Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

Sveikutes smile.gif
mano mazoji neeme ir neima soskes, neikisi jai jos, suspaudzia lupytes ir vsio biggrin.gif nesuprantu kodel taip yra g.gif geriau savo dzemperiuko krasta pasiulpes ar merliuka koki, bet tik ne soske lotuliukas.gif gerai nors tiek, kad lb rami vaikas yra smile.gif tai reiskiasi uzaugsim be tiutes, jei jau beveik 8 men nereikejo tai ir nebereiks cool.gif
Atsakyti
Na man tute laaabia geras pagalbininkas 4u.gif Nezinau ar uzmigtu be jos schmoll.gif
Atsakyti
Mano tai neima soskes,nebent nakti kai per miegus blaskosi,tai truputi paciulpia,bet greit isspjauna.
Atsakyti
Turejau net dvieju formu zindukus, bet kai duodavau savo maziukei, tai taip spjaudavo kad iki lovos galo skrisdavo lotuliukas.gif neeme ir viskas, tik va paskui ismoko nykstuka paciulpti, tai jau buvau issigandusi, kisdavau soske, kad tik nekistu nyksciuko, bet niekaip. Na ir ka, nereikejo nei zinduko, nei dabar pirstuko, viskas susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! Noriu patarimo, mano dukrytei trys menesiai, o soskes niekaip neima, vis bandau ikist karts nuo karto, tai jai tik zaidimas - as kisu, o ji su liezuviu stumia. Kai zyzia masinoj taip ir zaidziam, bent jau neverkia. O uzmiega ji savo nyksciuka ciulpdama. Galvoju, ar verta bekisti ta soske? Mama sako, pirsciuko neatimsi, po to labai sunku atpratinti. Geriau soske. Kaip manot, ar labai blogai kai pirciuka ciulpia?
Atsakyti
QUOTE(Peachgirl @ 2009 11 04, 16:31)
Sveikos mergaites! Noriu patarimo, mano dukrytei trys menesiai, o soskes niekaip neima, vis bandau ikist karts nuo karto, tai jai tik zaidimas - as kisu, o ji su liezuviu stumia. Kai zyzia masinoj taip ir zaidziam, bent jau neverkia. O uzmiega ji savo nyksciuka ciulpdama. Galvoju, ar verta bekisti ta soske? Mama sako, pirsciuko neatimsi, po to labai sunku atpratinti. Geriau soske. Kaip manot, ar labai blogai kai pirciuka ciulpia?


Man ta pati situacija buvo. Nekisau as po to to zinduko, nors ir buvau issigandusi, kad pradejo nyksti ciulpti. Manau atpras, juk jie vis kazka naujo suranda, tegul pasidziaugia smile.gif
Manajai dabar nereikia nei nyksciuko nei zinduko tuo labiau.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
O kiek iki kokio amziaus pirsciuka ciulpe?
Na labai labai tikiuosi, kad ir jai taip bus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,patarkit kaip atpratinti didzke 21men nuo soskes?.niekur be jos negali(jokiu sansu uzmigt be jos).

o Mazylis nuo gimimo soskes neiima...nors kartais pazaidzia..pakandzioja... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachgirl @ 2009 11 04, 16:46)
O kiek iki kokio amziaus pirsciuka ciulpe?
Na labai labai tikiuosi, kad ir jai taip bus  4u.gif


kažkur nuo 3 iki 6 mėnesiu. Tikrai atpras 4u.gif
Atsakyti
Ciulptukas turi privalumu lauke, kai salta... Mano maziukas jo neima, bet burnoje atsiduria rankytes su pirstinytem... O po to visos kaip ledas saltos buna...
Atsakyti
pirmas vaikas mano augo su čiulptuku, bet beveik jo nereikęjo, tai metų dar nebuvo, kai pametė, o antroji visai jo neima, tai idedi tai išspjauna ir žiaukčeja, tai ir nekišu, geriausias čiulptukas jai yra jos nykščiukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachgirl @ 2009 11 04, 16:31)
Sveikos mergaites! Noriu patarimo, mano dukrytei trys menesiai, o soskes niekaip neima, vis bandau ikist karts nuo karto, tai jai tik zaidimas - as kisu, o ji su liezuviu stumia. Kai zyzia masinoj taip ir zaidziam, bent jau neverkia. O uzmiega ji savo nyksciuka ciulpdama. Galvoju, ar verta bekisti ta soske? Mama sako, pirsciuko neatimsi, po to labai sunku atpratinti. Geriau soske. Kaip manot, ar labai blogai kai pirciuka ciulpia?



maniškė negavo soskės. apie trijų mėn amžiaus atrado pirštuką, bet greit pati pamiršo. dabar 10mėn nei soskės, nei piršto nereik. draugės sūnus irgi panašaus amžiaus nečiulpia pirštuko, nors soskės negavo. tiesa, abu vaikai yra žindomi. teko skaityti, kad mišiniais maitinamiems kūdikiams soskė reikalinga, nes sumažina staigios mirties sindromo riziką.
Atsakyti