Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras - gėjus?

QUOTE(Liberali @ 2010 12 02, 17:14)
Nei man patogu nei ka - man vienodai. As ne tikiu, o zinau, nes gyvenau Prancuzijoje metus ir dabar gyvenu Vokietijoje. Vokiskai paniekinanti forma - der Schwule. Ir jokia tolerancija, kokia bandoma isivaizduoti, kad Vakaruose itin tolerantiski zmones (turiu omeny siuo klausimu), cia nekvepia. Tipo tik Lietuvoje taip yra. Ne velnio! As irgi taip galvojau ir buvau nustebinta, kad tolerancijos cia - katino priverkta. Pvz., jei uzeina apie ka kalba - tuoj - a, tos lezbes; a, tie švuliai ir pan. Apsneka ir kitom temom. Ir dar kaip apsneka! Ypac Vokietijoje.

Aplamai, kai gyvenau Lietuvoje, galvojau, kad cia provinciski zmones, o ten Vakaruose, placiau, pazangiau mastantys ir pan.
Ne velnio!!! Vienintelis dalykas, kuo lietuviai skiriasi nuo kitu, tai, kad yra labai uzkompleksuoti ir kaip niekas kitas keikia savo tevyne. Pvz., pazistu keleta rumunu - jie didziuojasi savo salimi, savo tautybe.
Na, cia ne i tema pavariau, tik norejau pasakyti, kokia nuomone yra apie tai, tose salyse, kur as pagyvenau.


Tikra tiesa, man kazkada teko bendrauti su studentais is Olandijos (is provincijos miestelio), tai jie savo sostine Amsterdama vadino padugniu miestu (del raudonuju zibintu paradu ir homoseksualistu eityniu), o homoseksualistu teise tuoktis ju salyje vadino kvailu valdzios prasimanymu.

Beje, vakaru salyse, kaip ir Lietuvoje, vyrams buti isvadintiems gejais - vienas didziausiu imanomu izeidimu. Jeigu vadinamoji "tolerancija" yra valstybes oficiali politika, tai toli grazu nereiskia, kad eiliniai zmones tuo patenkinti.

Is tikruju, pikta darosi kai Lietuviai kokia Olandija isvadina py*aru salimi, nes pabendravus su eiliniais tos salies zmonemis susidaro vaizdas, kad toli grazu ten zmones nera tokie TOLERASTISKI - jie patys nepatenkinti tuo, kas vyksta ju salyse, todel su jais reikia solidarizuotis. Nes tas pats jau dedasi ir Lietuvoje - eitynes, gender loops, o santuoku klausimas seime jau svarstomas ir tik laiko klausimas, kada santuokos bus ivestos. Musu tikrai niekas neklaus, demokratiskoje salyje.
Papildyta:
QUOTE(LandL84 @ 2010 12 02, 17:30)
Turbūt niekur nėra visuotinės tolerancijos. Kaip ir juodaodžiams, pvz. Pati visuomenė sukuria tokį baisų įvaizdį. Kiekvienas žmogus, jų grupė turi skirtingą suvokimo lygį, tačiau kad tokius burbulus pūstų, kokius pučia Lietuvoje ta tema, tai tik tokiose pačiose dar iš stalininių laikų neišlipusiose valstybėse, ar Afrikoje.
Gyvenau Airijoje, gyvenu Didžiojoje Britanijoje ir tokių masinių konfliktų, skandalų nei mačiau, nei girdėjau, tai jau sena praeitis.
Bet čia tikrai ne vieta plėstis toliau smile.gif


Anglijoje gal ir ne, o kaip masines musulmonu riauses Prancuzijoje, Danijoje, Svedijoje?
Atsakyti
QUOTE(Gordon @ 2010 12 03, 22:17)
Tikra tiesa, man kazkada teko bendrauti su studentais is Olandijos (is provincijos miestelio), tai jie savo sostine Amsterdama vadino padugniu miestu (del raudonuju zibintu paradu ir homoseksualistu eityniu), o homoseksualistu teise tuoktis ju salyje vadino kvailu valdzios prasimanymu.

Beje, vakaru salyse, kaip ir Lietuvoje, vyrams buti isvadintiems gejais - vienas didziausiu imanomu izeidimu. Jeigu vadinamoji "tolerancija" yra valstybes oficiali politika, tai toli grazu nereiskia, kad eiliniai zmones tuo patenkinti.

Is tikruju, pikta darosi kai Lietuviai kokia Olandija isvadina py*aru salimi, nes pabendravus su eiliniais tos salies zmonemis susidaro vaizdas, kad toli grazu ten zmones nera tokie TOLERASTISKI - jie patys nepatenkinti tuo, kas vyksta ju salyse, todel su jais reikia solidarizuotis. Nes tas pats jau dedasi ir Lietuvoje - eitynes, gender loops, o santuoku klausimas seime jau svarstomas ir tik laiko klausimas, kada santuokos bus ivestos. Musu tikrai niekas neklaus, demokratiskoje salyje.
Papildyta:
Anglijoje gal ir ne, o kaip masines musulmonu riauses Prancuzijoje, Danijoje, Svedijoje?


