Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

QUOTE(virvė @ 2009 11 05, 12:48)
maniškė negavo soskės. apie trijų mėn amžiaus atrado pirštuką, bet greit pati pamiršo. dabar 10mėn nei soskės, nei piršto nereik. draugės sūnus irgi panašaus amžiaus nečiulpia pirštuko, nors soskės negavo. tiesa, abu vaikai yra žindomi. teko skaityti, kad mišiniais maitinamiems kūdikiams soskė reikalinga, nes sumažina staigios mirties sindromo riziką.

g.gif idomu
Atsakyti
QUOTE(virvė @ 2009 11 05, 12:48)
maniškė negavo soskės. apie trijų mėn amžiaus atrado pirštuką, bet greit pati pamiršo. dabar 10mėn nei soskės, nei piršto nereik. draugės sūnus irgi panašaus amžiaus nečiulpia pirštuko, nors soskės negavo. tiesa, abu vaikai yra žindomi. teko skaityti, kad mišiniais maitinamiems kūdikiams soskė reikalinga, nes sumažina staigios mirties sindromo riziką.


Reikalinga tai gal reikalinga, nesu isitikinusi siuo pasakymu, o ka daryti jei jos neima g.gif juk per prievarta nelaikysi ikisusi blink.gif
Atsakyti
jeigu neima soskes, tai ir nekiskit per prievarta 4u.gif o kam?

as buvau nusistacius pries ciulptukus, na bet atsargai turejau ir gimdymo namuose blush2.gif taciau nepratinau, nekisau vaikui, be to, noreciau zindyti, buvau skaicius, kad pirmom dienom geriau neduot ciulptuko, kol neismoksta tinkamai zisti. o dabar jo jau ir nebenori, nepriprates, tiesa, pradejus dygt dantukams pradejo dazniau imti, gal pasikaso? g.gif ax.gif bet ciulptukas daznai labiau pasizaidimui skirtas, kitu galu kisa hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Raigra @ 2009 11 04, 22:02)
kažkur nuo 3 iki 6 mėnesiu. Tikrai atpras  4u.gif


mano mažoji ir užmiega nykštį čiulpdama, labai tikiousi kad atpras 4u.gif

o va dičkė vis dar su soske, miegui būtinas atributas o jau 2 metai g.gif
Atsakyti
QUOTE(lasiniuotis @ 2009 11 10, 16:03)
mano mažoji ir užmiega nykštį čiulpdama, labai tikiousi kad atpras 4u.gif

o va dičkė vis dar su soske, miegui būtinas atributas o jau 2 metai g.gif


O ko, teul ciulpia jei vaikui patinka ir taip nusiramina lotuliukas.gif As tai nematau cia nieko bloga.
Atsakyti
Mano berniukas soske gavo jau pirma para dar ligonineje,pamacius daktare sako kam ta soske,tada as jai savo krutis parodziau,uzsiciaupe iskart.nes vaikas vis kabedavo ir kabedavo prie kruties,ziauriai nuvalges buvo.O dabar mum metai ir menuo ir jau savaite kaip be soskes,o iki tol naudodavom tik miegojimui,nu ir visai be jokiu nervu mes jos atsisakem.tiesiog reikejo migdyt vaikiuka soskes po ranka neturejau ogi ziuriu uzmigo be soskes,tai as giliai i stalciu ikisau,nei jis jos ieskojo nei ka.
Atsakyti
Sveikos,mamos. Mano mergytei tuoj sueis 4 men. Ir tik vakar (pagaliau) priprato prie soskio. Maitinu pati,galvojau ir be soskio augsim,bet pamaciau ,kad bus sunkoka,nes zirzena pastoviai,kieme ir tik pusval pamiega ir rekia. Tai va,o pripratinau tai vos nevos,soskiuka daktarinu patepus,jis gi saldus,tai ciulpt pradejo. Ir dienos ramesnes prasidejo...
Atsakyti
O mano vyresnioji ciulpe nyksti, maniau, nieko blogo, o paskui vargo turejau, kol atpratinau. Tai maziui nuo pat gimimo soske kisau, kad tik nyksti nepradetu ciulpti. Manau, kad nuo ciulptuko zymiai lengviau atpratinti, nei nuo nykscio. Ziuresim, kaip bus ateity, kai reikes mazi isskirti su tuciu. Bet siuo metu dziaugiuosi, kad priprato prie jo, nes kitaip tektu dazniau kruti duoti nusiraminimui rolleyes.gif
Atsakyti
As taip pat esu pries ciulptukus,ir labai dziaugiuosi,kad maniskiui jis nebuvo visai reikalingas drinks_cheers.gif Nesuprantu mamu,kurios pastoviai vaikams jas kisa,reikia,nereikia doh.gif Tik vaikui iskrito is burnos,nors ir ramus vistiek kisa doh.gif po to sako,va gerai tau sakyt,kai tavo gali be jos gyvent g.gif
Atsakyti
Mano pupa neeme ciulptuko, bet pradejo ciulpti niksti istisai, tai ikisau soske ir dabar vietoj pirsto soske smile.gif
Ir nepergyvenu del to, nes soske ismesi , o pirstuko ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Corny @ 2009 12 02, 12:49)
Mano berniukas soske gavo jau pirma para dar ligonineje,pamacius daktare sako kam ta soske,tada as jai savo krutis parodziau,uzsiciaupe iskart.nes vaikas vis kabedavo ir kabedavo prie kruties,ziauriai nuvalges buvo.O dabar mum metai ir menuo ir jau savaite kaip be soskes,o iki tol naudodavom tik miegojimui,nu ir visai be jokiu nervu mes jos atsisakem.tiesiog reikejo migdyt vaikiuka soskes po ranka neturejau ogi ziuriu uzmigo be soskes,tai as giliai i stalciu ikisau,nei jis jos ieskojo nei ka.


Pas mus soske atsirasdo del tokio spat priezasties dar gimdymo namuose... mano krutys buvo nugriauztos iki kraujo, ir soskute mums labai padejo, as manitinu davo pienu, bet migdant soske labai padeda ar diena buna, kad piktuliukas pasidaro vaikutis, tada ji irgi labai gerai nuramina smile.gif
Atsakyti
musu maziukei namie soskes niekaip neikisi, spjaudo, isstumia liezuviu, arba tiesiog suspaudzia lupytes, vienu zodziu niekaip, o einant i lauka visada paima ir iskart grizus namucio isspjauna smile.gif
Atsakyti