Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

As manau, kai viskas su saiku, tai nieko blogo. Jau nuo seniausiu laiku vaikai su ciulptukais augo, kiti net iki pat triju metu "tiutes" ciupdavo doh.gif bet nieko, dantys grazus isdygo, o ir svepluoti nesveplavo. Taigi, cia daug kas priklauso ir nuo pacio vaiko ir jo organizmo. Bet tikrai nemanau, kad ciupltukas yra "blogis", tik paprasciausiai, reikia zinoti, kada jo atsisakyti. 4u.gif
Atsakyti
Tekantisaule, tai kad musu vaikuciui tik menuo dar nereiskia, kad gyvenime kudykiu nesu macius, gyveni ir mokais ne tik is savo patirties. Maciau kaip auginami vaikai su ciulptukais ir be ju ir dazniausiai tevai vaikams ciulptukus duodavo vien tam, kad jie taip sakant "uzsiciauptu". Kad ir gulint mums ligoninej atliekant proceduras vaikas verkdavo, tai tipo is gydytoju sulaukdavom tokios reakcijos, kad gi duokit ciulptuka tipo tada jam nei skaudes, nei jis verks doh.gif nesuprantu tokio zmoniu poziurio. Aisku as nesu pries juos grieztai nusiteikus, bet ir nesu tokio poziurio, kad anksciau augino su jais, visi duoda tipo ir mes duosim, o vaikas treju metu su ciulptuku atrodo tragiskai doh.gif cia jau gal tevai jaucia labiau poreiki duoti vaikui ciulptuka, nei paciam vaikui jo reikia. Man geriau tegul vaikas kabo ant papo, nei ta chemija burnon kist. Bet cia asq tik mano asmenine nuomone, o kiekvienas augina pagal savo poreikius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2010 06 28, 20:16)
Tekantisaule, tai kad musu vaikuciui tik menuo dar nereiskia, kad gyvenime kudykiu nesu macius, gyveni ir mokais ne tik is savo patirties. Maciau kaip auginami vaikai su ciulptukais ir be ju ir dazniausiai tevai vaikams ciulptukus duodavo vien tam, kad jie taip sakant "uzsiciauptu". Kad ir gulint mums ligoninej atliekant proceduras vaikas verkdavo, tai tipo is gydytoju sulaukdavom tokios reakcijos, kad gi duokit ciulptuka tipo tada jam nei skaudes, nei jis verks  doh.gif nesuprantu tokio zmoniu poziurio. Aisku as nesu pries juos grieztai nusiteikus, bet ir nesu tokio poziurio, kad anksciau augino su jais, visi duoda tipo ir mes duosim, o vaikas treju metu su ciulptuku atrodo tragiskai doh.gif  cia jau gal tevai jaucia labiau poreiki duoti vaikui ciulptuka, nei paciam vaikui jo reikia. Man geriau tegul vaikas kabo ant papo, nei ta chemija burnon kist. Bet cia asq tik mano asmenine nuomone, o kiekvienas augina pagal savo poreikius  smile.gif


