Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(Salne @ 2009 05 07, 10:45)
Nu va..dabar jau aišku..
Beje..visgi jau pamilau aš jau tą medį..nes kuo toliau tuo dežutė vis gražesnė gaunasi.. ax.gif ..Visgi akrilas kartais daro stebuklus.. biggrin.gif

Mane jau siutas jama:tu jau baigineji, o as net minties neturiu, nes neissivaizduoju dar realiai tos servetkos.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 07, 10:56)
Mane jau siutas jama:tu jau baigineji, o as net minties neturiu, nes neissivaizduoju dar realiai tos servetkos.


Na iki pabaigos dar tolokai, nes medis tai su daug šakų, kol kiekvieną jų prakalbinsiu..oi užtruksiu..bet tikiuosi savaitgalį jau pribaigti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 07, 09:56)
Mane jau siutas jama:tu jau baigineji, o as net minties neturiu, nes neissivaizduoju dar realiai tos servetkos.

Nu nesnervuok tu taip, grožiui kenkia, va kaip ji atrodo, žiūrėk ir dėliok mintyse mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
įdomu, daug dalyvaujančių ? rolleyes.gif oi kaip įdomu bus pamatyt visų darbus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 07, 11:12)
įdomu, daug dalyvaujančių ?  rolleyes.gif oi kaip įdomu bus pamatyt visų darbus  ax.gif


Aš tikiuosi, kad nebus per daug.. g.gif ..nes paskui labai sunku balsuoti bus..nes jau dabar įsivaizduoju kokių grožių kai kas pridarys.. blush2.gif ..Manau kokių 20 turėtų būti.. g.gif ..Nors gal ir mažiau..nebent kitos tyliai..tyliai nesiafišuodamos dekupuoja..tai ir dar daugiau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 07, 11:06)
Nu nesnervuok tu taip, grožiui kenkia, va kaip ji atrodo, žiūrėk ir dėliok

Matyt tai esu maciusi, bet koks dydis , spalva, tvirtumas tai jau zinau, kad ne koks doh.gif
Salne, o kaip tu tas sakas kalbini, gal aprengineji, ta prasme lapelius kokius dapiesineji, inkiliuku prikelei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 07, 11:31)

Salne, o kaip tu tas sakas kalbini, gal aprengineji, ta prasme lapelius kokius dapiesineji, inkiliuku prikelei biggrin.gif


Aha.. lotuliukas.gif ..Gelytes paišau: rožes, aguonas, gladijoles.. lotuliukas.gif ..Dar pora žvirblių prie tų varnų..ir medis tiesiog dainuoja.. lotuliukas.gif ..
O jei rimtai..kai bus baigta..ir kai bus balsavimas tai ir pamatysi..kokiom kalbom mano medis prabilo.. tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 07, 10:50)
Aha.. lotuliukas.gif ..Gelytes paišau: rožes, aguonas, gladijoles.. lotuliukas.gif ..Dar pora žvirblių prie tų varnų..ir medis tiesiog dainuoja.. lotuliukas.gif ..
O jei rimtai..kai bus baigta..ir kai bus balsavimas tai ir pamatysi..kokiom kalbom mano medis prabilo.. tongue.gif  biggrin.gif


oi kaip intriguoji irnesakyk.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 07, 12:01)
oi kaip intriguoji  irnesakyk.gif  flirt.gif


Aha.. biggrin.gif ..Tik, kad paskui iš visos tos intrigos šnipštas nesigautu..ir liksiu paskutinėje vietoje su savo kalbančiu medžiu... lotuliukas.gif ..
Atsakyti
aš į turgų nespėsiu doh.gif o gal kaip nors , nes jauciu ,kad manes ten laukia ideja wub.gif
Atsakyti
ridikėlius ant šakų kabinsi? laugh.gif
Atsakyti
Savaitgalį gal į Kauną reikės nuvažiuoti.. g.gif ..Įdomių ir originalių dalykų galima rasti dekoravimui..tuose sendaikčių turguose.. ax.gif


II-asis tarptautinis antikvarinių daiktų ir sendaikčių turgus "Laiko ratu 2009"

„Laiko ratu - 2009“ vyks 2009 m. gegužės 8, 9 ir 10 dienomis, Prekybos miestelyje URMAS, Pramonės pr.16, Kaune. Kaip ir pernai jame dalyvaus apie 400 dalyvių - daugiau nei 100 antikvarų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei kitų užsienio šalių prekiaus įvairia senovine atributika: senovinių automobilių ir motociklų detalėmis, meno dirbiniais, paveikslais, indais, interjero detalėmis, baldais, laikrodžiais, monetomis, originaliais tarpukario ir pokario laikus menančiais įvairios paskirties daiktais. Šventėje šurmuliuos ir tradicinė Lietuvos tautodailininkų, amatininkų, ūkininkų mugė, kurioje prekiaus daugiau kaip 300 prekybininkų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 07 gegužės 2009 - 13:09