Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

Mes jau 7menesiu ir uzaugom be ciulptuko. Kokiu tik nepirkau ir nebandziau, ne ir viskas. O dabar nera jokios bedos, maze rado pati kaip nusiraminti ir viskas neblogai. Vandenuka is buteliuko geria. Negere kol skylutes nepadidinom, o dabar geria net per barzda bega biggrin.gif
Atsakyti
apseinant nuo gimino be ciulptuko ir buteliuku, matau tik pliusus, juolab, kad vaikas tikrai pats to chiultuko ciulpti, jei normaliai zindo pagal poreiki- pagal savo prigimti nenori...patys tevai savo atkaklumu ji to per prievarta ismoko..ir manychiau be reikalo...pas mus nebuvo to periodo, kai vaikas eme viska i burna...o kokia prasme jam kaishioti kazka i burna, jei jis ten nieko isskyrus maista nera turejes...
o kai ten yra chiultukas...vadinasi ir be jo galima viska ten kishti...


QUOTE(Mistery @ 2010 04 25, 22:03)
Mes jau 7menesiu ir uzaugom be ciulptuko. Kokiu tik nepirkau ir nebandziau, ne ir viskas. O dabar nera jokios bedos, maze rado pati kaip nusiraminti ir viskas neblogai. Vandenuka is buteliuko geria. Negere kol skylutes nepadidinom, o dabar geria net per barzda bega  biggrin.gif

Atsakyti
Maniškis dabar, būdamas 10mėn., atsisako čiulptuko, o iš buteliuko nėra net gėręs, tik iš puodelio. Bet..ne taip jau viskas ir gerai. Didžiausias nusiraminimas-mano krūtis. NET lauke nemiega, nes negauna prieš miegą pačiulpt mano krūties. Sudėtinga g.gif O jei sukarščiuotų ir jau nebemaitinčiau krūtimi, ar nebūtų skysčių trūkumo, juk iš puodelio tiek neišgeria. Kažin, ar nereik pratint gert iš buteliuko? Nes kartais lauje tikrai nori gert, bet nėra kaip ax.gif
Atsakyti
kokios problemos. Visada turiu buteli vandens, jo puodeli su snapeliu...kol nelaike palaikydavau, dabar laiko pats ir ateina pasiima kai nori..
o maitindama, jie vaziuoju automobiliu, pamaitinu jame ir tada pasiguldau kur noriu...lauke- vezime, ar parsinesu namo i lova...


QUOTE(jurda @ 2010 04 27, 10:41)
Maniškis dabar, būdamas 10mėn., atsisako čiulptuko, o iš buteliuko nėra net gėręs, tik iš puodelio. Bet..ne taip jau viskas ir gerai. Didžiausias nusiraminimas-mano krūtis. NET lauke nemiega, nes negauna prieš miegą pačiulpt mano krūties. Sudėtinga g.gif O jei sukarščiuotų ir jau nebemaitinčiau krūtimi, ar nebūtų skysčių trūkumo, juk iš puodelio tiek neišgeria. Kažin, ar nereik pratint gert iš buteliuko? Nes kartais lauje tikrai nori gert, bet nėra kaip  ax.gif

Atsakyti
MANAU JEI ESATE KANTRI GERIAU VISAI NEPRATINT.
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2010 04 27, 11:41)
Maniškis dabar, būdamas 10mėn., atsisako čiulptuko, o iš buteliuko nėra net gėręs, tik iš puodelio. Bet..ne taip jau viskas ir gerai. Didžiausias nusiraminimas-mano krūtis. NET lauke nemiega, nes negauna prieš miegą pačiulpt mano krūties. Sudėtinga g.gif O jei sukarščiuotų ir jau nebemaitinčiau krūtimi, ar nebūtų skysčių trūkumo, juk iš puodelio tiek neišgeria. Kažin, ar nereik pratint gert iš buteliuko? Nes kartais lauje tikrai nori gert, bet nėra kaip  ax.gif

