Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

O as manu, kad tik nuo pacio vaiko priklauso ar jam reikia soskes ar ne. g.gif Nes pati buvau labai nusistaciusi pries soskes (kaip ir kelios mano drauges). Galvojau, kad tokio daikto tikrai mums nereikes, bet kai vaikas pradejo dar ligoninej klykti, tai vyras is kart bego i vaistine nupirkt soskes, nes niekas kitas nepadejo. Vaikas is kart apsiramino. Tai gal koki menesi naudojom, o dabar spauna ir neikisi schmoll.gif
Atsakyti
As nematau nieko blogo jei vaikas nori soskes. Mano mazylis pirmomis dienomis nelabai jos norejo paskui eme, bet nera jam butinybes reikalas. Bet duodu ir nematau tave bedos smile.gif
Atsakyti
Mums čiulptukas reikalingas dažniausiai tik kai skauda pilvuką, o šiaip sūnutis jį spjauna smile.gif
Atsakyti
As buvau labai nusistaciusi pries ciulptukus, schmoll.gif nes maitinu krutimi ir is tikruju iki 3men nedaviau. Bet sunus tik pradejes gerai valdyti rankas pradejo ciulpti nyksti labai intensyviai ir nesvarbu valges, nevalges, kiaura diena ir net migdesi su pirstu burnoj. Tai pagalvojau, kad jau geriau ciulptukas nei nykstys. Siaip esu patenkinta savo sprendimu ir mastau kad galejau ir anksciau duot. Pieno kiekiui ciulptukas itakos nepadare o ir mazylis ramesnis, ciulpia tik kai buna pavarges, nuliudes, nori miego ir negali uzmigt. Ir nyksti pamirso thumbup.gif Dabar visiems lengviau ir man ir jam thumbup.gif

p.s. prie kruties jis man niekada nenurimdavo nes lb pilvuka pucia dar ir dabar.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefriukas: 09 birželio 2011 - 15:56
Maniskiai, kad ir norejo soskiu,bet vis iskrisdavo jos jiem sad.gif ispradziu risdavau ar prisausdavau, bet dabar jau nebeduodu smile.gif lyg tais ir pamirso apie tutuka smile.gif
Atsakyti
Mano pirmoji be tiutes uzaugo, o vaikinukas toks neramesnis atrod, mielai ikisciau, bet neima, o kruties reikalauja. Nurimsta tik kai ja gauna, net jei ir nevalgo, apsizioja ir ramus. Mums dar tik antra savaite, gal kaip nors ipratinsiu, nes nesinoretu paciai tapti zinduku ax.gif
Gal kas galit patart, kaip maziuka pripratint prie tiutes? bigsmile.gif
Atsakyti
jei tik galima buti be soskes, tai labai gerai, veliau maziau bus vargo atpratint
Atsakyti
musu mazoji soskytes neima, nors ir kiek bandem kist doh.gif doh.gif ........bet dabar mums soskyte atstoja buteliukas(niekaip ne doh.gif galiu atpratint)...
uzmiegam su buteliuku-tik pabandyk istraukt..........bent stengiuos atpratint
Atsakyti
sveikos
nors mano vaikeliui jau senei nebereikia tutes, bet issakysiu savo nuomone 4u.gif
kadangi nuo mazens teko susidurt su logopedais tai jie bent jau mum butinai rekomendavo duot tute ax.gif
Atsakyti
Mums "papkio" reikia kai pilvuka nakty skauda. Tada ir leliukas ramesnis, tai ir tėveliai ramesni. O leliukai labai jaučia ar tėveliai ramūs ar susierzinę. Taigi visiems tik į naudą. Kaip bus toliau - matysime. Bet pritariu ankščiau išsakytai nuomonei, kad vieniems vaikams jos reikia - kitiems ne. Visi leliukai individualūs 4u.gif
Atsakyti
Maniškiui "papulio" reikia tik einant miegot, užmigus jis ją išspjauną, šiaip pasiteisinęs daiktas, naktį prabudus tik ją įdėt reikia ir vėl ponulis miega. ax.gif
Atsakyti
Mano abu vaikai čiulptuko neėmė. Iš pradžių planavau neduot, bet vėliau jau bandžiau įsiūlyt. Nepavyko - žiauriai susinervindavo kai įkišdavau čiulptuką. Pimajai iš pradžių pati buvau vietoj čiulptuko, bet ir gerai, kad turėjau kantrybės, nes, aš manau, kad tik taip ji "išprašė" pienuko pakankamai. Labai jautrus pienuko kiekio klausimas pas mus buvo.
Antroji žymiai mažiau žinda, tik tiek kol pavalgo. Nors, kai pilvuką skauda, irgi mėgsta žysdama ramintis, ir tada ta krūtis, kuri jau ištuštinta labiau patinka, nei pilnoji. Bet čiulptuko vistiek neima.
Atsakyti