Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

QUOTE(IsaDora* @ 2010 08 06, 22:45)
O kodėl neleidžiat vaikui užmigti su krūtimi burnytėje? Taip, ji gali tiesiog šepsėti krūtį lėtai, retai, ir tai gali užtrukti daugiau nei 30min., tačiau negalima ištraukti iš vaiko burnytės krūties, kūdikis turi pats paleisti.  4u.gif  o tada jau jūsų sprendimas ar dėti čiulptuką ar ne. Bet kai kūdikis paleis krūtį, vargu ar čiulptuko beieškos.  mirksiukas.gif O pririšinėti manau neverta ir nereikia, tikriausiai mažylė dar labai mažutė ir tiesiog nemoka čiulptuko išlaikyti.

as leidziu uzmigti mazylei su krutimi burnyteje... tik kad ji paskui labai ilgai laiko ir nepaleidzia - praktiskai visa laika, kol miega - yra teke salia jos taip guleti ir 4, ir 5 valandas... blink.gif doh.gif visus sonus paskausta, nekalbu jau apie nervavimasi doh.gif blush2.gif jau tikrai po valandos pradeda imti nervai, nes tik istrauki papuka is burnytes, atsikeli, ziurek, o jau jos akys stacios, burnyte praziota, iesko papuko... tai jei be soskytes, as buciau visiskai prirista prie vaiko.
o kodel negalima istraukti kruties is miegancio vaiko burnytes????? g.gif cia kokie psichologiniai dalykai ar kas? g.gif beje, kai ji pati buna, kad paleidzia kruti - jus teisi, nebeiesko daugiau ir neatsibunda. tada ir soskytes nekisu, nes neverta, kam...
o mano mazylei dabar 1,5 menesio. ji turbut kad nemoka dar ciulpti gerai soskytes, bet del to as ir mastau, kaip jai padeti, tuo paciu ir sau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IsaDora* @ 2010 08 06, 23:45)
O kodėl neleidžiat vaikui užmigti su krūtimi burnytėje? Taip, ji gali tiesiog šepsėti krūtį lėtai, retai, ir tai gali užtrukti daugiau nei 30min., tačiau negalima ištraukti iš vaiko burnytės krūties, kūdikis turi pats paleisti.  4u.gif  o tada jau jūsų sprendimas ar dėti čiulptuką ar ne. Bet kai kūdikis paleis krūtį, vargu ar čiulptuko beieškos.  mirksiukas.gif O pririšinėti manau neverta ir nereikia, tikriausiai mažylė dar labai mažutė ir tiesiog nemoka čiulptuko išlaikyti.


