Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif Ir didžiulis palaikymas dalyvėms 4u.gif
Atsakyti
šis konkursas jau praėjo, labai laukiu naujo wub.gif bet man dar labai knieti parodyti savo dėžutės dugną blush2.gif :
user posted image
buvo daug komentarų dėl kaspinėlio ir sagtelės... ištikrųjų niekaip neišėjo jos nufotkinti taip , kaip atrodo realybėj... blush2.gif tas blyniukas yra susuktas is plonyčių tekstilinių juostelių tiksliai atkartojančių dėžutės spalvas.. deja, nuotraukoj atrodo kiek pigokai ir panašu į palstiką ar kažkokią metalinę sagą blush2.gif vidus (išskyrus dangtelį klijuotas tamsiai rudu d.veltiniu 4u.gif o šeip servetėlę klijavau ir dideliais gabalais ir visai mažyčiais. Viskas jungta į vieną bendrą medį, po to beveik visas fonas ir didelė dalis medžio pertapyta 4u.gif
ir dar noriu pasidžiaugti auksu sužibusiu parašu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 20, 13:19)
šis konkursas jau praėjo, labai laukiu naujo  wub.gif bet man dar labai knieti parodyti savo dėžutės dugną  blush2.gif :


Nu tikrai nuostabus darbelis.. rolleyes.gif

O dabar aš trumpai papasakosiu, kodėl visgi mano dėžutė violetinė..būtent violetinė, o ne mėlyna.. ax.gif ..Aišku pradžioj sunkiai aš jaukinausi tą servetėlę..bet mintis kilo panaudoti tik šakas, tuos išraitymus..Ir norėjau pasendinti shaby būdu...Pradžioje taip ir pasendinau..ir gavosi mano dėželė tokios šviesios rusvos spalvos su tom šakom (vidus, kaip tik tokia spalva ir paliktas)..Bet nu žiūrėjau ir nelipo ji man..O paskui dar pagalvojau, kad tokios spalvos dežučių bus tikrai daug..tai sakau reikia kažką daryti kitokio..Mažiausiai aš galvojau apie šios dežutės pritaikymą interjere..nors patikėkit manim..ji visai gražiai žiūrisi ir dera.. blush2.gif ..Taigi..žiūrinėjau aš į servetėlę..ir man užkliuvo apačioje servetėlės esantys violetiniai taškeliai..ar kaip juos pavadinti..tai ir nusprendžiau, kad ši spalva bus kaip tik...Nu ir ką..pasiėmiau teptuka, susimaišiau violetinę spalvą..ir dažiau..tris dienas.. cool.gif ..šakos tai jau visos užklijuotos buvo..ir visos tikliai iškarpytos...visi išraitymai iškarpyti taip pat.. cool.gif ..O kol aš tuos išraitymus visus suklijavau.. doh.gif ..Taigi nudažiau viską violetiniai...paskui ryškynau šakas..ir kitas detales..Tie raudoni, mėlyni taškiukai irgi iš servetėlės..apažioje po medžiu tokiu akcentėlių yra..tai pritaikiau..
O viduje nutariau, pasodinti medį ir patupdyti ant jo paukščius...Minties kažkokios paslėptos nėra..viskas kažkaip savaime gavosi.. blush2.gif

Dar karta dėkui visoms kas balsavo ir kartu visoms dalyvavusioms, kurios palaikė kompaniją.. 4u.gif

Nu va..išsiplėčiau aš čia kažkaip.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Versus dezute tikrai verta I vietos. thumbup.gif thumbup.gif .
Kitame konkurse reiketu atkreipti demesi i nuotrauku pristatyma ,ju kieki,manau,
kad reiketu ne maziau kaip po 4 nuotraukas,kad darbas matytusi visapusiskai,o
tik keli fragmentai.Tokioje detute kaip Versus tiesiog papasakota medzio istorija,o
pristatyme faktiskai to nesimate. g.gif
Atsakyti
Sveikinu visas visas smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(PACIOS @ 2009 05 20, 12:53)
Versus dezute tikrai verta I vietos. thumbup.gif  thumbup.gif .
Kitame konkurse reiketu atkreipti demesi i nuotrauku pristatyma ,ju kieki,manau,
kad reiketu ne maziau kaip po 4 nuotraukas,kad darbas matytusi visapusiskai,o
tik keli fragmentai.Tokioje detute kaip Versus tiesiog papasakota medzio  istorija,o
pristatyme faktiskai to nesimate. g.gif


aš jokių priekaištų dėl nuotraukų pateikimo neturiu,- juolab, ir taip didelį darbą padarė Lachesė visų mūsų nuotraukas atrinkdama ir apdorodama 4u.gif siųsdama nuotraukas konkursui nė nesitikėjau, kad visos jos bus sudėtos, o kurios neįdėjo , rodau dabar 4u.gif o ateinantiems konkursams galima pasiūlyti apsibrėžti kaip , ir iš kurių pusių daiktai turėtų būti fotkinami mirksiukas.gif 4u.gif
Salne , aš visą balsavimą galvojau , kad tavo dėžutė ta kur ištikrųjų yra auksinės hihihi.gif ir net nežinau kodėl , galvojau ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo versus*: 20 gegužės 2009 - 13:39
QUOTE(versus* @ 2009 05 20, 14:37)
Salne , aš visą balsavimą galvojau , kad tavo dėžutė ta kur ištikrųjų yra auksinės  hihihi.gif ir net nežinau kodėl , galvojau ir tiek  rolleyes.gif


