Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

mergytės , rašykite klausimus čia, nes nemažai gaunu až, tai gal jūsų klausimas padės ir kam nors kitam.

Bik, dalyvauk butinai wub.gif
Atsakyti
Lachesė kokia sauni ideja sitas konkursas bigsmile.gif
Noreciau pabandyti,bet serveteliu jau nera parduotuvese biggrin.gif
Mergaites vilnietes gal kas nors turi 2 atliekamas,galeciau pirkti,arba keisti

http://public.fotki....amos-1/vignola/
Atsakyti
o pas mus Kaune Daukšos g.20 dar visą pakelį turi cool.gif
Atsakyti
labai laukiu konkurso pabaigos,noris pamatyt visu darbelius labai, 4u.gif pati nedalyvauju,bet taip idomu bus paziuret 4u.gif as cia su tuo veidrodziu savo prisigysiau,bet nieks nesigavo doh.gif trint velniop viska reiks doh.gif inoringas medis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 06, 18:17)
labai laukiu konkurso pabaigos,noris pamatyt visu darbelius labai, 4u.gif pati nedalyvauju,bet taip idomu bus paziuret 4u.gif as cia su tuo veidrodziu savo prisigysiau,bet nieks nesigavo doh.gif trint velniop viska reiks doh.gif inoringas medis biggrin.gif


Joo..medis tas tikrai įnoringas...Vargstu aš dabar su juo..Kol kas žiūriu..į jau priklijuotą..ir nelimpa..bandau jaukintis..reikės dar su dažais pažaisti..gal pamilsiu ir prisijaukinsiu.. g.gif ..
Nors jau irgi pabaigos laukiu..Taip norisi rezultatus sužinoti jau.. biggrin.gif ..Žinau, kad daugiau vasarą negalėsiu sudalyvauti konkursuose, todėl šitam trūks plyš vistiek turiu sudalyvauti.., nes su vaikais į pajūrį visai vasarai išvarau..tai dekupažo reikmenų visų nesitempsiu..pertrauka priverstinė bus..teks pasedėti ant virbalų ir adatos.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 06, 18:30)
Joo..medis tas tikrai įnoringas...Vargstu aš dabar su juo..Kol kas žiūriu..į jau priklijuotą..ir nelimpa..bandau jaukintis..reikės dar su dažais pažaisti..gal pamilsiu ir prisijaukinsiu.. g.gif ..
Nors jau irgi pabaigos laukiu..Taip norisi rezultatus sužinoti jau.. biggrin.gif ..Žinau, kad daugiau vasarą negalėsiu sudalyvauti konkursuose, todėl šitam trūks plyš vistiek turiu sudalyvauti.., nes su vaikais į pajūrį visai vasarai išvarau..tai dekupažo reikmenų visų nesitempsiu..pertrauka priverstinė bus..teks pasedėti ant virbalų ir adatos.. biggrin.gif

tas tiesa,labai jau trapus tas medelis,grazus bet labai plysta,as jau kokias keturias sugadinau ir niekaip lygiai neuzklijuoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 06, 17:30)
Joo..medis tas tikrai įnoringas...Vargstu aš dabar su juo..Kol kas žiūriu..į jau priklijuotą..ir nelimpa..bandau jaukintis..reikės dar su dažais pažaisti..gal pamilsiu ir prisijaukinsiu.. g.gif ..
Nors jau irgi pabaigos laukiu..Taip norisi rezultatus sužinoti jau.. biggrin.gif ..Žinau, kad daugiau vasarą negalėsiu sudalyvauti konkursuose, todėl šitam trūks plyš vistiek turiu sudalyvauti.., nes su vaikais į pajūrį visai vasarai išvarau..tai dekupažo reikmenų visų nesitempsiu..pertrauka priverstinė bus..teks pasedėti ant virbalų ir adatos.. biggrin.gif

negasdinkit manes su tuo medžiu... nes tai aš vis dar toj pačioj minčių ir servetėlės dėliojimo stadijoj,- išsirinkau dėžutę pagaliau, bet servetėle tik pridedu prie jos kokius 20 kartų per diena, ir vėl padedu šalia.... kažkaip ji nenori lipti ant dėžutės...... g.gif doh.gif
Lachese, o ar galima naudoti tokias priemones, kaip karoliukai, nėrinukai , kaspinėliai ir ttt ?
oi Indriuk nešiurpink...., aš tik 2 jas turiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo versus*: 06 gegužės 2009 - 17:41
QUOTE(versus* @ 2009 05 06, 18:40)
negasdinkit manes su tuo medžiu... nes tai aš vis dar toj pačioj minčių ir servetėlės dėliojimo stadijoj,- išsirinkau dėžutę pagaliau, bet servetėle tik pridedu prie jos kokius 20 kartų per diena, ir vėl padedu šalia.... kažkaip ji nenori  lipti ant dėžutės......  g.gif  doh.gif
Lachese, o ar galima naudoti tokias priemones, kaip karoliukai, nėrinukai , kaspinėliai ir ttt ?
oi Indriuk nešiurpink...., aš tik 2 jas turiu  doh.gif

nesigazdink is daliu gal lengviau klijuosis,as vientisa norejai ant veidrodzio nu niekaip nein doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 06, 18:38)
tas tiesa,labai jau trapus tas medelis,grazus bet labai plysta,as jau kokias keturias sugadinau ir niekaip lygiai neuzklijuoju doh.gif


Aha..jautrus..išlepes..Šiaip atrodo lyg ir nieko..bet plyšta greitai..tai su juo reikia, kaip su moterim..švelniai, atsargiai, jautriai, meiliai kalbinant..tada pasiduoda..bet vos tik šiurkštesnis paspaudimas..supyskta.. doh.gif

QUOTE(versus* @ 2009 05 06, 18:40)
negasdinkit manes su tuo medžiu... nes tai aš vis dar toj pačioj minčių ir servetėlės dėliojimo stadijoj,- išsirinkau dėžutę pagaliau, bet servetėle tik pridedu prie jos kokius 20 kartų per diena, ir vėl padedu šalia.... kažkaip ji nenori  lipti ant dėžutės......  g.gif  doh.gif
Lachese, o ar galima naudoti tokias priemones, kaip karoliukai, nėrinukai , kaspinėliai ir ttt ?
oi Indriuk nešiurpink...., aš tik 2 jas turiu  doh.gif


Aš dvi turėjau..liko tik skuteliai..likučiai..Suklijuota kiek reikėjo..Dabar bandysim tapyba užsiimti, nes vaizdas nykus.. biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif jusu pasiskaicius einu link sprendimo, kad man maziausiai 10 ju reikes nusipirkt. Nu ziauriai brangiai man tas konkursas atsieis biggrin.gif
Atsakyti
Ar galima dar ką nors priklijuoti? Galima foliją naudoti?
g.gif
Atsakyti
Man rodosi, kad jokio sendinimo ir jokiu pribombasu naudoti negalima, tik dazai , klijai,servetele lakas ir daiktas.Reikia aiskumo ploja.gif
Atsakyti