Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

As nepratinau pats parekalavo kai reikejo eit liule. Tai ir db jis mums reikalingas tik einant liuliuku ax.gif
Atsakyti
Nematau reikalo duoti soskį, jei mamytė pati maitina.Mano visi vaikučiai - taip pat ir mažasi auga ir užaugo be soskio...
Atsakyti
Pirmaji auginau su soske, turbut vien del to kad "kaip cia dabar auginsi be soskes", o atpratint buvo labai sunku... unsure.gif
taigi antraji auginu be jos, ir esu labai patenkinta thumbup.gif
daugelis dalyku jau tiek isreklamuota, kad mums net atrodo kad jie tiesiog butini doh.gif
Atsakyti
Jeigu mamytė pati maitina savo pienu,tai tikrai neverta pratinti prie soskės ir aplamai,negerai kai pripratina mamos vaikus prie soskės norėdamos kad vaikas ne guguotu,būtų tylus..
Atsakyti
msitinu pati ir kol kas ciulptuko net neima smile.gif
Atsakyti
aš savo mažyliui įkyriai siūliau soskiuką, kol galų gale trijų mėnesiukų pagaliau pradėjo imti smile.gif nors tas ėmimas... ima tik kai paguldau miegoti ir užmigęs tuojau pat išspjauna smile.gif
Atsakyti
Kad ir maitinu pati čiulptuką naudojam..tiesa dažniausiai lauke, kai pradeda zyzti ir kartais namie kai verkia nežinia ko..tada pačiulpia kokį pusvalandį kol nusiramina ir išspjauna. Ir nematau tame nieko blogo.
Atsakyti
Mes stengemes isgyventi be tiutes,bet nepavyko schmoll.gif ,mums jis reikalingas kai einam miegoti ax.gif ,o jai zaidziam tai nereikia,istisai nebuna su soskyte tongue.gif
Atsakyti
atsiprasau , tiesiog smalsu, o kurioj vietoj migdant vaikui taip gyvybiskai svarbu ta soske ciulpti...?
Kaip jus migdot?
Nes man tiek su pirmu..migdant..buvo trys jo uzmigimo budai...zindant - cia dazniausiai, supant ant ranku...taip pat pasiteisino..ir uzsupant idejus i gulta..irgi nemazai laiko taip veike..kol neismokem uzmigti salia , o dabar jau ir pats be problemu uzmiega savo lovelej atskiram kambary.
o antra vaika migdom taip pat..ir nelabai matau kur cia ta soske reikia ipaishyti...


QUOTE(maskanyte @ 2011 04 03, 09:01)
Mes stengemes isgyventi be tiutes,bet nepavyko schmoll.gif ,mums jis reikalingas kai einam miegoti ax.gif ,o jai zaidziam tai nereikia,istisai nebuna su soskyte tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(S.w.a.t @ 2011 04 04, 00:31)
atsiprasau , tiesiog smalsu, o kurioj vietoj migdant vaikui taip gyvybiskai svarbu ta soske ciulpti...?
Kaip jus migdot?
Nes man tiek su pirmu..migdant..buvo trys jo uzmigimo budai...zindant - cia dazniausiai, supant ant ranku...taip pat pasiteisino..ir uzsupant idejus i gulta..irgi nemazai laiko taip veike..kol neismokem uzmigti salia , o dabar jau ir pats be problemu uzmiega savo lovelej atskiram kambary.
o antra vaika migdom taip pat..ir nelabai matau kur cia ta soske reikia ipaishyti...

Jai uzmiega apsikabines papuli tai tada nereik,o jai ne tai soskytes jam reikia, jai vazinejam lauke tai reik jam soskytes. Namie visada supu ant ranku ax.gif Ir nemanau jog tai pasaulio pabaiga tongue.gif , kad jis miega su soskyte! Aisku skaiciau visokiu niuansiu kas blogai kai vaikas su soskyte, bet yra kaip yra.
Atsakyti
Mes irgi nepratinom prie (lietuviškai kalbant) žinduko. Turim visus net 4 žindukus nes manem kad gal vienas per kietas tai nupirkom minkstesnius, ir brangesnius, bet nepadejo. Uzmiega ir be žinduku. Dabar metosi su zaislais tai žaidžia su jais.
Atsakyti
Nėščia būdama nusprendžiau, kad soskę duosiu vaikui tik tada, jei kitaip nesigaus. Į ligoninę važiuodama gimdyt jos net neėmiau, nors gavau nemažai patarimų, kad būtinai pasiimčiau. Tai teta ateidama lankyt atnešė mano sūneliui čiulptuką, o kai bandė jam įkišt, tai vaikas taip užsiverkė, kad tas čiulptukas iškart vėl dingo pas tetą rankinėj doh.gif biggrin.gif Kai buvo atėjusi daktarė namo lankyt, tai irgi pabandė čiulptuką jam įduot, bet rezultatas gavosi panašus smile.gif
Tai va, turim namie tris soskes, dovanų gautas, bet net nesiruošiu vaikui jų kišt. Man toks nereikalingas daiktas atrodo. O kai pabandau savo mažių įsivaizduot su čiulptuku vietoj burnos, tai jis man net nesiderina visai prie vaiko ax.gif
Atsakyti