Didziulis skirtumas yra, kai matai svetimus vaikus, netgi seseris brolius ir kai jau augini savo vaika. mirksiukas.gif
Jei jau taip atsisakom visko ir tiute jau tokia chemija, tai tada nebenaudokim pampersu, nepirkim jokiu parduotuviniu koseliu, tyreliu, sulciu ir pan, neskiepykim vaiku, neskalbkim rubeliu su kad ir vaikiskais milteliais ir pan., nes juk tai irgi daug didesne chemija.
Dabar dar pradzia, visko dar bus ir viskas dar pries akis, galbut bus tokiu akimirku, kai net papas nepades. mirksiukas.gif Mano sesuo turi 2 menesiu suneli ir jis po kol kas nenori ciulptuko, tai jam ir neduoda. Bet tai nesiskaito, kad ir ateiti neduos, arba, kad jo visai nereikes. Kaip ir sakiau, viskas kas su saiku, tas normalu.
Beabejo, kiekvieni tevai augina savo vaikus kaip jiems atrodo teisinga, reikalinga...bet...niekada negalima sakyti "ne, taip nebus, taip nedarysiu" ir pan.
Atsakyti
Mums jau šeši mėnesiai smile.gif Iš pat pradžių neėmė soskės, raukėsi nepatiko jam smile.gif Tai mes ir nesiūlėm per prievartą smile.gif Tik visai nesenai kažko neramus buvo palikęs, buvo naktis bandžiau užmigdyt ilgai nesisekė tai padaviau soskę, na ir nurimo smile.gif Manau, jam geriau paliko, nes greit užmigo ... O ir dabar kai nepratęs prie soskės, tai soskė jam kaip žaisliukas smile.gif Jam smagiausia įsidėjimo ir išsiėmimo procesas smile.gif Nesu nei už nei prieš, manau, vaikutis pats parodo reikia jam ar ne smile.gif
Atsakyti
As irgi nesu nei uz nei pries ciulptukus, as ir pati turiu atsargai viena isigyjus, o ir zinau tokiu atveju, kai vaikas valgydamas springdavo, gydytojai pasiule naudot ciulptuka ir situacija pasikeite. Kai taip as puikiai suprantu kam jis reikalingas, bet kai zmones is anu laiku kisa juos vien tam, kad kist esu grieztai pries toki ciulptuku naudojima schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Maniskei 5 men ir ji neripazysta nei soskes nei buteliuku biggrin.gif nedaviau iskarto tai kai paaugo atsisako imti ax.gif bet kai turesiu antra leliuka jis augs su soske biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 06 28, 14:54)
As manau, kai viskas su saiku, tai nieko blogo. Jau nuo seniausiu laiku vaikai su  ciulptukais augo, kiti net iki pat triju metu "tiutes" ciupdavo  doh.gif  bet nieko, dantys grazus isdygo, o ir svepluoti nesveplavo. Taigi, cia daug kas priklauso ir nuo pacio vaiko ir jo organizmo. Bet tikrai nemanau, kad ciupltukas yra "blogis", tik paprasciausiai, reikia zinoti, kada jo atsisakyti.  4u.gif


visiskai sutinku tikrai ne blogis kartais tikras pagalbininkas mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mažylei beveik 2 mėn. nuo pat pirmų dienų bandžiau duoti čiulptuką, nes bevalgydama, pradėjo žaisti su papuku. galvojau duosiu čiulptuką,bet nė velnio neima , spjauna biggrin.gif tai va iki šiol čiulpia ji mane vos ne 24 val per parą doh.gif . matyt tokiam mažam vaikiukui reikia mamos, o ne čiulptuko, aš taip galvoju. nors man ir mama mano sako, ''aš tau įkišdavau čiulptuką ir ramu budavo, bandyk ir tu pratint''. tačiau aš ir nebandau pratint, pasiulau jai- : schmoll.gif nenori ir nereikia
Atsakyti
o musu su sunum ,,dunda,, yra geriausia drauge biggrin.gif kartais ngl uzmigt mano burunduks, tai dunda duodu ir ramu smile.gif ir jam gerai ir man gerai smile.gif
Atsakyti
o man vis gi smagu, kad nereikejo soskes ir geriausia drauge esu iki siol savo vaikui AS IR TETIS- visuose reikaluose.ir kad sugebejom ismokti uzmigti be jokiu priemoniu...

QUOTE(maukis2 @ 2010 08 04, 20:05)
o musu su sunum ,,dunda,, yra geriausia drauge biggrin.gif  kartais ngl uzmigt mano burunduks, tai dunda duodu ir ramu smile.gif  ir jam gerai ir man gerai smile.gif

Atsakyti
Mes jau didelės mergaitės blush2.gif bet net nežadu iš vaiko atimti tūtuko.Jis mus nuramina.Dantukai gražūs neatsikišę taigi nematau jokio reikalo atimti iš vaiko tai kas jam patinka.Būsim dviejų tada ir galvosim dar reikia jo ar ne wub.gif
Atsakyti
QUOTE(S.w.a.p @ 2010 08 04, 19:27)
o man vis gi smagu, kad nereikejo soskes ir geriausia drauge esu iki siol savo vaikui AS IR TETIS- visuose reikaluose.ir kad sugebejom ismokti uzmigti be jokiu priemoniu...


Cia daug kas priklauso ir nuo pacio vaiko. Nesiskaito, jei mama dave vaikui ciulptuka, kad ji ir tetis nesugeba su vaiku susitvarkyti. doh.gif
Atsakyti