ir sueina, o priekiniais vaikas tikrai nesukramto, nes jie nesueina. dabar sekantis zingsnis dar ir skrandi susigadint verysad.gif
Atsakyti
Musu pupai jo net nepreike, tai nereikes sukti galvos, kaip atpratinti.
Atsakyti
manau, kad soske geriau nei pirstas burnos, o vaikams ciulpimo refleksas labai stiprus, todel jei negalime to visiskai patenkinti duodant krutine, tai geriau jau duoti ciulptuka...kad ir kiek ilgai jis ji tures, bet vistiek bus nuo jo lengvia atpratinti nei nuo pirsto...beda ta, kad ne kiekvienas vaikas ima ta ciulptuka... 4u.gif
Atsakyti
maniske irgi ilgai neeme ciulptuko,uztat kumsciai buvo nugriauzti gerai-vaizdelis buvo baisokas.jau rimtai svarsciau risti rankytes prie sonu.silikoniniu soskyciu neeme jokiu.nupirkau tada nuk paprasta gumine ruda uz 4lt.ir va ta nors kelias sekundes pazisdavo.bet va kai pradejo kaltis dantukai-soske geriausia drauge patapo,ir kumsciu nebezinda.ir miega su soskyte,tiksliau migdosi.truputi bijau,kad sunku atpratinti bus,bet ji ta soskyte ima tik kai jau miegelio nori arba kai skauda dantukus.gal sakau nepripras labai?..
Atsakyti
QUOTE(raasikee @ 2013 02 11, 12:31)
Musu pupai jo net nepreike, tai nereikes sukti galvos, kaip atpratinti.

mano du vaikai irgi nei už ką neėmė, nieko negalėjau padaryt, o du soskiniai unsure.gif dėl žalos dantukams, tai ir soskė ir pirštai daro nemažą žalą. buvom pas stomatologą, prireiks didelių korekcijų, sakė čiulptuką galima čiulpt tik iki metų.
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2013 02 10, 19:18)
soske tikrai daznai ciulpdavo, net ir diena randa ir ciulpia. plius vaikas labai aktyvus, kartais dziaugdavausi, kad suveikia kaip raminamieji sad.gif nu zodziu sad.gif tikrai soskes pasekmes, nes sukandimas kaip lyg mano vaiko fotografuotas. ir daugiau internete radau apie tai informacijos. kaip suprantu niekas savaime jau nebeatsistatys, nei dabar, nei kai nuolatiniai dantys isaugs, cia reikia korekcijos, tik reikia dometis kas tokiu atveju daroma. o dabar man siaubingai skauda sirdi, nes esu labai kalta, kad mano vaikas nezinia dar kiek laiko nesugebes normaliai maisto sukramtyt, juk kruminiu dantuku ten dar tik pora, tik jie ir sueina, o priekiniais vaikas tikrai nesukramto, nes jie nesueina. dabar sekantis zingsnis dar ir skrandi susigadint  verysad.gif