O aš kol Mamukas Indriukas nepasakė, kad ji nedalyvauja..galvojau, kad tavo dėžutė yra jos.. biggrin.gif ..
Ir dar galvojau, kad ta dėžutė su stalčiukais yra bitės.. blush2.gif ..Nes ji pradžioj minėjo, kad iš kur gauti tokią dežutę, kad visas medis užsiklijuotų..tai galvojau tikrai jos..o ir užklijuotas nepriekaištingai visas medis..ir taip visi kampai, išlinkimai sutampa.. rolleyes.gif Na galvojau taip gali tik žmogus turintis daug patirties.. rolleyes.gif blush2.gif ..
Sobieską atpažinau beveik iš pirmo karto... blush2.gif ..
O kitas dežutes visaip kaip bandžiau atspėti..bet niekaip..nes nežinojau kas tiksliai dalyvauja..tai minčių buvo lygiai nulis.. smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms, kurios nepatingėjot dar papasakoti kaip atlikote. 4u.gif Man tikrai labai labai įdomu. smile.gif

QUOTE(versus* @ 2009 05 20, 13:37)
Salne , aš visą balsavimą galvojau , kad tavo dėžutė ta kur ištikrųjų yra auksinės  hihihi.gif ir net nežinau kodėl , galvojau ir tiek  rolleyes.gif

Aš taip pat manaiu ax.gif dar buvo minčių, kad ta, kuri yra sobieskos... Na, šį kartą totaliai nepataikiau rolleyes.gif . Tik versus dėžutė buvo paskui kaip ir aiški...

Nuotraukų pateikimas tikrai geras, tik va, kai kurios nuotraukos buvo nelabai ryškios, pvz. nr. 1, nr. 4, nr. 5. Nesimatė visko. Gal kiek per tamsios jos.
Šaip tikrai svarbu ne tik dėžutė, bet ir kaip ji pateikta. Ryški nuotrauka labiau traukia akį. Pvz. sobieskos, auksinės, kerpenos, salnes labai gražios ir ryškios nuotraukos. Na, apie versus* darbelį jau net nekalbu... jam daviau 1 vietą, nes ten ir darbelis, ir nuotrauka graži. Man tikrai labai imponuoja jos stilius.

Beje, man ta sagtelė - kaspinukas, wub.gif thumbup.gif Vien dėl jo darbas tapo "su razinka". Pridavė būtent tą cinkelį, dėl kurio atrodė išbaigtas, bet neperkrautas. Atrodė tikrai nepigiai, nors ir nemėgstu nei nėrinių, nei kaspinų ant dėžučių, bet čia tikrai elegantcijos pridavė. thumbup.gif
Atsakyti
Na bet foto kokybė dalyvaujančiųjų konkurse problema manau, o ne organizatorės.. g.gif ..Juk mes siunčiam jai foto, o ji jau iš to ką gavo jau sumaketuoja..Aš tai net nežinau kiek foto nusiunčiau.. doh.gif ..Galvojau Lachesė geriau žinos, kurias dėti į konkursą.. blush2.gif ..Ir siunčiau nemažindama..didelio formato ir apimties foto.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 20, 14:04)
Na bet foto kokybė dalyvaujančiųjų konkurse problema manau, o ne organizatorės.. g.gif

Na, tikrai ne organizatorės. Dalyvio čia reikalas, ką siunčia smile.gif
Nebent labai didelio formato, paskui sumažinus kaip nors tas ryškumas dingsta... g.gif
Gal kitą kartą tiesiog visos turėtų sumažinti nuotrauką iki tam tikro formato, kad organizatorei netektų visų dar apdirbinėti, mažinti ir pan. kai nuotraukų tik 10, tai valio, bet jei 30, tai čia gi marios laiko vien tam... g.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 05 20, 15:23)
Na, tikrai ne organizatorės. Dalyvio čia reikalas, ką siunčia smile.gif
Nebent labai didelio formato, paskui sumažinus kaip nors tas ryškumas dingsta... g.gif
Gal kitą kartą tiesiog visos turėtų sumažinti nuotrauką iki tam tikro formato, kad organizatorei netektų visų dar apdirbinėti, mažinti ir pan. kai nuotraukų tik 10, tai valio, bet jei 30, tai čia gi marios laiko vien tam... g.gif


drinks_cheers.gif ..

Va teisingai Lachesė pasiūlė, kad pačios nusprendžiam kuri nuotrauka būtų konkursinė ir ją atsiunčiam..Tai jei kas pačios save galėsim ir kaltinti.. unsure.gif
Kitą kartą reikės vyro pagalbos prašyti, kad nufotkintu..jis gi pas mane šiek tiek nusimano apie visus apšvietimus, ir kitus dalykus..O aš ką...pastačiau dežutė ant palangės ir ant automatinio rėžimo nufotkinau, per daug nesigilindama... doh.gif ..
Atsakyti
negaliu kaip spirgu, noriu paskelbti naują temą, gal neversti jūsų laukti, nes pačiai taip įdomu ,kaip jūs sureaguosite. Pasidarysiu šiandien visus darbus , ką užplanavus ir surašysiu gromatėlę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 20 gegužės 2009 - 15:21