Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

mano pupai 1metai 1men.turim soske kazkur zaislu dezej vietoj zaislo, taip ir nenaudojo ne karto tongue.gif
Atsakyti
Manoji ciulptuka eme pirmasias dienas, o veliau spjaudavo ir viskas schmoll.gif Ir dziaugiuosi, kad jo neeme thumbup.gif Nereikes atpratinti nuo jo lotuliukas.gif . O po gimdymo kai gulejau palatoj, tai mamytes per prievarta kisdavo tas soske vaikeliam g.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(***** @ 2010 01 09, 20:42)
na savo vaikui tai kisu ciulptuka per prievarta, nes labai jau ciulpia rankytes, dabar ismoko ciulpti nyksti... Manau jau ciulptukas geriau nei kad pirstus griauztu, nes pirstu ciulpima yra daug sunkiau atpratinti nei soske unsure.gif

Ir mano dukryte taip daro biggrin.gif Bet visad jai i rankyte kramtuka tai zaisliuka, tai baronkyte ikisu. Ir dabar jau beveik nebeciulpia savo rankytes thumbup.gif
Atsakyti
kazkada baisiai neramus mazius buvo, tai bandem duoti soske, ne velnio neeme. spjove ir viskas. tad ir nekisau daugiau. dabar ismoko kumstuka kisti i burna, bet vel neaisku ko, jis jo lyg nesiulpia, tik brauko per dantenas... ziuresim kaip bus toliau, bet jei galeciau isvengti soskes butu gerai, jei ne - teks duoti smile.gif
Atsakyti
buvau nusiteikus pries, pradzioj koki menesi neduodavau, jei prireikdavo tai su sazines grauzatik kisdavau - kad tik nepriprast. o dabar duodu ir nesuku galvos tongue.gif kai labai rekia, kai sunkiau migdosi... belekada nekisu, o ir neima jis jos kai nenori, ir nereikalauja... manau isgyventume ir be ciulptuko, bet mums tevams daznai tai palengvinimas biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis iki 6 mėnesių neėmė, o tik puldavo į isteriją kai bandydavau įkišti doh.gif Galvojau, kad labai gerai ir be jo, bet žinot, aš jį , kad užmigtų nešiodavau ir po porą valandų ir ilgiau, o dabar mums 7 mėnesiukai, paguldau į lovytę, duodu soskytę ir labankt. Vaikutis žino, kad turi miegoti. Aišku vėliau bus problema kaip atpratinti, tačiau po tokių kankynių kokias patyriau nešiodama, čia man kaip atgaiva sielai thumbup.gif
Atsakyti
Kol maitinau pati ciulptuko neeme visai, kai pradejo gerti pieno misinelius tada pradejau duoti soskyte pries miegeli, nes ramiau miegodavo, dabar taip pat soskyte duodu tik pries miegeli smile.gif
Atsakyti
Mano mergina atsisakė "soskės" , kaip buvo trijų mėnesių (mes juokavom , kad jau didele, ne kūdikis, todėl nenori) ir dabar jai dar jos nereikia. Džiaugiuosi ir tikiuosi nereikės vėliau.
Beje skaičiau Spokos knygoje, kad vaikui geriau leisti čiulpti piršta, nei kišti "soske".
Nes piršto atsisakys savaime. Plius, kai dygsta dantys vistiek kumštis visada burnoje.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
musu mazylei soskytes ir per prievarta neikisi.. kai buna nerami padeda tik nesiojimas doh.gif pavydu net skaityt ,kai vaikuciams duodat soske ir uzmiega unsure.gif gal kaip nors ipratinsim,nes mums kolkas tik 2,5savaites..
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2010 03 19, 20:04)
Sveiki  4u.gif 
musu mazylei soskytes ir per prievarta neikisi.. kai buna nerami padeda tik nesiojimas  doh.gif  pavydu net skaityt ,kai vaikuciams duodat soske ir uzmiega  unsure.gif  gal kaip nors ipratinsim,nes mums kolkas tik 2,5savaites..


Labai mazyte dar jusu mergyte smile.gif musu vaikas irgi soskiuko neeme is pradziu, kaip ikisdavom taip ir isstumdavo atgal biggrin.gif tik jei kur vaziuodavom, kelionese imdavo ir net nepajutom kaip paeme thumbup.gif dabar geriausios drauges biggrin.gif is tikruju, gal ir nera labai geras daiktas tas soskiukas, bet man nerealiai palengvejo!
Atsakyti
QUOTE(siemkius @ 2010 02 24, 22:57)
mano mazyle be tiutes nei minutes neisbuna, nakti pabunda nes iskrenta ...  doh.gif 
ir siaip pats geriausias dalykas pasaulyje  smile.gif

Mano taip pat ax.gif
Atsakyti
Nemanau, kad reikėtų pratinti prie čiulptuko. Aš nusipirkau porą gerų čiulptukų, kurie žinoma kainuoja, tačiau nei karto nesugebėjau mažylei įkišti, o dabar ir džiaugiuosi, kad neima čiulptuko, nes kiek žinau labai sunku būna atpratinti. Šiaip nematau jokių minusų.
Atsakyti
Mes gyvenam be čiulptuko, kažkaip mažylė pradžioje jo atsisakė, o po to ir pati nebedaviau. Nežinau džiaugtis tuo labai ar ne. Nes neima soskės, nemoka gerti ir iš buteliuko. Kadangi pati maitinau ir vis dar primaitinu. Tai turim dabar bėdą, kad kai nori gerti, geriam tik iš puodelio. Namie sutinku, kad gerti iš puodelio gerai, tegul vaikas mokosi. Bet kaip gerai būtų, kad lauke ar prekybos centre mažylė atsigertų iš buteliuko su snapeliu. Deja .... unsure.gif
Atsakyti