Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

QUOTE(Kikile @ 2011 06 10, 20:47)
Mano pirmoji be tiutes uzaugo, o vaikinukas toks neramesnis atrod, mielai ikisciau, bet neima, o kruties reikalauja. Nurimsta tik kai ja gauna, net jei ir nevalgo, apsizioja ir ramus. Mums dar tik antra savaite, gal kaip nors ipratinsiu, nes nesinoretu paciai tapti zinduku  ax.gif 
Gal kas galit patart, kaip maziuka pripratint prie tiutes?  bigsmile.gif

Jus dar mazuciai tai tik krutines mamos reikia,kantrybes ir pripras prie tiutes 4u.gif
Atsakyti
Manyciau priklauso nuo vaiko. Mano pirmagimei tutuko reikia tik kai eina miegoti. Pirma savaite nedaviau isvis. Bet maitinau palyginus trumpai, nes turejom siokiu tokiu problemeliu. O va antras tik gimes, kol mane tvarke, jau isikiso nyksti i burna. Kadangi as nenoriu buti vietoj tutuko (neturiu tam nei laiko nei noro, kai yra metuku sesute), tai ji gavo jau pacia pirma diena. Del maitinimo jokiu problemu, traukia kaip priklauso, visiskai nebuvo skausmingu speneliu ir t.t. Taip kad, pagal mano patirti, tai tutukas ir matinimas krutimi neturi kaip ir nieko bendro. Kai kurie vaikai paprasciausiai turi mazesni ciulpimo refleksa, kiti didesni. Vieniems sunkiau ismokti zysti kruti, o tuo paciu ir tutuka, ar juos skirti, o kitiems vaikams jokio skirtumo ka zysti, svarbu, kad kazkas burnoj butu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Naudojam prieš užmiegant ir blogus sapnus sapnuojant:) nes būna, kad mergaitė per miegus verkt pradeda be ašarų naktį, raukosi,tikrai atrodo kažką sapnuoja baisaus, tai soskė labai liuks.
Atsakyti
kaip ir pirmas , taip ir antras naudoja prieš užmiegant bigsmile.gif
Atsakyti
Mažai mes tūtę naudojam, bet ji tarnauja nusiraminimui ir prieš miegelį, kai norisi mamos papulį pačiaumoti, bet ne valgyti smile.gif
Atsakyti
pirmas vaikas buvo su soske o antras neima. tai kad be jos apseinam, manau ir gerai
Atsakyti
Pradzioje naudojom pries uzmiegant, bet apie 3 men pats atsisake, nebenorejo... Nenori- tai ir nereikia, ismetem biggrin.gif
Atsakyti
Mano sūniukas neėmė soskės. Tačiau aš net ir norėjau, kad imtų ir bandžiau pripratinti. Nieko neišėjo. Matau joje tokį privalumą, kad vaiką veikia raminančiai ir šiek tiek užima.
Atsakyti
turiu 3 vaikus ir nei vienam nedaviau ciulptuko, net neturejau nei vienam nusipirkus jos, aisku sunku pirmom parom, bet as tada duodu kruti....pagrauzia, skauda...bet pakentet galima ir pienuko gamybai gerai thumbup.gif ....dukrytei ir pilvuka skaudejo 2 men labai nerami buvo, bet net nebuvo minciu duot ciulptuka. Kam tos bereikalingos priklausomybes nuo mazens mirksiukas.gif
Net nesuprantu pasakymo "bandziau pripratint" g.gif o kam?
Atsakyti
pirma auginau be ciultuko,nes kategoriskai jo neimdavo...sunkoka budavo
visad sakiau,kad jai bus antras,iskart pratinsiu prie jo...nes jau ne karta esu girdejus,kad ciultukas labai nuramina vaikus ...padeda ju nervinei sistemai buti ramesniam....
Zodziu,dabar savo antrajai ,duodu nuo pat gimimo
Atsakyti
Mano maziukas jam jau 8men biggrin.gif neima soskes nors tu ka doh.gif ciulpia nyksti,nezinau ka daryt,kaip ir susitaikiau su tuo,bet vistiek neramu doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
labai norejau pripratint prie ciulptuko -nieko neisejo , neima ir gana, (.)(.) jam dirba uz zinduka smile.gif
Atsakyti