Įkraunama...
Įkraunama...

Daewoo/Chevrolet Matiz ir Kalos 02-05m

sveiki

kas galetumet ka realaus pakomentuoti apie sias masinas-eksploatacija ir kuro sanaudas, mane jos traukia, zinau kam sakai sias markes-sako kad ssssss.....
bet ar tai tik del vardo nepopuliaraus?

http://auto.plius.lt...matiz/id-122466

http://auto.plius.lt...-kalos/id-27937

Atsakyti
schmoll.gif
Atsakyti
norėčiau argumentuotų pasisakymų ir tų kurie iš tikro susidurę su jais
Atsakyti
negi niekas neturit tokių automobilių g.gif
Atsakyti
hi.gif
As vairuoju Chevrolet Matiz SE 0.8 automatine pavaru deze, 2007 metu. Pirkau nauja is salono. Per du metus neturejau bedos, labai manevringa, viduje pakankamai daug pasidejimui vietos. Mano masina atlaike kelione iki LT ir atgal i UK, tik po Lenkijos sunkeliu kazkokis varztas buvo atsisukes. doh.gif
Siaip vaziuoja gerai mieste patogu , su parkingu bedos 0 pralendu kur reikia.
mano automatine pavaru deze sunaudoja skaiciavau 6-7 litrai 100km, 95 bet jei perku Shell power 6 litrai. As vazineju daugiausia mieste. bigsmile.gif
Pries sita turejau Nissan micra puse velnio, patiko, dar turejau 2007 metu Honda jazz (kol mano matiz taise , babce istume aiksteleje) tai Honda jazz nepatiko labai blush2.gif , mano matizas ir kaina ir komfortu pranasesne pasirode..... vairavau jazz menesi su biskiu.
As uz matiz, ir kaina ir viskuom thumbup.gif Manau geras pasirinkimas thumbup.gif Uk jin populiari (tik ne tarp Lietuviu doh.gif lotuliukas.gif )

Mano tokia raudona 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranormali: 17 gegužės 2009 - 15:25
as turiu 2004 metu melyna tokia, kaip tik galvoju jau pradet pardavinet, nes tetis su mama turi po atskira masina, o as birzelio 11 po visu egzaminu baigimo mokyklos isvaziuoju vasarai pailset ir tada i Skotija mokytis.
gaila palikt aisku masiniuka, labai jau prilipo jis man. galingas, anksciau vazinejau su toyota universalu, tai ta kol isjudedavo.:D na zodziu, mieste tikras kaifas.
jei turetumet kokiu klausimu-galit parasyt i emeila - marmozel@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2009 05 17, 15:22)
hi.gif
As vairuoju Chevrolet Matiz SE 0.8 automatine pavaru deze, 2007 metu. Pirkau nauja is salono. Per du metus neturejau bedos, labai manevringa, viduje pakankamai daug pasidejimui vietos. Mano masina atlaike kelione iki LT ir atgal i UK, tik po Lenkijos sunkeliu kazkokis varztas buvo atsisukes. doh.gif
Siaip vaziuoja gerai mieste patogu , su parkingu bedos 0 pralendu kur reikia.
mano automatine pavaru deze sunaudoja skaiciavau 6-7 litrai 100km, 95  bet jei perku Shell power 6 litrai. As vazineju daugiausia mieste. bigsmile.gif
Pries sita turejau Nissan micra puse velnio, patiko, dar turejau 2007 metu Honda jazz (kol mano matiz taise , babce istume aiksteleje) tai Honda jazz nepatiko labai blush2.gif , mano matizas ir kaina ir komfortu pranasesne pasirode..... vairavau jazz menesi su biskiu.
As uz matiz, ir kaina ir viskuom thumbup.gif  Manau geras pasirinkimas thumbup.gif  Uk jin populiari (tik ne tarp Lietuviu doh.gif  lotuliukas.gif )

Mano tokia raudona 4u.gif
user posted image


na tokios naujos as neipirksiu bet kad lietuviam tik audi ar vw masina tai aisku seniai
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2009 05 20, 13:30)
na tokios naujos as neipirksiu bet kad lietuviam tik audi ar vw masina tai aisku seniai

nebutina nauja pirkti, o senosios ner brangios aplamai masina nera brangi, tas pats kas Hyundai, Chevrolet, Kia.......... cia sitos klases, miesto masinos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2009 05 02, 17:49)
sveiki

kas galetumet ka realaus pakomentuoti apie sias masinas-eksploatacija ir kuro sanaudas, mane jos traukia, zinau kam sakai sias markes-sako kad ssssss.....
bet ar tai tik del vardo nepopuliaraus?

http://auto.plius.lt...matiz/id-122466

http://auto.plius.lt...-kalos/id-27937



QUOTE(agniux911 @ 2009 05 03, 11:08)
norėčiau argumentuotų pasisakymų ir tų kurie iš tikro susidurę su jais


Sveiki, man rodo 2 metus pravazinejau su 2004m daewoo Kalos (dabar vadinasi chevrolet Kalos, bet niekas nepasikeite tik vardas). Turiu pasakyti, kad super puiki masinyte, jokiu nusiskundimu. Tikrai nepirkciau jokios 95m audi, kai galima uz ta pacia kaina nusipirkti 2005m Kalos. Buciau su ja ir dabar vazinejusi, bet... avarija. Man is salutinio kelio issoko moteriske ir as i ja trenkiausi. masina suvariau is visu pusiu, trenkiausi 60 km/h greiciu. Truputeli uzsukti spejau tai smugis buvo vos vos soninis. Draudimas pripazino neberemontuojama ir ismokejo nemaza sumele. Tiesa pasakius po avarijos turejau tik 2 melynes ant keliu daugiau jokiu suzalojimu. Ir galiu pasakyti, ka pasake draudimieciai - ekspertai kai pamate masiniuka. sako na Kalos tikrai pasikele savo marke, nes po tokio smugio kitos masinos buna daug tragiskesnes. Sako keista kad jums jokiu suzalojimu. Nu zodziu pripazino kad net is tos puses masiniukas thumbup.gif Mano vyras tuo metu vertesi masinu verslu ir jis nebijojo man isrinkti butent tokios markes auto... Taip kad drasiai pirkit, nes manau 100 kartu geriau 2004-2006m tokiu markiu auto nei seni "vardiniai" sankeriai mirksiukas.gif
Namie man rodos turiu savo masinytes avarijos foto, jei domins galesiu imesti kaip ji atrode po didelio smugio blush2.gif
Beja manasis Kalos buvo toks salotinis galima sakyti, tai juokiames kad niekur nepasislepsiu mieste, visi ziuredavo kai pravaziuodavau bigsmile.gif
Atsakyti
tai vat tos kurios "neryskiu" kaip dauguma sako firmu ir yra realiu, neispustu kainu
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2009 05 02, 17:49)
sveiki

kas galetumet ka realaus pakomentuoti apie sias masinas-eksploatacija ir kuro sanaudas, mane jos traukia, zinau kam sakai sias markes-sako kad ssssss.....
bet ar tai tik del vardo nepopuliaraus?

http://auto.plius.lt...matiz/id-122466

http://auto.plius.lt...-kalos/id-27937

na jos gerai tarnauja iki 4 metu arba 80 000. paskui jau sakes:)
Atsakyti
QUOTE(jusudetektyvas @ 2009 06 06, 16:59)
na jos gerai tarnauja iki 4 metu arba 80 000. paskui jau sakes:)


iš praktikos kalbi ar tik iš nuogirdų tų, kurie nemėgsta madingo ženklo???
Atsakyti