Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

biggrin.gif vos ne visos prizininkes susirinko. Gal ka praleidau...ar pasiskelbe kitu dezuciu autores ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 21, 07:27)
biggrin.gif  vos ne visos prizininkes susirinko. Gal ka praleidau...ar pasiskelbe kitu dezuciu autores ax.gif

noris gi žvilgančius parašus pademonstruot biggrin.gif tai ir rašinėjam reik- nereik mirksiukas.gif
p.s. Sobieska , turėjau labai tvirtą įtarimą , kad tavo dėžutė ir yra tavo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 21, 08:33)
p.s. Sobieska , turėjau labai tvirtą įtarimą , kad tavo dėžutė ir yra tavo bigsmile.gif

Nagi prasau issamiau, pagal kokius pozymius ax.gif ateity juk reiks metyti ******...ne visos juk man palankios, o balu is ju noretusi biggrin.gif
Atsakyti
o kaip artėja pabaiga smile.gif temos, naujos dar nėra. Bet jau kaip supratau , šiandien bus lotuliukas.gif
Vakar dirbau prie puslapio ilgokai,.... plius visą naktį aš tą konkursą sapnavau, kaip ką darau. Einu bent į wordą susirašysiu viską, kad tik nukopinu į naują temą ir viskas smile.gif

Man versus medalio nesimato, kažko rodo tik raideles "user posted image"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 21 gegužės 2009 - 07:43
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 21, 08:42)
Man versus medalio nesimato, kažko rodo tik raideles "user posted image"


O man matosi.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 21, 07:36)
Nagi prasau issamiau, pagal kokius pozymius ax.gif  ateity juk reiks metyti ******...ne visos juk man palankios, o balu is ju noretusi biggrin.gif

pagal ryškumą ir ekspresyvumą mirksiukas.gif + tvarkingą, švarų atlikimą 4u.gif
Lachese, o aš savo medalį matau g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 21, 08:49)
pagal ryškumą ir ekspresyvumą  mirksiukas.gif + tvarkingą, švarų atlikimą  4u.gif


drinks_cheers.gif ..Aš irgi sobieską atpažinau...ne iš karto, bet kažkaip spinduliavo tas darbelis kažkokiu sobieskos spindėjimu.. biggrin.gif ..
Kitą kartą Sobieską..padaryk, ką nors, kas tau atrodo nelabai priimtina..na ko šiaip nedarytum.. smile.gif ..
Atsakyti
įdomiai čia, bet jei nerodo, vadinasi man nereikia matyti smile.gif
Sobieska, o kaip Salne išsidavė? Tu sakiai,kad jau buvai supratus ,kuris jos darbas.
Atsakyti
Man irgi versus* paraše medalio nerodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 21, 08:49)

VERSUS, nesimato tavo laimėto medalio g.gif
Atsakyti
Na nebt jau aš tai visai sobieskos neįtariau, netgi bučiau su kuo nors lažinusis , kad čia ne jos darbelis. Kažkaip man užsifiksavo kitoks jos braižas lotuliukas.gif-dėl to maloniai nustebino. Nes aš dar ir balsavau užtą darbelį wub.gif

man taip pat medalio nerodo. O ir pas Salne tik šiandien man matosi. O maniau, kad aš čia nieko nebematau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugu: 21 gegužės 2009 - 08:08
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 21, 08:54)
įdomiai čia, bet jei nerodo, vadinasi man nereikia matyti smile.gif
Sobieska, o kaip Salne išsidavė? Tu sakiai,kad jau buvai supratus ,kuris jos darbas.


Neatspėjo ji.. mirksiukas.gif ..Suklydo.. smile.gif ..
Nors aš įtariu kodėl ji pagalvojo, kodėl mano dežutė ta su stalčiukais.. biggrin.gif ..Dėl plaukų gumytės išlindusios iš stalčiuko.. lotuliukas.gif ..Nes aš pasakiau, kad mano dukra okupavo tą dežutę, na pasisavino..Tik dėja..ji ten ne savo plaukų gumytės laiko..o tokius mažus žaislinius žvėrelius migdo... lotuliukas.gif
Nors gal ir klystu..gal Sobieska kitaip pagalvojo.. blush2.gif
Atsakyti