Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Lachese, super ideja, labai tikiuosi sudalyvauti pavyks, nors ir nesitikiu laimet biggrin.gif as ta servetele jau kelias savaites rankose vartau ir niekur neprilipdau doh.gif tai gal saus dar kokia mintis rolleyes.gif
Atsakyti
Man taip pat ši idėja superinė thumbup.gif Ir taip adrenalinas sukyla lotuliukas.gif noriu dalyvauti.. Bet ... na ,neužkabina manęs ši servetėlė,nors ir kaip į ją bežiūrėčiau rolleyes.gif . Tad lauksiu sekančio karto mirksiukas.gif
Atsakyti
jau tuojau pirmadienis smile.gif žiūriu, kad sunkoka rasti servetėlę šią , tai mano pasiūlymas vis dar galioja,kad dedam antrą paveiksliuką ,kuris gal būt galėtų būti labai populiarus , siūlykit visos, įmeskit nuorodą iš wimelio albumų arba iš kokios internetinės parduotuvės. Noriu,kad galimybę dalyvauti turėtų kuo daugiau žmonių smile.gif
Atsakyti
Tuomet abu paveiksliukai bus tinkami?
Atsakyti
kaip matau, niekas nesiūlo nieko smile.gif na palauksim rytdienos vakaro.

Tuomet bus tinkami abu paveiksliukai, bet negalima jų maišyti, vienas arba kitas pasirinktinai, kitos sąlygos tos pačios.
Atsakyti
Nu ką....Aš jau pradėjau konkursinį darbelį.. ax.gif ..
Atsakyti
Šauni mintis thumbup.gif
O servetėlė ši? http://www.senasnauj...duktai/5505.jpg
Nes man kažkaip spalvos visai kitokios nei pirmame puslapyje nurodyta g.gif
Atsakyti
serveteliu spalvos internetineje parduotuveje nuo realybes gali skirtis , manau ,kad cia bus ta pati servetka ax.gif
Atsakyti
Taip, lebut, ten ta pati servetėlė smile.gif tai vadinasi lieka šis vienintelis paveiksliukas ax.gif

O aš pradėsiu savo darbuką ketvirtadienį mirksiukas.gif reikės pribumbasų sugalvoti kokių nors tongue.gif
Atsakyti
aš jau šiandien tą servetėlę dėlioju nuo vienos dėžutės ant kitos ir niekaip neapsisprendžiu... kas, kaip, ant ko, su kuo blush2.gif dar reikės subrandint mintį... g.gif
Atsakyti
Laiko yra smile.gif bet neužmikit , aš tokia ne savo stiliaus noriu padaryti, kažin kaip pavyks. Norėčiau rasti kokią įdomią dėžutę.
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 04, 23:11)
aš jau šiandien tą servetėlę dėlioju nuo vienos dėžutės ant kitos ir niekaip neapsisprendžiu... kas, kaip, ant ko, su kuo  blush2.gif dar reikės subrandint mintį... g.gif


Aš va pradėjau daryti jau..tai nudažiau..spalva tokia graži gavosi.. blush2.gif ..ir pradėjau įgyvendinti tai ką minyse vis deliojau..ir žiūriu, kad visgi mintyse viskas daug gražiau..o realiai nelabai gaunasi.. doh.gif ..Reikės šiek tiek perdarinėti..Nu blyn nepasiduosiu..vistiek kaip nors išgimdysiu.. biggrin.gif
Atsakyti