Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(Lachesė @ 2009 05 04, 22:41)
Laiko yra smile.gif bet neužmikit , aš tokia ne savo stiliaus noriu padaryti, kažin kaip pavyks. Norėčiau rasti kokią įdomią dėžutę.

Va va, servetėlė jau rankose, o dėžutė g.gif Neprastai taip reiktų rast, kad visas medis tilptų...O komodėlės tipo galima?
Atsakyti
kaip įdomu, negaliu,a š labai smalsi, tai man baisiai prailgs dvi savaitės doh.gif

eisiu į sendaikčius , gal ką rasiu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(bite @ 2009 05 04, 22:50)
Va va, servetėlė jau rankose, o dėžutė g.gif Neprastai taip reiktų rast, kad visas medis tilptų...O komodėlės tipo galima?


sakyčiau,kad nelabai, nes komodėlė yra komodėlė, o dėžute jos nepavadinsi smile.gif

va įmetu meleoną dėžučių smile.gif

http://www.senasnauj...s...268&level=4

http://www.senasnauj...s...268&level=4

http://www.senasnauj...s...268&level=4

čia dėl žodyno suderinimo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 04 gegužės 2009 - 22:59
O man ijungtas prievartinis stabdis: niekur negaliu is namu isvykt, nes sedziu saules nubuciuotomis lupomis, trigubos, net butulino injekcijos nereikia, tik, kad viena beda-skauda biggrin.gif Dezute turiu, serveteles ne, bet zinau kur gaut, reikia nuvaziuot tik pasiimt.Nu bet laiko dar yra, ne as viena nepradejusi, tai kazkaip lengviau istvert cool.gif
Atsakyti
oi bus plušančių paskutinę naktį laugh.gif
Atsakyti
Na jau tikrai bus idomu.Nes sunki pradzia jauciasi.
Arba yra daug slapukiu kurios kuria grozybes ir paskui visus nustebins. blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gerai kad nereikia iš anksto registruotis tai galima sau pabandyti, o jei nesąmonė išeis, tai niekas ir nežinos. blush2.gif Mane traukia visokie konkursai, bet kadangi dekupaže nesu nei gabi, nei patyrusi, tai bala žino kas ten gausis ar ne.
Atsakyti
Aš tai negaliu patikėti - draugams vestuvių proga esu pradėjusi daryti dėžutę būtent su šia servetėle. Jei neištiks kūrybinė, tiksliau, techninė krizė, pasirodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet koks motyvas didžiuuuulis doh.gif Šiandien nusipirkau servetėlę blink.gif
Atsakyti
Kaip džiaugiuosi skaitydama ,kad mintys jau gimsta smile.gif motyvas įvairiapusis, ir ornamentinė dalis fantastiška ir paukštukai, egiptietiškos akys, pagrindas toks įdomus. Tai manau,kad galima padaryti labai skirtingus variantus su tokia servetele, iškadruoti, išimti tik tam tikras detales, o gal ir ištisą kas nors naudos thumbup.gif

Kerpena, tik dabar pamačiau kokia Super mama esi wub.gif wub.gif wub.gif jau vien už tai kad su tiek vaikiukų dar dekupažinti laiko randi , didžiulė pagarba wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 05 gegužės 2009 - 16:50
***** jei kas man užfundytų tos servetėlės sudalyvaučiau... turiu dėžutę vieną... dievinu Klimtą, klimtomanijos sindromas man... bet tokios servetkos pas save neturiu... Bite iš kur gavai???
Atsakyti
b_i_k, iš kaimynų, užu sienos... mirksiukas.gif, va, iš čia ax.gif
Kontaktuose yra telefonas, kam reikia, galėtumėte susisiekti, įsitikinti, ar dar yra g.gif
Atsakyti
ir kaip tik buvau ten šiandien ech... smile.gif reiks ir ryt nuvažiuot tada...
Atsakyti