Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras - gėjus?

QUOTE(*Change* @ 2012 09 12, 08:41)
As dabar galvoju,kas baisiau,ar vyras neistikimas su vyrais,ar su moterimis  g.gif ?

Jei sužinočiau, kad su moterimi - būtų lengvai nemalonu. Jei su vyru blink.gif - klaiku doh.gif Vienareikšmiškai.
Atsakyti
QUOTE(tiktiks @ 2012 09 11, 18:58)
Situacija apsunkina tai ,kad jis ne pats jums pasipasakojo , o jus isibrovet i kito zmogaus privacia erdve, kas ,mano nuomone, nesveikintina rolleyes.gif


Nu jo, o tai, kad jis slėpė pasismaginimus su vyrais, sveikintina? Ar neturi teisės žmona žinoti su kuo jos vyras miega? Negaliu pakęsti, kai tokiose situacijose kaltinamas tas, kuris knisosi ir rado. Pretekstas įtarti jau buvo. Ką ji turėjo daryt? pasikalbėt? Kokia tikimybė, kad vyras pasakys teisybę? Jokia. Vyro teisė į privačią erdvę baigėsi tada, kai buvo pažeista žmonos teisė į sažiningumą ir atvirumą šeimoje.

Šiaip ar taip vyras pasielgė negarbingai. Jei jis homo tai aišku - ji tik priedanga, jei jis bi - jis vistiek ją apgaudinėjo.
Atsakyti
gincaryce pritariu 100 proc,matote i privacia erdve ilindo,ne i svetimo gi zmogaus ta erdve lindo,dar matore isizeis balandelis,zmona turi kankintis,dvejoti,galvoti su kuo cia ja gyvenimas suvede,kaltimti save ar dar ka daryti,bet gi cia siaip ane? baisiau ,kad i privacia erdve ilindo.Taigi is niekur nieko nesusigalvojo ilysti i ta erdve,pvz man niekur pas vyra lysti nesinori,nes neturiu jokiu itarimu,bet jei kazka uzuosciau ir nperisipazintu,aisku,kad noreciau issiaiskinti kame saknys.
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2012 09 12, 11:07)
Jokios neištikimybės čia nėra ir kaip galima lyginti..Jei jis būtų neištikimas su kita moterim,  būtų visai  kas kita, o dabar, jis tiesiog kitoks. Žmona jam tik priedanga nuo visuomenės, nuo artimųjų pasmerkimo, jis suknistas savanaudis, kuris dėl savo pasitenkinimo ir saugumo sugadino kitam žmogui gyvenimą. Net neabejoju, kad autorė dabar galvoja, štai kodėl mes mylimės taip retai ir tik iš pareigos..o juk ji galėtų būti mylima ir geidžiama, iš tikrųjų, o ne apsimestinai.. o Dieve, kas gali būti dar blogiau..aišku, kad jis niekada neprisipažins, bet jei autorė turi stiprybės išeiti, ji tai padarys, nebent jei nori toliau gyventi išgalvotoj santuokoj..




Esu mylima ir geidziama, jis pasiruoses su manim myletis ir ryte ir vakare ir aplomai bet kada ir aplomai labai daug laiko leidziame kartu, nemanau, kad jis su kazkuo susitykinejo paskutyniu metu, na gal tik planavo, tiesiog tas biseksualumas apie kuri suzinojau veda mane is proto.

Siandien nuvaziavau i darba, padirbau iki 12-os val ir grizau namo, negaliu dirbt, mane vis nepalieka tos nemalonios mintys, kad mano vyras gali buti toksai, as abejoju ar galesiu ir toliau su juo gyventi.... Man darosi negera pagalvojus apie tai... Geriau as buciau to nesuzinojus. O gal tiesiog buvo lemta suzinoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiktiks @ 2012 09 11, 19:49)
Tai gal tiesiog biseksualus?Ir tie ir tos patinka?o jus anksciau neturejote tokiu itarimu ?