Ne apie musulmonų riaušes tema smile.gif

Vieni bendraujam su vienokiais žmonėmis, kiti su kitokiais, kaip jau sakiau visuotinės tolerancijos nėra niekam. Nesakykit, kad tas pats dedasi ir Lietuvoje. Vargšės eitynės, kurios įvyko gegužį Lietuvoje net per nago juodymą nesilygina ir tikrai nesiekė lygintis su eitynėmis tokiose miestuose kaip Amsterdamas ir pan. Lietuviai yra kuklūs žmonės ir nemanau, kad kas trokšta kažko panašaus. O kas blogo dėl santuokų? Kodėl iš homoseksualių žmonių turi būti atimta tokia teisė? Jei tokios santuokos būtų įteisintos ir į tokias poras nebūtų skersuojama ar kritikuojama, tokių istorijų, apie kokią šioje temoje diskutavome nepalyginamai sumažėtų, visi gyventų laimingai ir taikiai..
Atsakyti
Mano vyras daznai sedi kompe,valandom.Nesuprantu,ka ten galima taip ilgai ziureti.Bet as nieko nerandu blogo.Gal kas pamokys,kaip atsekti,ka jis ten ziuri,skaito? g.gif
Atsakyti
QUOTE(verija @ 2010 12 10, 20:58)
.Gal kas pamokys,kaip atsekti,ka jis ten ziuri,skaito? g.gif

atmetimo budu.
Paimi,pavyzdziui, ir paklausi:
-kiek dabar kainuoja aukso uncija?
-koks dabar NASDAQ birzos akciju kursas.
Jei nezinos, vadinasi jis neziuri ir neskaito apie svalvotus metalus ir birzu naujienas.
Ir taip toliau...
Atsakyti
QUOTE(verija @ 2010 12 10, 22:58)
Mano vyras daznai sedi kompe,valandom.Nesuprantu,ka ten galima taip ilgai ziureti.Bet as nieko nerandu blogo.Gal kas pamokys,kaip atsekti,ka jis ten ziuri,skaito? g.gif



Ant internet exploer lango (pas mane kairej pusei) zvaigzdute favorites-> History_> viev by order visited today

ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunkissed: 10 gruodžio 2010 - 21:38
QUOTE(Sunkissed @ 2010 12 10, 21:31)
Ant internet exploer lango (pas mane kairej pusei) zvaigzdute favorites-> History_> viev by order visited today




ka tu cia ***.. aiskini.
Tu nori, kad ji per langa iskristu..snaiges begaudydama...
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.254 @ 2010 12 10, 23:39)
ka tu cia ***.. aiskini.
Tu nori, kad ji per langa iskristu..snaiges begaudydama...


Nebegiedokit pons
Atsakyti
QUOTE(verija @ 2010 12 10, 19:58)
Mano vyras daznai sedi kompe,valandom.Nesuprantu,ka ten galima taip ilgai ziureti.Bet as nieko nerandu blogo.Gal kas pamokys,kaip atsekti,ka jis ten ziuri,skaito? g.gif

Nejau niekad nepraėjot pro šalį, kad pamatytumėt kur jis naršo? Tai būtų greičiausias būdas išsiaiškint. Jei greitai kažką išjungs, bandys slėpti, tada jau galima bus pradėt nerimaut. Pabandykit wink.gif

Bet jei prie kompo ilgai laiko praleidžia dar nereiškia, kad į vyrukus dairosi rolleyes.gif
Atsakyti
Na nezinau.Visada istorija buna istrinta.O kitokiu budu negalima suzinot?
Atsakyti
QUOTE(verija @ 2010 12 10, 22:54)
Na nezinau.Visada istorija buna istrinta.O kitokiu budu negalima suzinot?

O kaip jums mano pasiūlytas variantas? unsure.gif
Atsakyti
Netūrėtu ko slėpti netrintu...visų pirmą pagalvokit ,ką darysit,jei rasit ką negero,tada tik ieskokit,jei nenorit skirtis ir pyktis ar likt durniaus vietoj,nekiškit nosies g.gif
Atsakyti
QUOTE(verija @ 2010 12 11, 00:54)
Na nezinau.Visada istorija buna istrinta.O kitokiu budu negalima suzinot?


Galima. spausk Start mygtuka, tada "run", ten irasyk "cmd" (be kabuciu), spausk enter, atsiras juodas langas. Jame rasyk "shutdown -s" (be kabuciu), spausk enter. Komanda istrins uzkoduota istorija ir galesi pamatyti visa istorija.
Atsakyti