O ka patarsit kai nores vaika atpratinti nuo kruties? Kiek mamu cia vargsta, kol vaikus atpratina nuo kruties.. Mano manymu nuo to ir prasideda, kai vaikas kruti turi kaip prieglobsti. As jau geriau nuo ciulptuko atpratinsiu, nei nuo kruties.. nes tada bus daug sunkiau.. na, cia tokia mano nuomone blush2.gif
Dziaugiuosi, kad maniskei mano krutis tera maistas, o ir ciulptukas reikalingas tik iki imigimo, po to pati isspjauna thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyresnieji vaikai augo su merliuku, su ciulptuku, su visais supimais ir pan. Nieko blogo, ar zalingo as cia nematau. Taip pat auginam ir pagranduka. Uzmiega su ciulptuku, o miegodamas isspjauna ir jo nebereikia. Per prievarta niekas jo nekisa, jei nenori, nesinervuoja ir neverkia, tai ir nereikia, bet kai pavargsta, kartais net supavimas nepadeda, tai ciulptukas puikus nusiraminimo budas.
Kiekvieni tevai daug ka ismegina, kad tik vaikeliui butu geriau, kad jis jaustusi saugiai ir ramiai. Jei nusprendet auginti be ciulptuko, auginkit be jo...tik nereikia "mesti" smerkianciu zvilgsniu ir tuos tevus, kurie augina vaikus su ciultuku, nes jei pradesim taip nuodugniai analizuoti, tai visur blogybiu rasim, net gyventi "nebeapsimokes" vadinasi. Gerbkim vieni kitu pasirinkimus, o ne meskim pastovia kritika, arba izeidziancius komentarus, neva "tu" nesusitvarkai su vaiku, o va, kaip man sekasi su juo susitvarkyti, nes moku vaika nuraminti be ciulptuko, ar be dar ko nors. Tik neaisku, kaip kam atrodo tas susitvarkymas, gal jis ilgiausiai verkia klykia, kol jis nuraminamas, nes tevai uzsispyre ir sau "uzsibreze", kad ciuptuko nereikia, kad jis "blogis". O kartais uztenka tik i burnyte ji ideti ir nebus jokiu asaru.
Zodziu, siais laikais pasirinkimo laisve didele, rinkites ir auginkit savo vaikelius kaip tik patinka, tik nenuvertinkit viena kitos su savo ironiska kritika.
Atsakyti
as galiu pasidziaugti maniskis auga visai be jokio ciulptuko, kazkaip nepriime, o paskui labai jau ir nesiuliau...
Atsakyti
As nuo pirmu dienu nesiuliau ciulptuko, gal po gero menesio pabandziau iduot, tai raukes ir spjaudesi smile.gif Taip ir augo be ciulptuko. O kruti duodavau zisti kiek norejo (na, aisku prito ribose, kai jau uzmigdavo graziai atimdavau smile.gif ), nes ciulpimo refleksas pas maziukus stiprus ir jiems ji reikia patenkinti.
Atsakyti
Man čiulptukas buvo išsigelbėjimas pirmas paras. Kai mažylė viską nugraužė ir nučiulpė, neturėjau kitos išeities. Buvo labai stiprus čiulpimo refleksas. bet kai grįžom namo čiulptuko nebereikėjo. Vis pasiūlydavau, bet nebeėmė. Bandžiau pirkti įvairiausių formų, kad tik mažylė čiulptų ir būtų ramesnė, bet nei vieno neėmė nors tu ką schmoll.gif Taigi, nutariau, kad jeigu neima, tai ir nereikia
Atsakyti
kazkuri mamyte rase, kad vaikutis uzmiega su merliuku. kokiu cia budu kur tas merliukas turi buti? smile.gif
Atsakyti
Mamytes, labai reikia jusu pagalbos. Gal zinote kur butu galima isigyti toki senovini uzmaunama ant butelio (tarkim alaus) zinduka (ar kaip jie ten vadinasi)? smile.gif Cia ne vaikuciui reikia o pramogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2010 08 06, 18:42)
O kodel taip norit pripratint jai nenori imti ? Maniske nenorejo imti, tai ir nekisau per prievarta, o kam? Radom kitokiu budu nusiraminimui. O dabar kaip tik dziaugiuos kad neeme.  smile.gif


nes norisi ir pačiai pavalgyt, ir apsitvarkyt, o ne čiulptuką visą dieną pavaduoti 4u.gif ; miegotų prie krūties kiaurą dieną: tik atitrauki, paguldai, iš karto ieškot pradeda, ir vėl iš naujo doh.gif ... O kad pati paleistų - labai retai taip būna...
O kokie kiti būdai nusiraminimo? Be nešiojimo ir be ištisinio čiulpimo?
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2010 08 11, 09:50)
kazkuri mamyte rase, kad vaikutis uzmiega su merliuku. kokiu cia budu kur tas merliukas turi buti? smile.gif


Mano visi vaikai miegojo ir dabar mazylis miega tik su merliuku. Prie veiduko padedu ir taip daug ramiau uzmiega. Kazkaip daug maziau neramumu buna, patinka jam tas merliukas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(2lina @ 2010 08 07, 12:01)
as galiu pasidziaugti maniskis auga visai be jokio ciulptuko, kazkaip nepriime, o paskui labai jau ir nesiuliau...


mano vidurinysys isaugo be ciulptuko neprieme jo visai bigsmile.gif thumbup.gif
o dukryte ciulptuko neima o va savo merliuka arba pirstuka mielai ciulpia doh.gif irgi negerai ax.gif
Atsakyti
as irgi maniau, kam ta gumos gabala vaikui kist... bet turejau nusipirkus.. ir aciu dievui! tai kai jau pradejo verkt labai (kokios savaites geros laiko) tai idaviau soske ir iskart eme ir iskart nurimo. Ir dabar soske geriausias draugas, tik tu ale sveiku dantukam, specialios formos, tai nelabai megsta. Nesilaiko jam, iskrenta.Geriausi tie toki bumbulo formos, simetriski, silikoniniai. Dabar jau 5 menesiai suneliui, ryte pabudes pasiima soske, pats isideda, zaidzia sau ramus smile.gif
Atsakyti