Aaai, tai jo, jeigu tiesiog biseksualus, tai nera problemos, ar ne? biggrin.gif
Mano manymu, jeigu zmogu traukia abi lytys, tai vistiek turetu islikti istikimybe tam asmeniui, su kuriuo tuo metu gyvena, kuria santykius.
O kad kiles moralinis sokas del to, jog vyras moteri iskeicia i kita vyra, labai suprantama. Tikrai butu gerai, jeigu pavyktu atvirai apie viska pasikalbeti.
Atsakyti
QUOTE(Skonis @ 2012 09 12, 12:14)
Aaai, tai jo, jeigu tiesiog biseksualus, tai nera problemos, ar ne? biggrin.gif
Mano manymu, jeigu zmogu traukia abi lytys, tai vistiek turetu islikti istikimybe tam asmeniui, su kuriuo tuo metu gyvena, kuria santykius.
O kad kiles moralinis sokas del to, jog vyras moteri iskeicia i kita vyra, labai suprantama. Tikrai butu gerai, jeigu pavyktu atvirai apie viska pasikalbeti.


Būtent drinks_cheers.gif. Čia nėra pasiteisinimo nei vienu nei kitu atveju.
Atsakyti
QUOTE(Skonis @ 2012 09 12, 13:14)
Aaai, tai jo, jeigu tiesiog biseksualus, tai nera problemos, ar ne? biggrin.gif
Mano manymu, jeigu zmogu traukia abi lytys, tai vistiek turetu islikti istikimybe tam asmeniui, su kuriuo tuo metu gyvena, kuria santykius.
O kad kiles moralinis sokas del to, jog vyras moteri iskeicia i kita vyra, labai suprantama. Tikrai butu gerai, jeigu pavyktu atvirai apie viska pasikalbeti.


Galvojate jam bus lengva apie tai su manimi kalbetis? As net pati nezinau, kaip su juo apie tai kalbetis, juk jau vaizda susidariau, viskas ir taip aisku, tik laukiu kazkokio pasiaiskinimo del to, tiesa pasakius nelabai ir noriu dabar su juo aplomai kalbetis, norisi pabut vienai ir viska apgalvot, galvoj maisalyne, kose kazkokia...
Atsakyti
QUOTE(Bellissa @ 2012 09 12, 13:23)
Galvojate jam bus lengva apie tai su manimi kalbetis? As net pati nezinau, kaip su juo apie tai kalbetis, juk jau vaizda susidariau, viskas ir taip aisku, tik laukiu kazkokio pasiaiskinimo del to, tiesa pasakius nelabai ir noriu dabar su juo aplomai kalbetis, norisi pabut vienai ir viska apgalvot, galvoj maisalyne, kose kazkokia...

Negalvoju, kad bus lengva nei jam, nei tau. Galvoju, kad jis viska neigs (netgi jeigu tai butu tiesa) ir neprisipazins. Ir nuo siol viska dar labiau sleps ir vargu ar dar kada pavyks aptikti "ikalciu".
Gal...visgi iseitu permastyti jusu bendra gyvenima kartu, atsiminti kaip jis bendraudavo su draugais, kaip jusu intymus gyvenimas klostesi, ka jis kalbedavo, ar turejot bendru ateities planu, tikslu ir t.t. Gal tokiu budu pavyktu paciai suprasti, kiek pagristi tokie itarinejimai...
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2012 09 12, 11:07)
Jokios neištikimybės čia nėra ir kaip galima lyginti..Jei jis būtų neištikimas su kita moterim,  būtų visai  kas kita, o dabar, jis tiesiog kitoks. Žmona jam tik priedanga nuo visuomenės, nuo artimųjų pasmerkimo, jis suknistas savanaudis, kuris dėl savo pasitenkinimo ir saugumo sugadino kitam žmogui gyvenimą. Net neabejoju, kad autorė dabar galvoja, štai kodėl mes mylimės taip retai ir tik iš pareigos..o juk ji galėtų būti mylima ir geidžiama, iš tikrųjų, o ne apsimestinai.. o Dieve, kas gali būti dar blogiau..aišku, kad jis niekada neprisipažins, bet jei autorė turi stiprybės išeiti, ji tai padarys, nebent jei nori toliau gyventi išgalvotoj santuokoj..

