Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(driftas @ 2009 05 06, 19:02)
Ar galima dar ką nors priklijuoti? Galima foliją naudoti?
g.gif



Mane irgi sitas klausimas sudomino g.gif ,kiek suprantu galima....negalima tik sendintoju 1 ir 2 komp....o kitus sendinimo budus galima.... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2009 05 06, 19:07)
Man rodosi, kad jokio sendinimo ir jokiu pribombasu naudoti negalima, tik dazai , klijai,servetele lakas ir daiktas.Reikia aiskumo ploja.gif



"nenaudojam nei vienkomponenčio nei dvikomponenčio senditojų,
galimi kiti sendinimo būdai, kuriems nereikia spec. priemonių, tai shaby būdas, ir kas tik sugalvosite".


O jeigu folijos negalima,tai as tada pasuoju,nes sugalvojau butent su ja darbeli bigsmile.gif
Atsakyti
o aš foliją suprantu kaip spec.priemonę doh.gif
Taigi, kad reikia aiškumo huh.gif
Aš irgi su folija sugalvojau biggrin.gif ir be folijos sugalvojau biggrin.gif
Galima 2 kartus dalyvaut? bigsmile.gif
Gal kas turit laiko parduot bigsmile.gif? nes su juo man labai striuka ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driftas: 06 gegužės 2009 - 18:30
QUOTE(driftas @ 2009 05 06, 19:20)
o aš foliją suprantu kaip spec.priemonę  doh.gif


Man irgi folija yra spec priemonė..nes reikalauja ir spec klijų..ir net spec lako.. g.gif ..Nors tegul Lachesė susako kas ir kaip.. ax.gif
Atsakyti
Bet čia ir gąsdinat su tuo servetėlės įnoringumu.
Beveik jau praėjo noras dalyvauti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 06, 17:40)
Lachese, o ar galima naudoti tokias priemones, kaip karoliukai, nėrinukai , kaspinėliai ir ttt ?
oi Indriuk nešiurpink...., aš tik 2 jas turiu  doh.gif


galima

QUOTE(driftas @ 2009 05 06, 18:02)
Ar galima dar ką nors priklijuoti? Galima foliją naudoti?
g.gif


galima

QUOTE(sobieska @ 2009 05 06, 18:07)
Man rodosi, kad jokio sendinimo ir jokiu pribombasu naudoti negalima, tik dazai , klijai,servetele lakas ir daiktas.Reikia aiskumo ploja.gif


QUOTE(vignola @ 2009 05 06, 18:11)
Mane irgi sitas klausimas sudomino g.gif ,kiek suprantu galima....negalima tik sendintoju 1 ir 2 komp....o kitus sendinimo budus galima.... ax.gif
Papildyta:
"nenaudojam nei vienkomponenčio nei dvikomponenčio senditojų,
galimi kiti sendinimo būdai, kuriems nereikia spec. priemonių, tai shaby būdas, ir kas tik sugalvosite".
O jeigu folijos negalima,tai as tada pasuoju,nes sugalvojau butent su ja darbeli bigsmile.gif


folija nepriskiriama prie sendinimo būdu, tai yra auksavimo-sidabravimo būdas, tad foliją naudoti galima, galima ir kruopų uždėti kas nori ir cukraus smile.gif cukrus vienas is šerksno būdų ,kažkada seniai esu rodžius bumbulą su tokiu būdu.
beje, aš pati apie foliją galvojau lotuliukas.gif nes mažai forume matosi darbeliu su folija, bet dabar pergalvosiu doh.gif



Papildyta:
QUOTE(driftas @ 2009 05 06, 18:20)
o aš foliją suprantu kaip spec.priemonę  doh.gif
Taigi, kad reikia aiškumo  huh.gif
Aš irgi su folija sugalvojau  biggrin.gif ir be folijos sugalvojau  biggrin.gif
Galima 2 kartus dalyvaut?  bigsmile.gif
Gal kas turit laiko parduot bigsmile.gif? nes su juo man labai striuka ...


taip folija yra spec priemonė bet ne sendinimo.
dvieju darbu siusti negalima smile.gif parduok kam nors jeigu du padarysi smile.gif

QUOTE(Salne @ 2009 05 06, 18:35)
Man irgi folija yra spec priemonė..nes reikalauja ir spec klijų..ir net spec lako.. g.gif ..Nors tegul Lachesė susako kas ir kaip.. ax.gif


Galite naudoti ir iskiluji dekupaža, tik sendinimų negalima specialių smile.gif

QUOTE(Kerpena @ 2009 05 06, 20:57)
Bet čia ir gąsdinat su tuo servetėlės įnoringumu.
Beveik jau praėjo noras dalyvauti unsure.gif


aš irgi pati jau išsigandau, bet eisiu pamėginti smile.gif Dar į turgų ryt nulėksiu kokią dėžę gal rasiu.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 06, 21:32)
Dar į turgų ryt nulėksiu kokią dėžę gal rasiu.

Kaip faina, kaip aš norėčiau į sendaikčių turgų, gal kas žinote Kaune kažkas panašaus yra? Radau sodyboje tokį senobinį paprastą stovą gėlėms, net du, gal ir daugiau yra. Ale kad gramdymo ten doh.gif Gal kokie 5 sluoksniai dažų užvaryti vieni ant kitų. Pradėjau gramdyti, bet po valandos darbo persigalvojau, nunešiau ir pastačiau į vietą. Na vis po valandą po valandą kai nuvažiuosiu savaitgaliais, iki rudens gal nubrūžysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Puiku,kad galima folija naudoti... ax.gif smile.gif
Dar geriau,kad pas mus sitas budas atskiras ir nepriskiriamas prie sendinimo thumbup.gif ....

Kodel pergalvosi,del to ,kad daug norinciu? smile.gif ...yra skirtingi gi budai...tik nezinau kaip Lietuvoj su visom priemonem situacija.... g.gif
Atsakyti
bent as turiu visas priemones is geru akiu, visko yra, bet greitai isperka.
O pergalvosiu, nes noriu ko nors netiketo , nestandartinio tongue.gif
Atsakyti
negaliu skaityti ramiai:)pati turiu vizija:))))ir visas priemones, isskyrus servetele:))))nespeju visko aprepti, nu bet taip vilioja.... doh.gif
Atsakyti
zodziu jei kam truksta ideju, parasykit, pora pametesiu..kas cia nebuvo aptarta:)))))bent taip sudalyvausiu:)))
Atsakyti
Nu va..dabar jau aišku..
Beje..visgi jau pamilau aš jau tą medį..nes kuo toliau tuo dežutė vis gražesnė gaunasi.. ax.gif ..Visgi akrilas kartais daro stebuklus.. biggrin.gif

Gabii
..nesikankik tu taip..o eik nusipirk servetėlę ir įgyvendink savo mintis...Nugi nemiegosi paskui naktim, jei taip nepadarysi.. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu nzn:)))norisi gi kuo geriau padaryti:)))o laiko nulis...nu as dar pagalvosiu:))))
Atsakyti