Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

QUOTE(majke @ 2009 10 29, 10:59)
Mums jau 11 men. tuoj bus, ciulptuko nemego niekada, tai ir nedaviau, bet koks vargas, kai vietoj jo mazyle naudoja mane doh.gif  Be manes vakare nei uz ka neuzmiega, ir nakti vargas, vis praso, o paryciais is vis pasiunta - nuo 6 iki 8 kas 20 min. pasitikrina ar "ciulptukas" salia...

na manoji irgi niekad neeme ciulptuko, nors as ne karta bandziau jai duoti, kiek bepratinau isejo snipstas. ir manoji be papulio neuzmiega ir buna naktu kai kelias daznai, bet as niekada nepagalvojau, kad esu 'isnaudojama' kaip ciulptuko pakaitalas. juk tai mano vaikas, o as jos mama ir tuo viskas pasakyta. as negaliu sakyti kad labai gailiuosi, jog ji jos nepaeme, nes yra kitu privalumu - nereikia bliauti kai ja pameti, nereikes nuo jos atpratineti 4u.gif
Atsakyti
Aš neduodu čiulptuko ir neplanuoju duoti.
Kol mažas - kad neatprastų kaip krūtį apžioti, o kai didesnis - kalba greičiau vystysis kai burna laisva bus.
Atsakyti
As dabar galvoju: duoti, ar neduoti savo mazyliui tuti? g.gif Bijau, kad nebeims mano krutines. Sakykit, mamytes, ar jums taip pat gerai sekasi maitinti savo maziukus, kai jis ciulpia ciulptuka?
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2009 05 04, 15:28)
maniskei 3 men, o tiutes vis dar neima. kisa rankytes i burnyte, seiliojasi, zirzia, daznai buna nerami, bet neima. bandziau ir silikonine, ir gumine tiute ikist, bet ji taip susiraukia lyg citrina buciau ikisus  biggrin.gif spjauna ir viskas. skaiciau, kad kol maitini krutimi tol ir nereik duoti ciulptuko.



lotuliukas.gif ir pas mus taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(elikule @ 2009 10 30, 18:01)
As dabar galvoju: duoti, ar neduoti savo mazyliui tuti? g.gif  Bijau, kad nebeims mano krutines. Sakykit, mamytes, ar jums taip pat gerai sekasi maitinti savo maziukus, kai jis ciulpia ciulptuka?

as jums patarciau ciulptuko ir nesiulyti kol kas. jus dar labai maziukai, manau pakaks ir papulio. o kai jau pauges ir bus kokiu 3 men ir vis dar noresite duoti ciulptuka, tuomet ir galesite duoti
Atsakyti
4u.gif Sveikutes. Galima as prie jusu paplepeti smile.gif
Mano mazoji nuo pat gimimo ciulptuko neima,jei duodi tai isspjauna arba pradeda ziaupcioti,tai ir nebesiulau jai. Beto ir ligoninej neleido naudotis ciulptukais.
Po kol kas apseiname be soskes smile.gif tikiuosi kad ir neprireiks.
Atsakyti
QUOTE(elikule @ 2009 10 30, 20:01)
As dabar galvoju: duoti, ar neduoti savo mazyliui tuti? g.gif  Bijau, kad nebeims mano krutines. Sakykit, mamytes, ar jums taip pat gerai sekasi maitinti savo maziukus, kai jis ciulpia ciulptuka?

labas.neima ir neduok.as prievarta pripratinau sevo mazyle prie tiutes ,kad neguletu po 1,5val prie kruties.ir ka,isitaisiau sau beda-nakti pameta ir rekia.buvo naktu bemiegiu kai padavinejau tiute.dabar jau gerai-6men.bent diena pati susiranda. 4u.gif aisku jei labai reikia neapsieisi-ciulpimas vaika ramina.bet geriau be tiutes 4u.gif
Atsakyti
kol kas trukumu nepastebejau smile.gif kudikiams igimtas yra ciulpimo refleksas, tai kam ji dirbtinai slopinti??? ateis laikas ir vaikelis susiras idomesniu uzsiemimu, nebereikes ciulptuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mamyte*24: 31 spalio 2009 - 15:22
QUOTE(*Mamyte*24 @ 2009 10 31, 14:22)
kol kas trukumu nepastebejau  smile.gif kudikiams igimtas yra ciulpimo refleksas, tai kam ji dirbtinai slopinti??? ateis laikas ir vaikelis susiras idomesniu uzsiemimu, nebereikes ciulptuko  mirksiukas.gif

na taip tai igimta, tik manau pirmaisiais menesiais tikrai jos nereikia, o veliau vaikutis pats pasirinks ar jos nori mirksiukas.gif as nemanau kad manoji neciulpus tutes kazko neteko
Atsakyti
Labukas


Sūnelis iš pradžių neimdavo tai ir neduodavau, bet artėjant prie trečio menesio užeidavo stiprus pilvuko skausmeliai ir sunkiai užmigdavo, tai ir soskytę paėmė. Mes ją naudojam apsiraminimui ir miegeliui. Jis užmiega ir išpjauna, o jei neišpjauna tai aš ištraukiu, o jis sau ramiai miega.

O rankytes ir taip čiulpa jis. Pastebėjau jam nesvarbu kas ar rankytės ar soskė.
Atsakyti
manasis be tutes negali tik naktimis,diena randa ka skaniau pagrauzti,bet vakare reikia doh.gif nors galima sakyt tutes pagalba ismokom ropoti,nes paima isikisa i burna tada sviedzia kuo toliau ir ropoja pasiimti doh.gif
Atsakyti
Na mano irgi neiima ciulptuko, bet noreciau, kad imtu, nes dabar pradejo rankas ciulpti, o tai yra negerai, geriau jau ciulptuka ciunkuotu.... g.gif
Atsakyti