Nieko sau mastymas,tai neistikimybe tik tada,kai vyras apgaudineja zmona su kita moterimi ?O kai dulkinasi su kitais vyrai i sik...,atsiprasau,tai cia kas?Ne neistikimybe,o mazytis hobi,uzsiemimas?Paciai patiktu toks vyro "pomegis"?
Daugumoje atveju,kai vyras pagaudineja su vyru,moteriai buna dar sunkiau,su situo jau ji nepakovos,nes nieko neturi tarp koju,kas ir traukia prie vyro,o ne prie moters.



Man juoka kelia toks pasakymas,"ilindo ,mat,i jo erdve",tai pati kalta,kad jis neistikimas,turbut lotuliukas.gif .Griuk negyvas biggrin.gif .Vyras toks vargsas,nes zmona ilindo i telefona biggrin.gif .Zodziu,susirasinekime su kuom norime,darykime ,ka norim,nes cia musu erdve lotuliukas.gif .O jei suzinos,tai pats kaltas bus ,ko ten lindo,kur nereikia lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Skonis @ 2012 09 12, 13:37)
Negalvoju, kad bus lengva nei jam, nei tau. Galvoju, kad jis viska neigs (netgi jeigu tai butu tiesa) ir neprisipazins. Ir nuo siol viska dar labiau sleps ir vargu ar dar kada pavyks aptikti "ikalciu".
Gal...visgi iseitu permastyti jusu bendra gyvenima kartu, atsiminti kaip jis bendraudavo su draugais, kaip jusu intymus gyvenimas klostesi, ka jis kalbedavo, ar turejot bendru ateities planu, tikslu ir t.t. Gal tokiu budu pavyktu paciai suprasti, kiek pagristi tokie itarinejimai...



Na as kaip ir anksciau rasiau, kad itarimu jokiu nebuvo kol pries kelis menesius pradejo naktimis eiti tos keistos zinites ir jis pasake, kad tai kazkas jam ant bajerio padare idejes jo numeri i interneta. Planai idealus, demesys idealus. Tik vat pasirodo, kad zmogui kazko kitko gyvenime dar truksta ir kaip suprantu,tai turejo likti paslapty.

Dar yra toks dalykas, kad tuomet, kai jis gaudavo tas naktynes zinutes, kai buvo pasiskelbes internete, jis pasiskelbe ten, kai as buvau 2 savaitem isvaziavusi i Londona, matyt zmogui liudna buvo, nesiieskojo moters, o ieskojosi vyro, vat tas tai keisciausia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellissa: 12 rugsėjo 2012 - 12:53
Man tai tokiose ir panasiose situacijose visuomet kyla klausimas, ar poros yra pakankamai artimos, ar pakanamai bendrauja, ar tikrai tarp ju yra tas stiprus rysys, partneryste ir begaline meile?, nes jeigu taip tai nesuprantu kaip galima slepti tokius dalykus, ar ju nepastebeti per ilgus bendravimo metus partneryje.
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2012 09 12, 14:07)
Man tai tokiose ir panasiose situacijose visuomet kyla klausimas, ar poros yra pakankamai artimos, ar pakanamai bendrauja, ar tikrai tarp ju yra tas stiprus rysys, partneryste ir begaline meile?, nes jeigu taip tai nesuprantu kaip galima slepti tokius dalykus, ar ju nepastebeti per ilgus bendravimo metus partneryje.



Jau rasiau, kad mes esame tik 2 metai kartu, gyvename kartu tik pusantru metu. Tiek laiko man uzteko, tai issiaiskinti, o vat jo buvusi zmona draugavo ir gyveno kartu beveik 12 metu ir to nepastebejo. Ka as galiu dar pridurti, ziauru.
Atsakyti