Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

QUOTE(Linutas @ 2010 11 30, 12:59)
Bet asmeniskai as dar nemaciau nei vieno vaikio ramiai sau vezimaityje snaudziancio be soskes doh.gif

O aš mačiau bigsmile.gif - savo mergytę tongue.gif

QUOTE(taja:) @ 2010 12 03, 11:50)
pasisakysiu iš mamos, jau "paauginusios" vaikus, pozicijos. Vyresnėlis užaugo su čiulptuku, mažoji kategoriškai atsisakė, spjaudavo lauk  schmoll.gif  nežinau sutapimas ar ne, bet pas sūnų baisus sąkandis, kurį bandom lyginti plokštele. Pas dukrą, tuo tarpu, idealus sąkandis ir tiesūs dantukai.

Tikrai pažįstu daugelį žmonių, kurie vaikystėje užaugo su 'soske', o dabar turi kreivus dantis (ir kaltina savo tėvus būtent dėl to) verysad.gif Nežinau, gal sutapimas, o gal ir ne g.gif
Atsakyti
Mano mergytei suejo 10men, augam be soskes ir ji yra labai rami ir net nereik mums jokios tutes ir as dziaugiuosi del to 4u.gif Vien del anytos pamokslu bandem pratint prie soskes (nes ji seno sukirpimo, ir vaikas be soskes jai ne vikas), bet neitiko mum ji thumbup.gif
Atsakyti
Gruodzio 11 d. mums bus menesiukas ir musu Dziugutis neima ciulptuko. Kai idedam i burma tiesiog ziaugciot pradeda ir tiek isiverkia...toks jausmas, kad mes ji zemintume su ta tiute blush2.gif Bet kaip sunku uzmigdyti...nes pamaitinus reik pakelt kad atsirugtu, o jis iskart akis pramerkia. Tai kartais pavyksta ant ranku uzmigdyti arba vezime... Kaip kitos migdot savo mazylius be ciulptuko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytuks @ 2010 12 06, 15:10)
<...> Kaip kitos migdot savo mazylius be ciulptuko? g.gif

Porą pirmųjų mėnesių užmigdavo tik ant rankų, dabar užmiega valgydama 4u.gif (tikrai nekeliu, kad atsirūgtų, jei užmiega...)
Atsakyti
QUOTE(Mamytuks @ 2010 12 06, 16:10)
Gruodzio 11 d. mums bus menesiukas ir musu Dziugutis neima ciulptuko. Kai idedam i burma tiesiog ziaugciot pradeda ir tiek isiverkia...toks jausmas, kad mes ji zemintume su ta tiute  blush2.gif  Bet kaip sunku uzmigdyti...nes pamaitinus reik pakelt kad atsirugtu, o jis iskart akis pramerkia. Tai kartais pavyksta ant ranku uzmigdyti arba vezime... Kaip kitos migdot savo mazylius be ciulptuko? g.gif

Neima ir nereikia. Daugiau ir nesiulykit. Nereikes paskui atpratinti bigsmile.gif Musu maziukas irgi neeme, nors koki menesi tikrai vis pasiulydavau.
O migdziau ir ant ranku ir vezime, veliau bevalgydamas uzmigdavo, o dabar pasikuicia lovyteje ir uzmiega pats rolleyes.gif Ir labai puikiai gyvenam be tutes mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš manau, kad soskė - labai geras dalykas. Pirmą kartą dukrytei ją pasiūliau 2-ąją jos gyvenimo dieną. Ir dabar, kai tik užsiverkia ko, paduodu ir iškart ramu. Neatprato ir krūties žįsti - vis dar maitinu pati ax.gif
Pirmas dantis man pAsirodė 5 mėn., soskę žiaumojau iki 1 m. Mano dantys puikios formos, sukandimas be priekaištų mirksiukas.gif
Atsakyti
Iki sūnelio gimimo tvirtinau, kad mano vaikiukas tai tikrai augs be soskės, bet tai buvo tik teorija kuri prasilenkė su praktika biggrin.gif Dabar neįsivaizduoju jo (o gal tiksliau savo gyvenimo) be jos, kol kas matau tik privalumus smile.gif Nors jau dabar pagalvoju kaip reiks atpratinti..
Atsakyti
QUOTE(Aleksiusha @ 2009 05 03, 23:29)
Sveikos mamytes smile.gif
Noreciau atidaryti temele apie ciulptukus kaip pratinote, ar esate pries ciulptukus? Kada atpratinote ir kaip?

mano situacija yra tokia: Kai tik pagimdziau buvau nusistacius pries ciulptukus, ir net savo mamai neleidau kai ta kiso mano maziukei dar ligoninej soske, sakiau kad mums tu nesamoniu nereikia. doh.gif  dabar mano mazei jau beveik 2 men. ir niekaip negaliu jai ikisti soske nors ir kaip noreciau, nes ziuriu pas drauge ciulpia sau ir ramu, o maniske vis nerami verkslena, kisa kumscius i burna (net iskarto povalgius), tai galvoju kad ta soske vis del to reikalingas daiktas, bet kad dabar niekaip maniske jos nenori ciulpti.  unsure.gif Gal kas kokiu patarimu turit?


