Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras - gėjus?

QUOTE(Storm @ 2010 12 28, 20:57)
Skaitykit atidžiau. Aš kaip tik bandžiau paneigt nuomonę, kad gėjai dažosi.

Aš ne jums čia, o mamai Irutei, kad savo atsakymu ją įtikintumėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 12 28, 22:00)
Papildyta:
Jūs dažniausiai esate grūbus, bet teisus, bet ne šį kartą.


taip.
Si karta as svelnus.
Juk kaledos ***..



p.s.
jus, grubus ir teisus ..as kai nemoku normalei letuviskai rasyt, tai rasau ***.. be nosiniu ir ilguju, motyvuodamas, kad ***.. pas mania klavetura angliska.
Papildyta:
QUOTE(Storm @ 2010 12 28, 21:57)
Skaitykit atidžiau. Aš kaip tik bandžiau paneigt nuomonę, kad gėjai dažosi.


visi ***..kas tepa ant savo snukio dazus , yra pydarai.
Nepriklausomai nuo lyties, ant kurios plaukia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondinas Nr.254: 28 gruodžio 2010 - 22:23
QUOTE(LandL84 @ 2010 12 28, 16:50)
Galit tuo net neabejot  biggrin.gif

O jūs su gėjais bendraujate į gėjų barus, klubus vaikštote?  biggrin.gif

Abejoju biggrin.gif
Su gėjais bendrauju, į jų barus ir klubus nevaikštau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(LandL84 @ 2010 12 28, 22:03)
Aš ne jums čia, o mamai Irutei, kad savo atsakymu ją įtikintumėt  smile.gif

Matau užsikūrė ginčas lygioje vietoje biggrin.gif Aš tikrai nenoriu nieko absoliutinti ir tikrai neteigiau, kad visi gėjai yra dažyti, nesakau, kad esu gėjų ekspertas ir pažįstų jų daugiau ar mažiau negu kas nors kitas biggrin.gif Sakyčiau yra dvi rūšys gėjų - užsislaptinę ir besiafišuojantys, tai turėjau galvoje tuos besiafišuojančius, kurių makijažas ryškesnis nei mano biggrin.gif Taškas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(blondinas Nr.254 @ 2010 12 28, 22:22)
taip.
Si karta as svelnus.
Juk kaledos ***..
p.s.
jus, grubus ir teisus ..as kai nemoku normalei letuviskai rasyt, tai rasau ***.. be nosiniu ir ilguju, motyvuodamas, kad ***.. pas mania klavetura angliska.
Papildyta:
visi ***..kas tepa ant savo snukio dazus , yra pydarai.
Nepriklausomai nuo lyties, ant kurios plaukia..

O tavoji su dujokauke vaikšto?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.254 @ 2010 12 28, 22:57)
pedarastas yra kiekvienos bobos svajoniu jaunikis.
Dulkintis nereikia, pasneket apie nieka galima...nu ir pinigu ***.. is kazkur pastoviai gauna..



visiškai nesutinku su Tavim schmoll.gif normalus vyras yra svajonių vyras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE((:Giedre:) @ 2010 12 29, 11:02)
visiškai nesutinku su Tavim  schmoll.gif normalus vyras yra svajonių vyras  thumbup.gif

būtum vyras ir turėtum bobą, kuri amžinai neduoda, galvotum kaip blondinas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2010 12 29, 09:58)
Abejoju biggrin.gif
Su gėjais bendrauju, į jų barus ir klubus nevaikštau biggrin.gif
Papildyta:

Matau užsikūrė ginčas lygioje vietoje biggrin.gif Aš tikrai nenoriu nieko absoliutinti ir tikrai neteigiau, kad visi gėjai yra dažyti, nesakau, kad esu gėjų ekspertas ir pažįstų jų daugiau ar mažiau negu kas nors kitas biggrin.gif Sakyčiau yra dvi rūšys gėjų - užsislaptinę ir besiafišuojantys, tai turėjau galvoje tuos besiafišuojančius, kurių makijažas ryškesnis nei mano biggrin.gif Taškas biggrin.gif
Papildyta:

O tavoji su dujokauke vaikšto?

Abejokit kiek tik patinka smile.gif
Tik labai įdomu kas yra besiafišuojantys gėjai (su ryškesniu makiažu nei jūsų)? Jei jūsų teiginiai yra visada argumentuoti, tai kur jie tie argumentai, įrodymai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LandL84 @ 2010 12 29, 16:09)
Abejokit kiek tik patinka  smile.gif
Tik labai įdomu kas yra besiafišuojantys gėjai (su ryškesniu makiažu nei jūsų)? Jei jūsų teiginiai yra visada argumentuoti, tai kur jie tie argumentai, įrodymai?  biggrin.gif

Nu blyn, išprovokavai - Kirilkiną gyvai matei? Avansu - aš mačiau biggrin.gif Ir dar ne vieną galiu įvardinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2010 12 29, 15:33)
Nu blyn, išprovokavai - Kirilkiną gyvai matei? Avansu - aš mačiau biggrin.gif Ir dar ne vieną galiu įvardinti biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif be komentarų..
Atsakyti
QUOTE(LandL84 @ 2010 12 29, 16:36)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif be komentarų..

Tai ko tiek į akis šokinėjai? A? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2010 12 29, 15:50)
Tai ko tiek į akis šokinėjai? A? biggrin.gif

Aš nešokinėjau, ramiai sėdėjau, arbatą gėriau, šypsojaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LandL84 @ 2010 12 29, 17:54)
Aš nešokinėjau, ramiai sėdėjau, arbatą gėriau, šypsojaus  biggrin.gif

lesei akis lesei, ir nesišypsojai, o žvengei biggrin.gif
Atsakyti
Ogoho temukė... Gaila, kad tik dvi istorijos, įdomu buvo skaityti. Aišku, aš čia kaip "duonos ir žaidimų" tik smalsumui patenkinti, o žmonėms gyventi reikia blush2.gif
Žiauru iš tikrųjų... Su kita moterimi neištikimybė skaudu, o su vyru, įtariu daug baisiau.

Kaip elgčiausi tokiose situacijoje tiesiog nežinau, nes esu ne ten, esu ne tos moterys, ir vyras mano ne iš aptariamų. Taigi... Tik palinkėsiu stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryt.: 02 sausio 2011 - 02:20