Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Sveikinu labai visas merginas dalivavusias konkurse.Tikrai saunus darbeliai.
Ir valio ! valio !!valio!!!! Lachesiukui uz saunia ideja ir sunku darba.
Atsakyti
ir aš prisidedu prie sveikinimų wub.gif wub.gif wub.gif ir organizatorėms, ir prizininkėms, ir visom dalyvavusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif šaunus renginys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supersandryte: 19 gegužės 2009 - 22:44
lotuliukas.gif thumbup.gif jaučiuosi kaip per euroviziją, visi tik sveikina su puikiu šou. Dėl kito konkurso kokybės stengsiuosi dar labiau,kad visoms būtų kuo smagiau.

Man nerimą vis dar kelia Tallinos pasisakymas , norisi iki galo išgirsti smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už sveikinimus birthday.gif

QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 19, 21:17)
sveikinu visas VERSUS gi pati pirma atspejau,kad tavo ta dezute tongue.gif  nors kai balsavau nezinojau,kad isvis dalyvauji,po to pamaciau postuose,kad dalyvauji,tai iskart suuodziau mirksiukas.gif  PUIKUS DARBAS! visos kitos dezutes taip pat PUIKIOS!!!!!!! wub.gif  mano trejetas ir nugalejo biggrin.gif  saunuoles visos,lauksiu kito konkurso,gal ir man pavyks sudalyvaut 4u.gif  kas nelaimejo nenusiminkit,jusu dezutes taip pat vertos prizu 4u.gif  thumbup.gif


aga, atspėjai tongue.gif biggrin.gif tik vakar kažkaip buvo nei šeip nei taip... nei prispažint tik įpusėjus konkursui kad mano , o teigt , kad ne mano ir kažkaip kvaila pasirodė blush2.gif todėl ir pasirinkau tylą.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 19, 23:50)
o teigt  , kad ne mano ir kažkaip kvaila pasirodė blush2.gif  todėl ir pasirinkau tylą....  rolleyes.gif


tyla gera byla hihihi.gif šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 05 19, 22:17)
Beje, labai laukiu ir tavo dėžutės vaizdelio, kai pabaigsi bigsmile.gif



o aš laukiu toooo foto aparato, kurį man kažkas žadėjo atsiųsti tongue.gif
Atsakyti
Na mergaites tikrai didziausi sveikinimai, kad sudalyvavot, nepasikuklinot ir neissigandot:)paaiskejo pacios drasiausios:) tai jau kai turit patirties visos, sunku bus konkuruot sekanti karta:) nu bet visos saunuoles:) 4u.gif
Atsakyti
Ech...gaila, kad aš negalėsiu sekančiame konkurse sudalyvauti...ir visuose kituose, kurie vyks vasarą.. verysad.gif ..Tik rudenį tai jau tikrai prisijungsiu prie konkursų..nes tikrai tikiu, kad jie dar vyks.. ax.gif

Atsakyti
Sveikinimai visoms dalyvavusioms merginoms 4u.gif visų dalyvių gražūs ir išskirtiniai darbai, šaunuolės 4u.gif taip pat ačiū Lachesei už konkurso idėją ir įgyvendinimą 4u.gif buvo kur akis paganyti smile.gif
Atsakyti
Prisidedu prie kitų sveikinimų, 4u.gif sveikinu visas dalyves, visų darbeliai skirtingi, visos dėžutės taip pat puikios 4u.gif šaunuolės visos, lauksiu kito konkurso, gal ir man pavyks sudalyvaut blush2.gif
Didžiausi sveikinimai nugalėtojoms ir organizatoriai 4u.gif nepabūgusiai surengti konkursą, (tikiuosi ne paskutinį) ax.gif . Kas nelaimėjo tikrai nenusiminkit, juk jau laimėjimas, kad nepabūgote sudalyvauti konkurse, jūsų darbeliai tikrai nuostabūs, taip pat vertos prizų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 20 gegužės 2009 - 10:11
Sveikutės, noriu pasveikinti nugalėtojas, visas dalyvavusias bei idėjos autorę, jos pagalbininkes. Čia jums mergaitės, visoms, be išimčių
user posted image
Laukiame naujų idėjų, gal ir aš susigundysiu sudalyvauti, jei neapsikrausiu darbais ax.gif
Kalbant apie tai jog šis konkursas tapatinamas su eurovizija, darome tada ir balsavimą online lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 23:49)
lotuliukas.gif  thumbup.gif  jaučiuosi kaip per euroviziją, visi tik sveikina su puikiu šou. Dėl kito konkurso kokybės stengsiuosi dar labiau,kad visoms būtų kuo smagiau.

Man nerimą vis dar kelia Tallinos pasisakymas , norisi iki galo išgirsti smile.gif


O kodėl kelia nerimą? 4u.gif Aš ir kitam konkurse žadu dalyvauti.. blush2.gif
Atsakyti