Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

na savo vaikui tai kisu ciulptuka per prievarta, nes labai jau ciulpia rankytes, dabar ismoko ciulpti nyksti... Manau jau ciulptukas geriau nei kad pirstus griauztu, nes pirstu ciulpima yra daug sunkiau atpratinti nei soske unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(***** @ 2010 01 09, 19:42)
na savo vaikui tai kisu ciulptuka per prievarta, nes labai jau ciulpia rankytes, dabar ismoko ciulpti nyksti... Manau jau ciulptukas geriau nei kad pirstus griauztu, nes pirstu ciulpima yra daug sunkiau atpratinti nei soske unsure.gif

o tai gal kramtukus kokius imtu kramtyti? maniske viska i burna deda ka tik nustveria, bet man minciu nekilo soske duot schmoll.gif juk cia amzius toks kai vaikutis daiktus pazista juos kramtydamas 4u.gif
Atsakyti
o mes vis tikimes kad nustos ciulpti pirstuka, nes tiutes nei per kur neima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 01 09, 20:53)
o tai gal kramtukus kokius imtu kramtyti? maniske viska i burna deda ka tik nustveria, bet man minciu nekilo soske duot schmoll.gif juk cia amzius toks kai vaikutis daiktus pazista juos kramtydamas  4u.gif


Duodu kramtukus, bet kartu su kramtuku bando susigrusti ir rankyte g.gif nezinau net kaip reiks atpratinti... scare.gif
Atsakyti
O mūsų mažyliai čiulptukas padeda iškest pilvuko diegliukus, tai kai skauda duodam tada jai lengviau, bet dažnai pameta kai nuo skausmo kruta, o kartais net pati delniuku prilaiko ir išsilieja kaip aš sakau ant čiulptulo, mums 2 mėn, bet kartais kai duodam kad nurimtų šiaip tai pasitaiko kad pati išspajauna, arba suspaudžia lupytes ir neįdėsi, taip parodo kad nenori, čiulptukas padeda ir užmigt, poto išspjauna pati kai miega. aš kolkas už čiulptuką, jis mums padeda, nors mažylė tikrai nėra prie jo taip kad negalėtų be jo. O poto žiūrėsim kai baigsis skausmai bandysim atpratinti.
Atsakyti
Mano mazoji taip pat soskes nei is tolo neima,o jei ir ima tai kai zaisliuka pagrauzti.Gal ir gerai kad neima nereiks paskui atpratinti.
Atsakyti
Faustukas irgi neima ciulptuko. Geriau jau kumstis burnoj biggrin.gif
Atsakyti
Maniškė kartą paleido papą ir susigrūdo kumštį blink.gif

Bet soskės neduodam, kolkas ne taip dažnai čiulpia... o seilioja tai ji viską

Bus matyt kaip toliau bus
Atsakyti
As auginu saviski be soskes. Zinoma kudikiai turi labai dideli ciulpimo refleksa, todel soske bunu as pati, tiksliau krutis. Pacioj pradzioj maniskis kai kurimis dienomis istisai kabojo ant papo, augant - tai buna vis reciau. Kartais jis kisa savo rankas i burna, bet cia yra normalu, ar to nesibaiminu.
As tikiuosi, kad man neprireiks saviskiui soskes duoti......... bent siai dienai as net neturiu jos namuose smile.gif
Atsakyti
manoji taip ir nepaeme ciulptuko, na bet ir uzaugome be jo. i burna ne is tolo neimdavo, o va pazaisti, patampyti, pametyti i mama visada prasom ir su mielu noru biggrin.gif Nezinau ka reiskia auginti vaika, kuris ima ciulptuka, bet ir be jo nebuvo sunku
Atsakyti
Mano mazoji iki menesio prabuvo be ciulptuko, bet kai man teko atsigult i ligonine, uosviene ir mano mama vis grusdavo ji ir taip pripratino zuikiuka. Siaip, dabar, kai jai 8 men., ciulptukas reikalingas dantukams pasikasyt, bet kita vaikiuka auginciau be ciulptuko schmoll.gif
Atsakyti
mano mazyle be tiutes nei minutes neisbuna, nakti pabunda nes iskrenta ... doh.gif
ir siaip pats geriausias dalykas pasaulyje smile.gif
Atsakyti