manoji irgi visai soskes nenorejo doh.gif jei bandydavom duot tai net ziaukciodavo smile.gif ir spjaudavo ja lauk doh.gif bet nupirkau lateksine soske ir kitos formos, ir va sita jai tiko thumbup.gif nors dabar irgi kaip uzplaukia jai, kartais net neziuri i soske ji
Papildyta:
QUOTE(mylimukeA @ 2011 01 01, 21:58)
Iki sūnelio gimimo tvirtinau, kad mano vaikiukas tai tikrai augs be soskės, bet tai buvo tik teorija kuri prasilenkė su praktika  biggrin.gif Dabar neįsivaizduoju jo (o gal tiksliau savo gyvenimo) be jos, kol kas matau tik privalumus smile.gif Nors jau dabar pagalvoju kaip reiks atpratinti..

drinks_cheers.gif as ir taip tvirtinau lotuliukas.gif o dabar dziaugiuosi kad soske daviau smile.gif o kai reiks atpratint tada ir galvosiu blush2.gif
Atsakyti
Mano pirmagime ne minutes neeme soskes. Buvo labai nerami, daug verkdavo, tad teko nemazai pavargti. Aisku vargom ir isvargom kol uzaugo. Bet jos sakandis nera labai jau taisyklingas, nors soskes ir neeme. Mano manymu daktarai iesko tik priezasciu del ko tas sakandis netaisyklingas buna, tad ir kaltina soskes. O as manau kad daug ka reiskia ir paveldimumas, nes mano sakandis lygiai toks pat kaip ir mazosios. Na o dabar antroji mergyte taip pat neeme soskes, jau 3,5 menesio. Spjaudavo ir tiek. Tik vargstu naktimis, nes iprato miegoti tik isikandusi mano kruti. Pabunda nakti be jos ir vel reikia duoti. To pasekoje miegam kartu toje pacioje lovoje doh.gif ir valgo kone istisa nakti, prisivalgo perdaug ir pradeda tuo met pilvuka skaudeti ir verkia doh.gif . Labai noreciau kad ji imtu soske bent jau nakciai kad miegotu ramiau, tad pamazu pratinu ir su kiekviena diena ji ima ja vis dazniau, bet nakti vis viena jo dar neima, o praso kruties doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(lifili @ 2010 12 03, 18:29)
Mano mergytei suejo 10men, augam be soskes ir ji yra labai rami ir net nereik mums jokios tutes ir as dziaugiuosi del to 4u.gif  Vien del anytos pamokslu bandem pratint prie soskes (nes ji seno sukirpimo, ir vaikas be soskes jai ne vikas), bet neitiko mum ji thumbup.gif

Kaip jums pritariu 100procentu thumbup.gif
Atsakyti
mano nuomone pats klausimas "ar pratinat" neteisingas. ka reiskia pratinat? nenori vaikas - neciulpia, nori - praso apsiraminimui. jeigu ir megsta ciulptuka, tai ateis laikas - isspjaus. o jeigu vaikui tai padeda ramintis - valio!

musu mergyte nemegsta ciulptuko, bet kartais kai uzsivedusi verkia ir jau pamirsta, del ko pradejo, tai paemus apsiramina. ir nieko cia baisaus, jeigu ir dazniau ta ciulptuka ciulptu. suaugusiems gi padeda kazkas ramintis: kam saldumynai, kam nagus grauzt, o vaikui ciulpimas atnesa ramybe. kai ismoks kitu raminimosi budu - isspjaus ji ir nebeigrusi.,
Atsakyti
tai zinoma pratinat..komplekte su ciulptuku vaikas negime..ir user manul'o jam gimus nebuvo prideta, kad ciulptukas, ne KRUTINE, skirta vaikui nusiraminti..nes tevams tai ne pagal jegas..


o liudniausia, kad po to atpratinimui nuo sito net reikia sukurti specialia tema forume..
http://www.supermama...?...0950&st=120

QUOTE(savika @ 2011 01 19, 20:00)
mano nuomone pats klausimas "ar pratinat" neteisingas. ka reiskia pratinat? nenori vaikas - neciulpia, nori - praso apsiraminimui. jeigu ir megsta ciulptuka, tai ateis laikas - isspjaus. o jeigu vaikui tai padeda ramintis - valio!

musu mergyte nemegsta ciulptuko, bet kartais kai uzsivedusi verkia ir jau pamirsta, del ko pradejo, tai paemus apsiramina. ir nieko cia baisaus, jeigu ir dazniau ta ciulptuka ciulptu. suaugusiems gi padeda kazkas ramintis: kam saldumynai, kam nagus grauzt, o vaikui ciulpimas atnesa ramybe. kai ismoks kitu raminimosi budu - isspjaus ji ir nebeigrusi.,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.w.a.t: 19 sausio 2011 - 19:09