Nu suprantu bet kas čia jus tiek prigąsdino kad neatsistatys - sūnaus kol nuolatiniai dygo tai irgi buvo vienas gerokai kreivas, vienas dantistas sakė ooo bus blogai treik iškart dėt plokštelę breketus ir tt, kažkaip tada neturėjau pinigų tuo metu sakau gerai, čia pora mėnesių palauks reikalas, užsirašėm bet taip kažkaip suabejojau, nuėjau kitur, pas jo klasiokės mamą dantistę. TAi ką jūs manot sako kol išvis nesudygs VISI nuolatiniai negali būt jokios korekcijos, nebent būtų akivaizdu kad žandikaulis labai siauras ir tiesiog netelpa dantys, sako laukim ir stebėkim, tarpai pakankami, ir akurat, pusmetis, išdygo iltis šalia, susistatė dantys ir šypsena tobula, dabar jam 15, nė jokio gedimo dantukuose. einam tik pas tą dantistę. O pagalvojus kuo gąsdino anas tai būč ir sukišus kokius 5-6t litų, vaiką kankinus be reikalo... nesu aš prieš tokius gydymus bet tik jei REIKIA o ne jei norisi pacientą apiplėšt gun_bandana.gif o čia dar ta jūsų nuostata kad priekiniai dantys trukdo kramtyti-priekiniai dantys skirti maistui atkąsti o kramtymui naudojamos dantenos, kol leliukas mažas, vėliau-krūminukai, kiek ten jų yra, o maistas analogiškai pritaikomas, juk nežiaumoja vaikas kepsnio iš kietos jautienos? kas čia jus tiek prigąsdino?
PS apie save galiu pasakyt kad tokių kreivų ir baisių dantų reikia paieškot nes čiulpiau... ne ne soskę-PIRŠTĄ. Baisu... dabar man 35 ir visą gyvenimą jaučiuosi negraži vien dėl to, o su korekcijom tai tėvams buvo dzin. O šiai dienai priekinis vienas išvis lūžęs tai ir breketai jau nuplaukė... taip kad paauglystėj vaikų dantimis pasirūpinti būtina. Bet-dėl tokių dantų neturėjau jokių skrandžio problemų daugiau negu kiti schmoll.gif žodžiu jei neramu nueikit pas kitą dantistą, nesuinteresuotą kuo daugiau pinigų išlupti, ir pasikalbėkit, nes gąsdint neturi teisės joks medikas. O straipsnių tiek gali būt prirašyta...
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2013 02 15, 11:59)
Nu suprantu bet kas čia jus tiek prigąsdino kad neatsistatys - sūnaus kol nuolatiniai dygo tai irgi buvo vienas gerokai kreivas, vienas dantistas sakė ooo bus blogai treik iškart dėt plokštelę breketus ir tt, kažkaip tada neturėjau pinigų tuo metu sakau gerai, čia pora mėnesių palauks reikalas, užsirašėm bet taip kažkaip suabejojau, nuėjau kitur, pas jo klasiokės mamą dantistę. TAi ką jūs manot sako kol išvis nesudygs VISI nuolatiniai negali būt jokios korekcijos, nebent būtų akivaizdu kad žandikaulis labai siauras ir tiesiog netelpa dantys, sako laukim ir stebėkim, tarpai pakankami, ir akurat, pusmetis, išdygo iltis šalia, susistatė dantys ir šypsena tobula, dabar jam 15, nė jokio gedimo dantukuose. einam tik pas tą dantistę.  O pagalvojus kuo gąsdino anas tai būč ir sukišus kokius 5-6t litų, vaiką kankinus be reikalo... nesu aš prieš tokius gydymus bet tik jei REIKIA o ne jei norisi pacientą apiplėšt  gun_bandana.gif o čia dar ta jūsų nuostata kad priekiniai dantys trukdo kramtyti-priekiniai dantys skirti maistui atkąsti o kramtymui naudojamos dantenos, kol leliukas mažas, vėliau-krūminukai, kiek ten jų yra, o maistas analogiškai pritaikomas, juk nežiaumoja vaikas kepsnio iš kietos jautienos? kas čia jus tiek prigąsdino?
PS apie save galiu pasakyt kad tokių kreivų ir baisių dantų reikia paieškot nes čiulpiau... ne ne soskę-PIRŠTĄ. Baisu... dabar man 35 ir visą gyvenimą jaučiuosi negraži vien dėl to, o su korekcijom tai tėvams buvo dzin. O šiai dienai priekinis vienas išvis lūžęs tai ir breketai jau nuplaukė... taip kad paauglystėj vaikų dantimis pasirūpinti būtina. Bet-dėl tokių dantų neturėjau jokių skrandžio problemų daugiau negu kiti  schmoll.gif  žodžiu jei neramu nueikit pas kitą dantistą, nesuinteresuotą kuo daugiau pinigų išlupti, ir pasikalbėkit, nes gąsdint neturi teisės joks medikas. O straipsnių tiek gali būt prirašyta...

kai čia rašiau, dar niekas nebuvo prigąsdinęs, tik informacija internete. dabar jau buvom pas stomatologę, kažkiek nuramino, kad viskas koreguojama, bet darbo bus pakankamai daug. mano vaiko nuo soskės ne tik viršutinis žandikaulis kažkiek mažesnis, bet ir kryžminis sukandimas (toks, koks nuotraukoje straipsnyje). liepė daryt pratimus, vėliau matyt bus reikalingas treineris. nepuolė man jo brukt dabar, siūlyt brangiausių varinatų, kaip tik sakė, kad paprastai treinerius siūlo nuo 6 metų, nors gamintojas kataloge pateikia juos nuo 2 metų (tik kaip tokį mažą įkalbėt jį laikyti? g.gif manau neįmanoma). išvada vienareikšmiška - prisidariau problemų leisdama šitiek laiko vaikui naudot tą soskę, pridariau problemų ir jam, kurios man kainuos ilgą darbą ir greičiausiai nemažus pinigus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2013 02 17, 00:31)
kai čia rašiau, dar niekas nebuvo prigąsdinęs, tik informacija internete.


Kaira, o tai kiek laiko mazdaug per para Jusu vaikelis buvo su soske? Iki keliu metuku leidot ja ciulpti? Dabar prigasdinot mane biggrin.gif
Mes ir su ciulptuku draugaujam, kai nerami tampa, irzli, pries miega iki kol uzmiega tik g.gif gal nieko blogo?
Iki kada reiketu jau galutinai atsisakyti ciulptuko? Idomu butu suzinoti patyrusiu mamyciu nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2013 02 15, 08:09)
mano du vaikai irgi nei už ką neėmė, nieko negalėjau padaryt, o du soskiniai  unsure.gif dėl žalos dantukams, tai ir soskė ir pirštai daro nemažą žalą. buvom pas stomatologą, prireiks didelių korekcijų, sakė čiulptuką galima čiulpt tik iki metų.


Mano dukra soskės neėmė ir nedavėm. Su pirštuku padraugaudavo kai būdavo pavargus, nuobodžiaudavo ir prieš užmiegant visada iki 4 m. Dantukai pavyzdiniai-jokių bėdelių.
Atsakyti