Savi pliusai, savi ir minusai, kai tiutiuko neima ir iš buteliuko negeria. Manoji irgi be buteliuko gyvena, tai namie be jokių problemų nesunku iš puodelio pagirdyti, bet kai užsimano gert būnant parduotuvėje ar panašioje vietoje, tai būtų daug patogiau, kad gertų iš buteliuko rolleyes.gif
Nors kiekvienai mamai turbūt savaip, kiekviena su savo nuomone šiuo klausimu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukass: 27 balandžio 2010 - 22:27
maniškė irgi nepriprato prie čiulptuko ir nereikia - pati moka užmigti, o jei verkia, tam yra priežastis, todėl soskės net nesiūlau. Naktimis labai gerai miega, o daugelis mamų vargsta, daug kartų keliasi naktimis, kad paduoti iškritusią soskę. Bet visi leliukai skirtingi ir nemanau, kad čiulptukai sukelia daug problemų 4u.gif , tiesiog ne kiekvienas be jo apsieina
Atsakyti
Dičkę augindama buvau griežtai prieš čiulptuką, ko pasekoje pradėjo čiulpt pirštą doh.gif oi kiek vargo buvo, kol atpratinom doh.gif . Tai mažių specialiai pratinau prie čiulptuko. Nes manau, kad nuo jo bus lengviau atpratinti unsure.gif
Atsakyti
Musu ciulptukui sako ne tongue.gif seip gerai kad neima, bet tikrai geriau negu kumstis, tai bandom biski soske duot, nes labai daznai kumsti kisa 2.gif soske.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolia @ 2010 04 27, 09:44)
apseinant nuo gimino be ciulptuko ir buteliuku, matau tik pliusus, juolab, kad vaikas tikrai pats to chiultuko ciulpti, jei normaliai zindo pagal poreiki- pagal savo prigimti nenori...patys tevai savo atkaklumu ji to per prievarta ismoko..ir manychiau be reikalo...pas mus nebuvo to periodo, kai vaikas eme viska i burna...o kokia prasme jam kaishioti kazka i burna, jei jis ten nieko isskyrus maista nera turejes...
o kai ten yra chiultukas...vadinasi ir be jo galima viska ten kishti...

Ci abiski nesamone. Vienas is vaiko raidos etapu yra oralinis. Kai jis susipazysta su pasauliu per burna. Tai kad cia nepriklauso ar zinduka megsta vaikas ciulpti ar ne.

Siaip vaiko instinktas yra ciulpti. Jis taip patiria savotiska dziaugsma. Mano mergaite jei labai nervinasi ima zinduka, jei viskas gerai- neima. Ir gyvenam taip. Neribojam.
Atsakyti
super wink.gif))
pawarei tu cia..

atrodo tavo mergaite gime "komplekte su ciulptuku'', nes kitaip ji savo ciulpimo reflekso nebutu niekaip patenkinus..
Siaip tavo isciose ji manau 100% chiulpe savo nyksti..uzgime ir su malonumu butu toliau sau ramiai chiulpusi, kartais ta pati nykshti, bet dazniausiai ir labiausiai- piena is tavo krutines- ir veikiausiai tas ja labiau nuramintu ...bet ji vietoj krutines is taves gauna ciulptuka, ir su tuo tave ir sveikinu...nes jos supratimu, mama - tai yra jos guminis chiultukas..nes tik jis nuramina ir atnesha ta dziaugsma ir ramybe ir skatina ta raida apie kuria tu cia samprotauji..vienzo..krootai...

QUOTE(werte @ 2010 04 29, 12:59)
Ci abiski nesamone. Vienas is vaiko raidos etapu yra oralinis. Kai jis susipazysta su pasauliu per burna. Tai kad cia nepriklauso ar zinduka megsta vaikas ciulpti ar ne.

Siaip vaiko instinktas yra ciulpti. Jis taip patiria savotiska dziaugsma. Mano mergaite jei labai nervinasi ima zinduka, jei viskas gerai- neima. Ir gyvenam taip. Neribojam.

Atsakyti
Nezinau, nesamprotausiu cia, kad tos kurios pratina yra teisios, o kurios ne - ne, ar atvirksciai. Manau, kiekvienas vaikas yra skirtingas, kaip ir kiekviena mama. Man svarbiausia, kad dukrytei butu gerai - jei gerai jai, gerai ir man.
Mano mazaja kamuoja kylancios skrandzio rugstys (remuo) pavalgius - po maitino dar palaikau ant ranku (vertikaliai) gera pusvalandi, kol beveik uzmiega, bet paguldyta i horizontalia padeti po poros minuciu ima raitytis, raukytis, lyg ka neskanaus burnytej turetu. Ciulpdama soskyte ryja seilytes ir nuplauna rugstis, taip greitai uzmiega, o uzmigus soskyte spjauna lauk ir daugiau nebeiesko. Jei remuo nekamuoja, soskytes isvis nepraso, uzmiega ir pati.
Nesigincysiu su tom mamom, kurios mano, kad soske - nereikalingas daiktas. Kaip ir visur ir su viskuo - reikia saikingai. Kaip jau sakiau, jei gerai vaikui, gerai ir man. Tai ir naudojam sau sakingai, tada, kai reikia mirksiukas.gif
Atsakyti